Sudziba par [AoD]BufonS

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

Sudziba par [AoD]BufonS

Post by sene »

vinam ir adminu tiesibas izmanto goto lai gan es vianm neko neesmu atlavis un man skiet noteiksum ir ari par sito


10.Nejiet goto pie sp?l?t?jiem ja vi?i to nav at??vu?i.


2.nelietot savas admina ties?bas pret citiem sp?l?t?jiem un adminiem!

nu man skie sitas nav normali



:/ :/ :/ :/ :/
izliksimieskamanistenav
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 30 Mar 2008, 22:52

Re: Sudziba par [AoD]BufonS

Post by izliksimieskamanistenav »

Ja par bufonu man ir daudz ko teikt :D! Tiesa gan ja es pateiktu visu ko domaju mani uzraiz izbanotu. (vismaz 4reiz :D ) Manuprat bufona vajadzetu atnjemt admina tiesibas. Goto tas ir viens. Vakar bija klanu kars (ka jau katru dienu vismaz 2x) bufons hz ka saspawnojam savejiem heljus ar lozmetejiem un lai uz kada jumta uzliztu lai kada bedre iekaptu vinjs goto pie tevis un nosauj. Battery sez uz jumta ar sniperi atlidojam ar heljiem nosaujam pasi sakam sniperet no jumta peksni aizmugure bufons uzrodas nosauj visus. Un vai tad uz bunkuru drikst goto? Ari to vinjam patik darit. Viena no vinja miljakajam izklaidem ir likt visiem pec kartas mute lamajas/nelamajas runa/neruna tik un ta mute man ir pietiekami daudz liecinieku bufona. "admina darbibam" Banu es vinjam nevelu tikai atnjemt admina tiesibas vai vismaz samazinat lvlu lai nevar izmantot goto un mute.
User avatar
Daboy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 129
Joined: 09 Feb 2008, 21:17
Location: Liepaja

Re: Sudziba par [AoD]BufonS

Post by Daboy »

Nevaig tik Daudz parsplet Jo daudzi izmanto mani niku un zin profilam pw
Sene p1rkart par tevi nerunasim jo Tu loti labi maki cietot taka sodien ! Tev par To uz reiz ban vaidzetu un nevaig serverisus reklamet!
User avatar
Daboy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 129
Joined: 09 Feb 2008, 21:17
Location: Liepaja

Re: Sudziba par [AoD]BufonS

Post by Daboy »

Burner tu vsp piepis muti Bot
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

ss

Post by sene »

kur tev man kadi 4iti ble un tu vispar par sitadiem vardiem 1 warning klat ka bonsus no giboxa tev vajadzetu un man 4iti ir bijusis bet es vairs jau kadus 5 menesus speleju bez jo mani nobanoja viena mila serveri un es asmu ateicies no visam palidzibas iericem un tu neabdirs burner tu patts es tvads 4itris un biksu pas*s* :. :. :. :. :.
User avatar
Daboy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 129
Joined: 09 Feb 2008, 21:17
Location: Liepaja

Re: Sudziba par [AoD]BufonS

Post by Daboy »

Neker losi lox doma es nez (finger)
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

ss

Post by sene »

tu jau esi bots vienkarsi burner ir normals cilvek stu tikaiar rocket man maki un vis pa***
Faust
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1029
Joined: 06 Jan 2008, 20:05

Re: Sudziba par [AoD]BufonS

Post by Faust »

Mazie b?rni str?d?s, kuram tiks bombonga... Image
Sl?dzam.
Locked