Par [BB]Kos[TITNS]

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
Bum_forsais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 17 Mar 2014, 16:05

Par [BB]Kos[TITNS]

Post by Bum_forsais »

Tātad situācija ir tāda ka esmu nopelnījis 12 lvl un man atņēma /gates tiesības par to ,ka vienu reizi tur nošāvu. Es ļoti labi apzinos ka NEVAR /gates nevienu kill, bet ja uzreiz pēc viena killa atņemtu tiesības tad pus serverim nebūtu /gates tiesību , turklāt vēl pašam kos`am , jo esmu ļoti daudz redzējis kā viņš tur kādu kill.

Administrātori apdomājiet šo situāciju un ļoti vēlētos atgūt savas /gates tiesības.


By -Bum- , Bum_forsais
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Par [BB]Kos[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

viewtopic.php?t=10 -rakstīsim pēc parauga, un kas tā par modi tagad, veidot aptaujas? šājā sadaļa ir atļauts izteikties: servera administrātoriem, nosūdzētajiem un lieciniekiem, tā, ka tie aptauju rezultāti netiks ņemti vērā un tādas aptaujas vairs netaisīt zem šīs sadaļas.
Bunkura lietotāju noteikumi
1. Nenovietot bunkurā uz ilgāku laiku par 5 minūtēm savu automašīnu. Iebraucot tā ir jāuzspridzina vai jāizved ārā.
(a) DE-ACCESS.
2. Nelaist iekšā spēlētājus, kuriem nav pieeja bunkuram.
(a) DE-ACCESS.
3. Neuzbrukt spēlētājiem, kas atrodas bunkurā vai tuvu tam! Par iebrucējiem paziņot administrātoriem ar komandu /report [id] [iemesls].
(a) DE-ACCESS.
4. Iebraucot un izbraucot no bunkura, obligāti jāaizver vārti.
(a) DE-ACCESS.
5. Aizliegts pārdot tankus, kas iegūti šajā bunkurā.
(a) DE-ACCESS.
Bum_forsais wrote: man atņēma /gates tiesības par to ,ka vienu reizi tur nošāvu.
3. Neuzbrukt spēlētājiem, kas atrodas bunkurā vai tuvu tam! Par iebrucējiem paziņot administrātoriem ar komandu /report [id] [iemesls].
(a) DE-ACCESS.
AC, kas atņēma tev piekļuvi bunkuram nešķiro cik spēlētājus nogalināji pie un/vai iekš bunkura, ja pārkāp bunkura lietošanas noteikumus, tad automātiski tiek atņemta piekļuve tam. Kas attiecās uz citiem spēlētājiem, tad ļoti daudzi tādā veidā ir pazaudējuši piekļuvi bunkuram.

Slēdzu sūdzību, jo nesaskatu nevienu pārkāpumu no [BB]Kos[TITNS] puses.
Locked