Trusis_[B]

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
Marko
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 23 Dec 2012, 03:49

Trusis_[B]

Post by Marko »

Bilde vai video!: https://www.youtube.com/watch?v=dFIyyRZNkGw
Neliels apraksts kas notika kur un kā. Pat īsti nemāku aprakstīt, vido skaidri redzams kā trusis pasaka ka air3 var dabūt tanku un citas mahas. Viņš tās tur arī nospawnoja(?).
Vai vēl kāds to redzēja? Jā.
Vai agrāk biji manījis šim spēlētājam/adminam kaut ko līdzīgu. Jā, pirms un pēctam mētāja pa gaisu spēlētājus, kas gan deimžēl nav iemūžināts.

P.S. Lai sapratsu čatu video skatīties 720HD kvalitātē. ;)
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Trusis_[B]

Post by Unknowns »

Kā liecinieks varu teikt ka no viņa neko neredzeju. Ar viņu braukājos pa SF ap 2-3 naktī un kad viņš bija air3 kāds RP spēletājs bija tās tur nolicis / uzhakojis
Marko
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 23 Dec 2012, 03:49

Re: Trusis_[B]

Post by Marko »

UnknownsVW[1337] wrote:Kā liecinieks varu teikt ka no viņa neko neredzeju. Ar viņu braukājos pa SF ap 2-3 naktī un kad viņš bija air3 kāds RP spēletājs bija tās tur nolicis / uzhakojis
Vec tas ir filmēts 3.39 un ja nemaldos tu tajā laikā vispār biji afk, ja ne tā, tad air3 tu toč nebiji.
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Trusis_[B]

Post by Trusis_[B] »

vispar, vinjas tur jau meetajas, ka redzi video.
un kaads sakars, ka es kaadu uzmetu gaisaa?
par chatu, ir sakars taads, ka ja kaads redzetu, ka iedodu tev tanku, man atnjemtu acces.
Image
User avatar
[NSD]CREED
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 20 Sep 2012, 18:55

Re: Trusis_[B]

Post by [NSD]CREED »

Un kā tu pašā sākumā sākot no 0:07 tiki pāri tam kanālam ar tanku? Kaut gan @ 0:07 jau redzams ka esi gaisā ar tanku, ja paspēj noķert to kadru. + es zinu to sobeitu, un tur var skaisti redzēt, vietā kad izleci no tanka tu momentā spawnojies citā transportā.
Viss taču skaidri redzams un tu vēl centies izlocīties. (doh)


Nē, es, protams, varu pirms visa tā ierakstīt, "Kā liecinieks es...", kā jau viens tur uzrakstīja.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Trusis_[B]

Post by W4I[Vendetta] »

Banots. Paldies par video un nākamreiz pacenties vairāk filmēt pašu hakeri darbībā, ne viņa paveiktos darbus.
Locked