Sudziba serverim par naudas izkrapsanu!

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
Millionare
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 28 Jan 2013, 10:32

Sudziba serverim par naudas izkrapsanu!

Post by Millionare »

Esmu nopircis jau otru reizi air3 bunkuru un man nau atlauts tajaa iet! Ja pec 48H - 2 Diennaktim man nebus atlauja! Tad es iesudzesu so serveri! :.
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Re: Sudziba serverim par naudas izkrapsanu!

Post by insaniTation »

Tākā šeit viņš konkrēti sūdz visu serveri , tad atļaušos komentēt...
Kur tu sūdzēsi? Mammai? Par tēmu runājot - tev kredītu noņēma? Pareizi sms uzrakstīji? ID pareizo ievadiji? (neesmu sūtijs , bet izlasiju)
Millionare
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 28 Jan 2013, 10:32

Re: Sudziba serverim par naudas izkrapsanu!

Post by Millionare »

jaa vis pareizi
User avatar
Rocket.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 36
Joined: 10 Mar 2012, 15:43
Location: analogā atvere

Re: Sudziba serverim par naudas izkrapsanu!

Post by Rocket. »

nu tad man priekš tewis ir risinājums ...
krāj naudu , pērc līmeņus , un dābūsi to savu stulbo bunkuru!!!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Sudziba serverim par naudas izkrapsanu!

Post by W4I[Vendetta] »

Jā, un tagad ļausim te visam serverim cepties, pietiek jau ar 1 šādu tēmu un šī sadaļa ir paredzēta spēlētāju nosūdzēšanai un spēlētāji pie tā, ka tev problēmas ar bunkura access nav vainīgi, tāpēc šo tēmu slēgšu ciet.


Tagad, Millionare, apskaties kalendārā, ja vēl nepamanīji, tad latviešiem ir tādi svētki, kā Līgo un Jāņi un ļoti daudzi tos svin, arī Gibox.
Tālāk, par air3 bunkura access nemāku izzīlēt kāpēc tev tas access nav piešķirts vai ir ticis atņemts, uz to tev var atbildēt tikai Gibox[Vendetta] , ar viņu vari sazināties rakstot forumā PM Gibox[Vendetta] vai pa Skype: gibox_gibox

uzreiz sāc rakstīt par tēmu, tas ir par airport3 access un problēmām ar to
Tātad, izstāsti viņam, kad tieši pasūtīji tās sms, datums, laiks un no kāda telefona numura un ko tieši uzrakstīji sms. Vēl uzmet aci šiem punktiem:
Bunkura lietotāju noteikumi
1. Nenovietot bunkurā uz ilgāku laiku par 5 minūtēm savu automašīnu. Iebraucot tā ir jāuzspridzina vai jāizved ārā.
(a) DE-ACCESS.
2. Nelaist iekšā spēlētājus, kuriem nav pieeja bunkuram.
(a) DE-ACCESS.
3. Neuzbrukt spēlētājiem, kas atrodas bunkurā vai tuvu tam! Par iebrucējiem paziņot administrātoriem ar komandu /report [id] [iemesls].
(a) DE-ACCESS.
4. Iebraucot un izbraucot no bunkura, obligāti jāaizver vārti.
(a) DE-ACCESS.
5. Aizliegts pārdot tankus, kas iegūti šajā bunkurā.
(a) DE-ACCESS.
Ja paspēji kādu no tiem punktiem pārkāpt, tad AC automātiski varēja tev atņemt access/pieeju bunkuram.

Atkārtošos, uz šo tavu sūdzību konkrēti var atbildēt tikai Gibox[Vendetta], ja ņemam vērā, ka stāsti patiesību par to, ka tajā brīdī neatradies serverī, vai pēc access/pieejas pasūtīšanas nepārkāpi kādu no bunkura lietotāju noteikumiem un vai vispār pasūtīji to access. Ja problēmas ar sazināšanos, tad droši var man uzrakstīt skype: whoami.4 vai forumā PM atsūtīt.
Locked