Taimeris

Ja kas neizprotams.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Taimeris

Post by Crone »

Sveiki! Sen neesmu te neko rakstījis, bet man radās problēma, ar kuru netieku galā. :/
Karoč problēma ir tāda, ka es gribu izdarīt tā, lai cilvēks, kuru ieliku cietumā, var iet offline un taimeris ies uz priekšu. Bet kad pieslēdzas cits spēlētājs ar tādu pašu ID, tad viņam parādās šis taimeris. Var izdarīt tā, lai taimeris tiek adresēts uz nikneimu or smth?
Paldies jau iepriekš! :)
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Taimeris

Post by [OFF]katelmaisis »

Tu to vari, bet kādēļ tev tas ir vajadzīgs? @SA-MP taimeris vispār nav piesaistīts nevienam klientam. To izdari tu ar savu kodu.

Es tikai īsti nesaprotu... Ir tā, ka pieslēgušais spēlētājs paņem tuvāko brīvo id. Piem, ja onlainā ir 10 spēlētāji, 0ais izgāja, tad jaunais spēlētājs būs 0.

Šo tu varētu atrisināt uztaisot kādu masīvu, kurā tu glabā to spēlētāju id, kurus tu gribi cietumā. Tālāk taimera funkcijā taisi pārbaudes, kas cikliski iziet cauri visiem spēlētājiem.
Image
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: Taimeris

Post by [NF]Magnifico »

Nu tu jau vari arī šo cietuma laiku glabāt failos, un attiecīgi, kad spēlētājs pieslēdzas, izvadīt šos failus uz serveri un uzlikt tādu laiku, cik šim taimerim vēl ir palicis...

Bet vai nebūtu vienkāršāk, darīt kā lielākajā daļā no latviešu serveriem?
Spēlētājs tiek sodīts -> uzliekas taimeris. Un ja spēlētājs iziet, taimeris apstājas? Un ja spēlētājs ienāk iekšā, uzliek tam laiku kurš bijis viņam pirms iziešanas?

Ja nu tomēr vēlies savu variantu tad, vienkārši saglabā taimeri uz spēlētāja lietotājvārdu. Manuprāt ar to id likšanu, katram spēlētājam savu, būs diezgan grūti priekš tevis.
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: Taimeris

Post by Crone »

Es nesaprotu kāpēc jūs cenšaties man vai nu ieskaidrot vai paskaidrot kā un kas būtu labāk? Es pateicu kāds variants man ir vajadzīgs. Tas nav uzbrauciens, bet vienkārši saku, lai atbildat konkrēti pa tēmu.

Un Magnifico, vari, lūdzu, pateikt kā var uzstādīt taimeri uz lietotājvārdu?
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Taimeris

Post by [OFF]katelmaisis »

Tu gribi, lai tev kodu uzraksta priekšā?

Taimeris uz lietotājvārda... sākās. Tagad tev pašam ir jāiet nokaunēties.

Es tev visu uzrakstīju, kas tev ir jāizdara. Nesaprotu kādēļ vispār atkārtojos. Jebkurā gadījumā, arī šoreiz necentīšos tevi barot ar karotīti. Sāc pats ēst.

Tu noteikti, ka gribi izveidot funkciju, kuru taimeris izpilda kaut kādā intervālā.
Tālāk tu varētu uztaisīt divus masīvus - jail_playerNames[1337] un jail_playerTimes[1337]. (skaties, ja @pawno strādā dinamiskie masīvi, tad atstāj tukšas kvadrāt iekavas. neesmu neko rakstījis gadu, tiešām nezinu)

Tad kad kādu ieliec cietumā masīvā iemet zaudētāja niku un laiku cik ilgi viņš tur sēdēs.

piem.
new jail_counter = 0;
new jail_playerNames[1337], jail_playerTimes[1337];

function iemestCietumaa(id) {

jail_playerName[jail_counter] = GetPlayerName(id); //liekas, ka šis nestrādās, jo - http://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerName
jail_playerTimes[jail_counter] = 1337;
jail_counter++;
//tele uz cietumu, uzliek kādu injail[playerid] mainīgo uz true...

}
Tā funkcija, kuru izpilda taimers noteikti, ka ciklā iziet cauri visam masīvam un pie spēlētājiem, kur laiks > 0, to samazina par 1 (ja taimera intervāls ir viens). Ja laiks jau ir 0 vai zemāks, tad vnk spēlētāja niku iztīra, lai nākamās salīdzināšanas būtu ātrākas. (ou, un protams jāizņem spēlētājs no cietuma)
Image
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: Taimeris

Post by [NF]Magnifico »

GG, Man šķiet, viņam no tā tava posta nekādas sajēgas nebūs.
Ja vēlies, varu pastāstīt kā uzlikt taimeri spēlētājam... Protams varu iedot arī gatavu kodu, atšķirībā kāda vajadzība tev šoreiz ir.

Visticamāk palīdzēt varēšu pēc tam kad atbraukšu mājās. Parīt braucu prom, un nav īpašas vēlēšanās nodarboties ar pawno.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Taimeris

Post by [OFF]katelmaisis »

Bet tad, lai raksta to ko var uzrakstīt. Ja mēs varētu izdarīt visu ko gribam, tad cilvēki jau sen internetā tirgotu planētas, kur dzīvot vecumdienās, nevis datorspēles.

Es viņam ieteiktu nedaudz pamācīties par to, ko programmēšanā nozīmē algoritms un izprast tā procesa loģiku.
Image
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: Taimeris

Post by Crone »

Vispār neko neizmantoju no jūsu kodiem, pats salaboju citā veidā un dabūju tieši, ko man vajag. :)
Varat slēgt ciet.
Post Reply