Vendetta

Vendetta

Moderators: Chosen[Vendetta], Moderatori

User avatar
Roby.
euro
euro
Posts: 30
Joined: 04 Feb 2012, 19:22
Location: Starp 3 alus kastēm.

Re: Vendetta

Post by Roby. »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Ģimeņu naids,asinsatriebība,to neesmu lasījis pilnīgi nekur,pavisam sen dzirdēju simpsonos šo vārdu un iztaujāju vecākus ko tas nozīmē.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Yea4Sure!
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) Skype:csrobis , epasts:[email protected]
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Rapady,Roby.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? DTK-pametu jo klans bija neaktīvs,[777]-Izmeta dēļ slim un mental,[888]-izmests dēļ neaktivitātes,[ED]-klans pajuka.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Mācos J4V,dzīvoju Jelgavā,mani sauc Roberts,man ir 14 gadi,samp.boxg.lv uzzināju kopš tā laika kad domēns saitei bija boxg.sytes.net vai kautkā tā... ar šo konkrēto akkountu spēlēju nesen,bet vispār laikam esmu sācis vai nu 2008 gada decembrī vai kautkur 2007 gadā,īsti neatceros.
Hēy,paldies ka lasīji :) Ja vēlies ko vēl konkrētāku uzzināt - PM :)

V edit: atteikts, neko par tevi nezinu, paspēlē, pierādi sevi un tad piesakies.
User avatar
Slayer[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 293
Joined: 23 Jun 2008, 22:17
Location: Te pat, uz vietas.

Re: Vendetta

Post by Slayer[Vendetta] »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?
Atriebība vai kautkas tāds
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?
Protams
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )
Skype: eminems10
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?
ninja, ninja2, Slayer
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?
_FortiS_ - Aizgāju, [VorteX] - Aizgāju, nezinu kādēļ, GcN - Laikam aizgāju, Stuffs - Pajuka, [NDT] - Tas bija mans klans, un tas nomira pēc paša gribas, [AoD] - Aizeju dēļ citu spēlētāju neaktivitātes
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Mani sauc Jānis, man ir 13 gadi, dzīvoju Daugavpils rajonā, Līksnā, Samp spēlēju jau no BoxG sytes laikiem, daudzi droši vien mani pazīst, atsāku spēlēt atkal, un būšu aktīvs. Brīvajā laikā nodarbojos ar PS ( tagad retāk. ) Patīk spēlēt hokeju, futbolu, floorbolu, un tas man padodas. Esmu diezgan sportisks.
Tas itkā īsumā arī būtu viss.


V edit: pēc diskusijām un pārunām sapratām, ka esi seveikts bariņā.
Image
User avatar
Flirts[YaKuZa]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 27 Feb 2012, 11:34

Re: Vendetta

Post by Flirts[YaKuZa] »

Pieteikumu forma.
1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?Man Liekās Ka tas Ir Kāds Ediens Piemeram Roltons Kas tads :D
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā....
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )Skype:oskars1178 Twitter Pitiijs
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?Bannans,Pitiijs,Choko,Lompop
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?Tas Bija Vecs Klans pirms kadiem 2 gadiem Bija DNS viena serv arzemju kur mes bariņš LV savacamies un ustaisijam Pametu jo Serveris uskaras un Klans Izjuka
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Ahhhh Nevelos


V edit: kā viens cilvēks labi pateica: ''Svaigs gurķis, lai paaugas.'' tā tad atteikts, paspēlē ilgāk un pierādi sevi. :D
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Vendetta

Post by Skilled[O] »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?
manā uztverē tas saistās ar atriebību.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?
Jā, esmu.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )
Skype niks: matiss53
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?
Cookiez
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?
[ADT] - aizgāju dēļ viena biedra.
[AoD] - aizgāju, jo nolēmu veidot savu klanu.
[SoD] - izjaucu.
[O] - 1x aizgāju, un tagad izjaucu, jo nav aktivitātes.

Un varbūt ir vēl kādi klani, kurus neatceros.

6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Varu nedaudz pastāstīt par sevi. Mani sauc Matīss, esmu 15 gadus jauns zēns. Mācos 9.klasē. Nodarbojos ar sportu, eju uz svaru zāli. Brīvajā laikā eju ārā ar draugiem, vai sēžu pie PC. Izņemot samp spēlēju: GTA IV online, MC, TF2, resident evil5.

