Insomnia

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Insomnia

Post by Lafan[NGT] »

Bilde vai video!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Neliels apraksts kas notika kur un kā. Es sāku šaut Insomania, bet viņam neatņēmās dzīvības/armour, bet uzpildijās.Pievērsiet uzmanību, manam ložu daudzumam.
Vai vēl kāds to redzēja? Nē, mēs tajā vietā bijām divatā. Julya bija afk.
Vai agrāk biji manījis šim spēlētājam/adminam kaut ko līdzīgu.Nē!
Insomnia
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 21 Jun 2013, 13:36

Re: Insomania

Post by Insomnia »

Es nezinu kaapeec taa bija, bet es nehakoju! Iespeejams tas bija kkaads bugs, jo arii uz mana ekraana bija taa, ka armors pats atjaunojaas. Peectam Lafans man no muguras nogalinaaja ar nazi, taatad tas nebija hacks! Man bija sobeits aizvakar, bet es nehakoju ne hp, ne armoru, un to jau izdzeesu vakar. Ieprieksh arii dazhi mani nogalinaaja, ttd man nebija haku. Iespeejams ja es relogotos, man taa gljuka nebuutu!

http://s8.postimg.org/vaiomp7j9/sa_mp_001.png
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Insomnia

Post by Lafan[NGT] »

Pirmo reizi es Tevi nogalināju ar nazi, bet otrajā reizi Tev nekas nenotika. Tu vienkārši dzīvs gulēji uz zemes, lai administratori tiek skaidrībā.
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Re: Insomnia

Post by insaniTation »

Šādi "hp haki" ir iespējami ja Insomnia novāca ar nazi Lafan'u kamēr viņš bija afk. Man ar tā ir bijis.
p.s nezinu vai pienākas vārna , ja aizstāvu Insomnia...
p.s.s pēc noteikumiem nepienākas vārna.

EDIT: Viņš nav AFK? Stāv itkā vienā spotā...
Last edited by insaniTation on 25 Jun 2013, 18:07, edited 1 time in total.
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Insomnia

Post by Lafan[NGT] »

Es afk nebiju, viņš mani vienu reizi nošāvā.Interesants gļuks, man tā nekad nav bijis..
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Insomnia

Post by W4I[Vendetta] »

Nezinu vai esat iepazinušies ar šo topiku, tāpēc iesaku to izdarīt: viewtopic.php?t=10415
1. Bankas
Šajā servera gamemode ir bankas, un nauda droši var justies tikai tajās! Jūs kartē vairākās vietās pamanīsiet $ simbolu, tās ir bankas, iesakām jums tajās noguldīt naudu, jo ja tiksiet nogalināt visa nauda, kura jums ir uz rokas tiks nomesta kā pickups un to varēs savākt jebkurš garāmgājējs, tāpēc iesakām noguldīt naudu.

Tātad, bildē redzamā vieta ir bankas teritorija un tur ir aizliegts jebkādā veidā uzbrukt citiem spēlētājiem. Bankas teritorijā ir uzlikts, ka armour un Hp atjaunojas, ja tevi kāds ievaino, ar nazi gan var nogalināt.
20. Aizliegts uzbrukt spēlētājiem bankas teritorijā.
(a) JAIL.
(b) KICK.
(c) BAN.

Paldies par sūdzību, bet šoriez izskatās, ka pats sūdzības autors izcietīs sodu par dm@bank, jo pārkāpa augstāk minēto noteikumu.


EDIT: Lafan sodīts.
Locked