[BB]Startum

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Bezpajumtnieks[p0k3]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2013, 15:11

[BB]Startum

Post by Bezpajumtnieks[p0k3] »

Niks - BB[Startum]
Situacija - pirms aptuveni 20 min pirms ši topika. Startums izkrašoja ar /skin opciju ārā Viperman, lai iegūtu savā valdībā area69 (kuru viņš ir patreiz iegādājies. Lieta bija tāda. Es redzu, ka startums izkrašojas, un pēc aptuveni trijām sekundēm tam seko līdzi viperman. Pēc šī kraša aptuveni 10 sekundes pēc [BB]Startum ierodas serverī, kur viņš jau ir kā ienacis paspējis aiziet uz area69, kur es viņu gaidu, jo zinu ka viņš ir vainīgais. Nošāvu viņu, ieguvu 200k. Bet ar otro mēģinājumu tas neizdevās, jo viņš propu iegādājās. Uzskatu, ka šāda veidā krašot otru cilvēku nav pareizi, un domāju, ka viņam ir jāsaņem attiecīgais sods. Paldies!
BILDES -
Image
Image
Image
Image
User avatar
Startum[CMW]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 17 Mar 2013, 14:41
Location: Nekuriene

Re: [BB]Startum

Post by Startum[CMW] »

šeit tu kļudies viperman iscreshoja mani un pectam skreja ieksha lai gan es vinam gribeju atriepties un skreju pakaļ propam :)
Viperman
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2013, 21:11

Re: [BB]Startum

Post by Viperman »

Kada jega man vinu butu crashot un ja man ir area69???????? Vins mani crashoja lai iegutu area69 (doh)
User avatar
Rocket.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 36
Joined: 10 Mar 2012, 15:43
Location: analogā atvere

Re: [BB]Startum

Post by Rocket. »

N e s t r ī d a t i e s z ! ! !
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Startum

Post by W4I[Vendetta] »

Bezpajumtnieks[p0k3] varbūt tu sadarbojies ar Viperman un nocrashoji abus, lai izskatās, ka [BB]Startum ir pie vainas?
User avatar
Startum[CMW]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 17 Mar 2013, 14:41
Location: Nekuriene

Re: [BB]Startum

Post by Startum[CMW] »

Tici vai netici tā bija vins negrib atzīt savu vainu !
Gudriitis[p0k3]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: 03 Aug 2011, 18:48

Re: [BB]Startum

Post by Gudriitis[p0k3] »

W4I, tgd tā sak, jo bezpajumtnieks ir banned? :D Tas ir smiekligi, ja bezpajumtnieks nebūtu nobanots, tad noteikti startum būtu vainīgs! Tava loģiki ir vnk zem -23... Ja Viperman piederēja Area69 + vēl kkāds labs props, jēga viņam iet un crashot? Vai tad crashojot viņš pats arī nepamet spēli? Fking W4I nekad nedomā ar galvu, tikai kaut ko ierakstīt, lai būtu ''Visvarenā'' admina lomā! Un vai tad, ja bezpajumtnieks crašotu screena viņš nepamestu spēli, un kā viņš varētu vispār uzņemt bildi crašojot? Paskaties tās bildes un Startum kommentārus, tikai pats sevi iegāž ar saviem stulbajiem postiem...

Tagad tu vari būt vecis un izcelties ar Vārnas uzlikšanu. GJ
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Startum

Post by W4I[Vendetta] »

Gudriitis[p0k3] wrote:W4I, tgd tā sak, jo bezpajumtnieks ir banned? :D Tas ir smiekligi, ja bezpajumtnieks nebūtu nobanots, tad noteikti startum būtu vainīgs! Tava loģiki ir vnk zem -23... Ja Viperman piederēja Area69 + vēl kkāds labs props, jēga viņam iet un crashot? Vai tad crashojot viņš pats arī nepamet spēli? Fking W4I nekad nedomā ar galvu, tikai kaut ko ierakstīt, lai būtu ''Visvarenā'' admina lomā! Un vai tad, ja bezpajumtnieks crašotu screena viņš nepamestu spēli, un kā viņš varētu vispār uzņemt bildi crašojot? Paskaties tās bildes un Startum kommentārus, tikai pats sevi iegāž ar saviem stulbajiem postiem...

