Boomer[NKN]

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

Boomer[NKN]

Post by [BB]Greanade »

Bilde vai video! http://www.bildites.lv/images/lkr7cy7zk9e7mdmup5m9.png
http://www.bildites.lv/images/ctvfj5lyrx26jvn1kfj4.png
http://www.bildites.lv/images/41fznikx8z634ui90yyx.png
Neliels apraksts kas notika kur un kā. Es iebraucu[BB] bāzē, a tur Boomers priekšā, uz viņu neiedarbojas Autokills. Un Viņš lietoja s0beit. Man naw scrīinu bet ir liecinieki.
Vai vēl kāds to redzēja? Jā, [BB]Black[777],[BB]Cricket.
Vai agrāk biji manījis šim spēlētājam/adminam kaut ko līdzīgu.
User avatar
Boomer[NKN].
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: 13 Nov 2012, 15:13

..

Post by Boomer[NKN]. »

ko tu man te pis mozgu, vnk man tur nekas neradijas, lkm internets leens bija.
GEAH!
PacansLV
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: 11 Nov 2013, 23:59

Re: ..

Post by PacansLV »

Boomer[NKN] wrote:ko tu man te pis mozgu, vnk man tur nekas neradijas, lkm internets leens bija.
Piedodat ka rakstu , zinu ka ja tev ir pie 250+ ping tad tev neiedarbojas tas AK , jo pirms tam nesen skatijos uz drauga ka vins spelēja , pats iebrauca kādā bazee kur ir AK , bet viņam nekas nenotika ...
Manuprāt ka šis Topic bija lai iekrātu sev postus... ;)
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

Re: ..

Post by [BB]Greanade »

Boomer[NKN] wrote:ko tu man te pis mozgu, vnk man tur nekas neradijas, lkm internets leens bija.
Tagad neattaisnojies Black, Un Cricket visu redzēja un tev šāvu ~30 reizes ar sawnoff,tec,m4.
+ BB bāzē ir Autokills
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Boomer[NKN]

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Greanade[TITNS] wrote:
Boomer[NKN] wrote:ko tu man te pis mozgu, vnk man tur nekas neradijas, lkm internets leens bija.
Tagad neattaisnojies Black, Un Cricket visu redzēja un tev šāvu ~30 reizes ar sawnoff,tec,m4.
+ BB bāzē ir Autokills

Ja ir tas Sync lags, vai kā viņu tur dēvēja, tad nekāds autokills utt tevi neņem + šo boxg.lv autokill cik esmu informēts vēl neviens hacks nav apčakarējis. Uzskatu, ka tas bija vienkārši lags un Boomer[NKN] izmantoja situāciju un pastaigājās pa bāzēm, jo vārtus, sienas un tādas lietas ļoti iespējams, ka viņam nerādīja, tāpēc varēja staigāt cauri. Ieteikums, ja rodas šāds lags, tad nekavējoties restartēt spēli vai sazināties ar spēlē esošiem administratoriem un informēt viņus, lai nesanāktu nevajadzīgi pārpratumi.
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Boomer[NKN]

Post by Gumybear[Vendetta] »

Pašam tā ir bijis,Sync bugs. Visticamāk arī caur sienām viņs varēja iziet cauri jo neko neielādē, + autokillu neviens sobeits nevar pārspēt jo tik ātri neautjaunojās dzīvības sobeit.


ok,ja ir kādi pierādijumi par Hacks tad rakstiet kādam adminiem PM vai veidojat sūdzību.

Paldies,lai nerastos lieki posti atļaušos slēgt ciet,jo problēma ir paskaidrota.


TC
Locked