Magnifico dm@bank

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Magnifico dm@bank

Post by R13 »

Bilde vai video! Image
Neliels apraksts kas notika kur un kā.
iebraucu bankā ar reinelzz vai kā viņu sauca un Magnifico saka šaut bankā
Vai vēl kāds to redzēja?
Visi tie kuri bija bankā!
Vai agrāk biji manījis šim spēlētājam/adminam kaut ko līdzīgu.
Nē, pirmā reize!
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Magnifico dm@bank

Post by Deliite[1337] »

Tur jau neko nevar redzet + es biju taja bridi serveri,un magnifico nevienu nenoshava.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: Magnifico dm@bank

Post by R13 »

Deliite[1337] wrote:Tur jau neko nevar redzet + es biju taja bridi serveri,un magnifico nevienu nenoshava.

Ir screen ka viņš ar nazi banka nokiloja reinellz !
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Magnifico dm@bank

Post by W4I[Vendetta] »

Deliite[1337] wrote:Tur jau neko nevar redzet + es biju taja bridi serveri,un magnifico nevienu nenoshava.
20. Aizliegts uzbrukt spēlētājiem bankas teritorijā.
(a) JAIL.
(b) KICK.
(c) BAN.
pieņemsim, ka biji serverī, bet kur tur var redzēt, ka jānošauj, lai sodītu? tas noteikums attiecas uz jebkāda veida uzbrukumu tiem, kas atrodas bankas teritorijā.

sodīts.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Magnifico dm@bank

Post by Vanaags »

Deliite[1337] wrote:Tur jau neko nevar redzet + es biju taja bridi serveri,un magnifico nevienu nenoshava.

nošaut tikai nevar tādēļ,jo automātiski pilda tur hp ,nomirt tur nevar. tā ir visās bankas teritorijās !
Locked