*Zinu, ka pēdējā laikā esmu neaktīvs, bet cenšos to uzlabot.
*Tagu ignorējiet, jo tiks atstāts, lai tiktu pie bāzes.
*Ceru uz sapratni.

V edit: 2 iemeslu dēl atteikts (vismaz pagaidām ir tikai 2 iemesli) tie ir:
a) aktivitāte ir 0, uzlabo to un tad piesakies
b) mēs neatzīstam divklanību (2 klanus 1 cilvēkam neatbalstam)

ja atrisini šos abus, tad domāsim, ja vien rakstīsi vēlreiz pieteikumu.
Image
User avatar
Twisteer
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 04 Mar 2012, 13:20
Location: Ludza

Re: Vendetta

Post by Twisteer »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Atriebība
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? Skype : wazu2me ; e-mail : [email protected]
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Nebija
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? Neesmu bijis
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? PM,bet protams ja vēlēsies

V edit: piedod, bet mēs nepieņemam jauniņos, pierādi sevi serverī, paspēlē ilgāk un tad raksti atkal ;)
syaldi
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 03 Mar 2012, 19:05

Re: Vendetta

Post by syaldi »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Jā
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )
skype : Strike070 un epast : [email protected]
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Holt
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? Neesu bijis nevienā .
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Kā jau teicu mans vards ir Elvis . Man ir 16 gadi . Dzivoju Gulbene .
Mācos 9 klase . Mans hobijs ir Futbols . Parasti ka nau ko darit eju ar draugiem pastaigaties vai arii ka ir vasara braukajos ar viniem ar riteniem vai braucam uz ezeriem . Un tass arii ir viss .

P.s. Jakas mana attiecība ir 6.000 , vai arii vairak .

V edit: kāpēc nelasam pieteikuma parauga apakšu? Tur skaidri ir rakstīts par jaunajiem spēlētājiem.
Last edited by syaldi on 04 May 2012, 15:44, edited 1 time in total.
BurkanSs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 23 Feb 2012, 19:59

Re: Vendetta

Post by BurkanSs »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?naids pret ģimeni
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? ja es esmu parliecināts
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) mazaisxs
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?SunSs
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?Nesmu
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)

Virs sež uz poda.Siwva izslēdz gaismu virs āaaaaaaaa Sieva ko kliedz virs man likas ka cis izpraaga |:) |:) |:) |:) |:) |:) |:) |:) |:) |:)

V edit: atteikts, izlasi pieteikuma parauga apakšējo daļu.
User avatar
Kriviss_Urliks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 23 Apr 2011, 14:30
Location: Rajons, iela.

Re: Vendetta

Post by Kriviss_Urliks »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? urlu fanu klubs?
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? urlas vienmer ir parliecinātas
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) urla_221
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? telefons.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? esmu bijis dtk. :P
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit
es esmu urla yo yo yo. patik zagts telefonus yoy yoy yoy.

V edit: ilgi spriedām un domājam, bet tomēr pieņemts, vari būt mūsu urla.

Īstais V edit: atstāšu tavas glupības un viltus editu, bet kad paaugsies par ~20 gadiem un pieņemsies saprātā par zilion procentiem, tad varēsim parunāt.
Image

Yo, yo, yo urlas.
User avatar
[NF]kTs
Censoņa
Censoņa
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2010, 16:55
Location: Pagrabs

Re: Vendetta

Post by [NF]kTs »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? -
Kaut kas līdzīgs vārdam atriebējs vai kas tamlīdzīgs. To izlasīju wikipedijā. Protams šis vārds ir arī daļa no filmas nosaukuma ''V for Vendetta''
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? -
Jā! Šis ir jauns klans, jaunas iespējas.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) -
Skype: zebzee5 / e-pasts: [email protected]
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? -
Mikass
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? -
[STA] - Nomira, [NP] - Nomira, [1337] - Aizgāju[/i], [777] - Aizgāju dēļ klana neaktivitātes, [AoD] - Aizgāju, jo biju gandrīz vienīgais kas spēlēja, [O] - Aizgāju, jo radās iespēja tikt [BoxG], [BoxG] - Nomira [NWA] - Pametu
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt) - Mani sauc Kārlis. Dzīvoju Siguldā un mācos Siguldas pilsētas vidusskolā. Esmu viens no tiem cilvēkiem kas nevar dzīvot bez adrenaļīna devas. Vairāk informācijas šeit: viewtopic.php?t=11271

Ceru ka jūsu domas par mani ir mainījušās.
kTs***

V edit: kāpēc NWA pamerti?

kTs edit: Man gandrīz vai sapnis bija tikt Vendetta. Ja nesanāks, domāju pamest sa-mp uz kādu laiciņu.

