Delveris

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Delveris

Post by Z_K[Vendetta] »

Bilde vai video!Image
Neliels apraksts kas notika kur un kā. Braukājos pa air3 . Skatos divi šaudās. Es ar sniper piepalīdzēju un delveris sākā apsaukāties un draudēt ar jail (meņkas laikam viņam sākās). Nu neko ignorēju viņu. Braukājos tālāk un notriecu nabaga delveri. Šis atkal apvainojās laikam un ielika mani jail uz 50k sec.
Vai vēl kāds to redzēja? kautkāds omon
Vai agrāk biji manījis šim spēlētājam/adminam kaut ko līdzīgu. Nē Pirmoreiz šito dzīves nomocīto cilvēku sastopu.
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Delveris

Post by Chuby[777] »

Labi, atzīstu savu kļūdu šajā situācijā, un tik līdz ieradies serverī, no cietuma tiki izņemts, bet iepriekš jau tevi brīdinājis biju, kādas būs sekas šādām lietām ;)
Image
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Delveris

Post by Z_K[Vendetta] »

Delveris[TITNS] wrote:Labi, atzīstu savu kļūdu šajā situācijā, un tik līdz ieradies serverī, no cietuma tiki izņemts, bet iepriekš jau tevi brīdinājis biju, kādas būs sekas šādām lietām ;)
Beidz murgot un pasaki kādām lietām.
Editz : = tu domā ja esi admins, tad pa tevi nedrīkst šaut ?
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Delveris

Post by Chuby[777] »

Tevi brīdināju jau iepriekš.
Tajā brīdī duelējos ar kkādu tur omon, vai kkā tā, Tu sāki mani dueļa laikā triekt nost ar mašīnu, teicu Tev, vel kāds šāds retardisms no tavas puses - būs jail.
Pēc tam, atnācu uz /airport3, atkal sāki mani triekt nost ar mašīnu, un tad bez brīdinājuma sekoja sods.
Image
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Delveris

Post by Z_K[Vendetta] »

Delveris[TITNS] wrote:Tevi brīdināju jau iepriekš.
Tajā brīdī duelējos ar kkādu tur omon, vai kkā tā, Tu sāki mani dueļa laikā triekt nost ar mašīnu, teicu Tev, vel kāds šāds retardisms no tavas puses - būs jail.
Pēc tam, atnācu uz /airport3, atkal sāki mani triekt nost ar mašīnu, un tad bez brīdinājuma sekoja sods.
Tu tiešām esi atpalicis ?
SODS PAR KO ??????!?

(Piedodiet, bet viņš savādāk nesaprot)
KUR BĻ** PIE VELNA RAKSTĪTS KA ES TEV NEVARU ŠAUT UN TEVI TRIEKT NOST ? rules.php
(Vēlreiz atvainojos)

Sīkais perdelis dabūjis acc blatot sācis.

P.S. Gibox - ieteiktu nopērt viņu.

Vēlviens Edit - Zocs tu esi lahs. Kas tas vispār par fakin iemeslu, lai dotu warn ? BoxG admini/moderi ar katru dienu aizvien vairāk degradējas.

Zocs: Un kas tev deva atļauju uzvesties ka sīkam retardam? Ja nemāki savaldīt savu muti, tad lasies prom.
User avatar
LoLeRx
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 26 May 2011, 14:05

Re: Delveris

Post by LoLeRx »

Tiešām tas nebija godīgi no tavas puses, delver. Ja es būtu admins, es vienkārši viņam aizrādītu ar 50 sec jail, nevis 5000 sec ! Tas nav par traku? Cilvēks vienkārši spēlēja, ieraudzīja čali, sāka šaut, kur tu redzi noteikumos, ka nevar šaut pat ja duelējas? gribi duel, sataisi arēnu vai ej uz /enter m4
Locked