Tagad tu vari būt vecis un izcelties ar Vārnas uzlikšanu. GJ

Pirmkārt, tev te nekas nav jāraksta, neesi ne iesaistītais, ne liecinieks.
Otkārt, pastāv iespēja, ka Bezpajumtnieks[p0k3] ar Viperman sarunāja iegāst [BB]Startum un tas area69 nav nekāds dārgais īpašums(cena:50k) kāpēc, lai nenoziedotu 50k, lai kādam ieriebtu ar banu? -par šo iespēju nebrīnos pateicoties tam, ka Bezpajumtnieks[p0k3] izmanto hakus.
Treškārt, ar hakiem ir iespējams nocrašot spēlētājus un pašam palikt online + hakus var ieslēgt/izslēgt, lai nebūtu redzami screenos.
Cetrutkārt, kāpēc atkal tēlo Bezpajumtnieks[p0k3] sekretāri? ja reiz viņš pats bija spējīgs uzrakstīt šo sūdzību, domāju, ka būs arī spējīgs sniegt atbildi uz manu jautājumu.
Piektkārt, es te izskatu visas iespējas un augstāk minētā iespēja ienāca prātā saistībā ar to, ka Bezpajumtnieks[p0k3] izmantoja hakus.
Sestkārt, es šeit neticu nevienam un tāpēc izskatu visas iespējas.
Gudriitis[p0k3]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: 03 Aug 2011, 18:48

Re: [BB]Startum

Post by Gudriitis[p0k3] »

Vai tad es ar Bezpajumtnieku neesam viens cilvēks? Pats tā domāji...
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Startum

Post by W4I[Vendetta] »

Gudriitis[p0k3] wrote:Vai tad es ar Bezpajumtnieku neesam viens cilvēks? Pats tā domāji...

Izskatās, ka pēc tavām domām man ir aizliegts domāt. Jā, sākumā es tā domāju, jo abiem bija identiskas IP un viens no jums atradās afk, pēctam pārliecinājos, ka neesat, vai tu jau to esi aizmirsis? un kādā sakarā vispār ko šādu te pieminēji? izskatās, ka vēlies arī forumā banu nopelnīt.


P.S. ir tāda lieta, kā PM -tur tu vari man atbildēt, nevis iekš šī topika.
User avatar
Startum[CMW]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 17 Mar 2013, 14:41
Location: Nekuriene

Re: [BB]Startum

Post by Startum[CMW] »

Es zvēru pie savas mātes dzivibias ka vini mani ienida jau no pirmsakumiem un plānoja man banu!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Startum

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Startum wrote:Es zvēru pie savas mātes dzivibias ka vini mani ienida jau no pirmsakumiem un plānoja man banu!
Šiet nevajag pie nekā zvērēt un ar tādiem vārdiem ieteiktu nemētāties.



Gaidu Bezpajumtnieks[p0k3] atbildi.
Bezpajumtnieks[p0k3]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2013, 15:11

Re: [BB]Startum

Post by Bezpajumtnieks[p0k3] »

Ar kuru galu tu domā? Pēc konforences jau sapratu, ka savos gados neesi nekāds inteliģents, lai gan tomēr čalis, kas mēģina internetā paspīdēt, kur citur to nav iespējams izdarīt. Klausies, ja tu esi tik pārliecināts, ka es sadarbojos ar viperman, varbūt citi arī sadarbojas, un vispār jēga ir likt sūdzības? Kā tad tu pienāc pie lēmuma, ka tieši es esmu sadarbojies, bet citi nē? Dēļ tā bana? Piedod man, bet man liekas, ka tu neesi pat pabeidzis vidusskolu skatoties uz taviem intelektuālajiem postiem un loģiku. Ja tu uzskati, ka te ir kaut kāda sazverestība, un kontakcija, tad piedod man. Skrien ar pieri pret priedi. Pilnīgs āksts!
User avatar
[BB]Lightup[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 108
Joined: 01 Mar 2013, 15:12
Location: Mamma neļāva teikt..

Re: [BB]Startum

Post by [BB]Lightup[NGT] »

Bilde vai video! Viens posts augstāk
Neliels apraksts kas notika kur un kā. 10 gadīgs mazgadīgs zīdainis nodirš adminu
Vai vēl kāds to redzēja? Nav ne jausmas
Vai agrāk biji manījis šim spēlētājam/adminam kaut ko līdzīgu. Loģiski
Bezpajumtnieks[p0k3]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2013, 15:11

Re: [BB]Startum

Post by Bezpajumtnieks[p0k3] »

^ Aizskāri manu sirsiņu. :/
Locked