Adminu nosūdzēšana!

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

Adminu nosūdzēšana!

Post by [BB]Greanade »

1) Precīzs administratora niks. [AOD]Chuckie
2) Visi mīnusi, kurus esiet viņā saskatijuši. Dažreiz atļaujas negagot citus, un dēļ tā rakstu šo sūdzību, cilvēki lamājas, Chukie kungs nepilda pienākumu.
*3) Kāds neliels pierādījums ar kādu administratora pārkāpumu.http://www.bildites.lv/images/p3d2ifqw77y7mye0xyv.png
http://www.bildites.lv/images/zlfkmk1zim3f6e1wb5q.png
4) Kādēļ jūs tieši sūdzaties par šo administratoru.Nepilda pienākumu, un prasa''kas jādara''
5) Ko, jūsuprāt, vajadzētu iesākt ar šo administratoru. Man liekas ka tagad varētu uzlikt brīdinājumu, vēlāk admina līmeni zemāku.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Adminu nosūdzēšana!

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Greanade[TITNS], piedosi, ja atbildēšu, ka šovakar īsti nespēju izsekot līdzi čatam un manu klātbūtni varēja neņemt vērā, bet jā, Chuckei man muti nevarēja uzlikt, jo man pagaidām augstāks admina lvl un atvainojos, ka pielietoju to krievu lamu vārdu, tā nevajadzēja darīt un tas netika attiecināts uz nevienu no spēlētājiem, vienkārši rupji izteicos :/
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

Re: Adminu nosūdzēšana!

Post by [BB]Greanade »

W4I[Vendetta] wrote:[BB]Greanade[TITNS], piedosi, ja atbildēšu, ka šovakar īsti nespēju izsekot līdzi čatam un manu klātbūtni varēja neņemt vērā, bet jā, Chuckei man muti nevarēja uzlikt, jo man pagaidām augstāks admina lvl un atvainojos, ka pielietoju to krievu lamu vārdu, tā nevajadzēja darīt un tas netika attiecināts uz nevienu no spēlētājiem, vienkārši rupji izteicos :/
Slimshady lamājās, Hemis lamājās, Nebija nekādi vieglie vārdiņi. Bija jau trakāki... Čatam netiec līdz, vajag!
Locked