V edit: pēc, manuprāt, pārāk ilgas gaidīšanas, tu laikam tiec pieņemts.
Kell7
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 23 Nov 2010, 21:09

Re: Vendetta

Post by Kell7 »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Filmu galvenais varonis
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā es esmu pārlicināts, jo šeit ir labi un forši spēlētāji.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) marcis0074
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Jokers
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? esmu bijis YaKuZa klanā . Pametu, jo es biju viens no labākajiem spēlētājiem
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Mani sauc Mārcis un man ir 15.Patīk tusēt ar draugiem izspalīdzēt viņiem. Patīk vasara.Ar sampu nodarbojos brīvajā laikā.
........paldies jau iepriekš un es ļoti ceru ka jūs pieņemsiet, jo gribu paspēlēt ar jauniem komandas biedriem.

V eidt: atteikts, nevajag mums iedomīgus tipus.
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Vendetta

Post by wut »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Kautkāds filmas tēls, maska.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā, jo praktiski visi klana biedri ir aktīvi serverī un liekas, ka es šeit iederētos.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) Mans e-pasts ir [email protected] skype: bra4ka6
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Cik atceros LuPPy.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?
_AmP_ (jaunajā) neizturēju test.
[NDT] pametu, jo klans sāka jukt
_WTF_(Dzin4ega jeb Dellit`) neaceros.
_GcN_ neaceros.
[666] pametu, jo klans sāka jukt.
[SoD] pametu, jo klans sāka jukt.
[SS] pametu, jo klans sāka jukt.
[O] pametu, jo bija iespēja tikt 1337.
1337 mani izmeta, jo tajā brīdī biju pametis samp.
[NWA] aizgāju, jo bija nesaskaņas ar klana biedriem
[TITNS] pametu, jo biju vienīgais, kas spēlē samp`u.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Īsumā pastāstīšu par sevi, lai jums rodas kautkāds priekštats par mani.Mani sauc Elvijs Muņķevics, dzīvoju Kolkā, mācos Kolkas pamatskolā 8.klasē. Esmu 14.gadus vecs/jauns. Brīvajālaikā skrituļoju un spēlēju florbolu. Pēc dabas esmu jautrs, dzīvespriecīgs un draudzīgs cilvēks. x] Man nav noteikts mūzikas stils kādu klausos. Nedaudz par samp`u- BoxG ''komūnā'' spēlēju 3-4gadus ar pārtraukumiem. Dienā serverī pavadu kādas 2-3h. Mīļākā mašīna ir bullet un ierocis m4, pieprotu driftot, nedaudz stuntot un šaut. Tas arī īsumā par mani, ja vēlaties kautko noskaidrot, tad jautājiet.(:

V edit: uh, traki, traki, bet laikam tomēr atteikts, kkas īsti nav tā, kā vajag, bet to jau tu pats, jācer, saproti.
Image
Kell7
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 23 Nov 2010, 21:09

Re: Vendetta

Post by Kell7 »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? -
Kaut kas līdzīgs vārdam atriebējs.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? -
Jā! Es ļoti gribu šim klanam piebiedroties.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) -
Skype: Jānis, e-pasts: [email protected]
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? -
Nav bijuši.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? -
Neesmu biji pagaidām nevienā klanā.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt) - Mani sauc Jānis. Dzīvoju Siguldā un mācos Siguldas pilsētas vidusskolā. Patīk izsklaidēties ar draugiem piektdienas vakaros.Brīvajā laikā spēlēju sampu.Patīk slēpot, slidot snovot utm. Es ļoti ceru ka jūs pieņemsiet.

V edit: speciāli priekš tevis izlabošu paraugu. Bet tev tik un tā paliek atteikts.
Giachetti
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2012, 16:14

Re: Vendetta

Post by Giachetti »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?
Vienā vārdā - atriebība.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?
Jā.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) skype:gintersyo
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?
Nē, nav bijuši.
5] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Revenge is a dish best served cold.
M1E
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 13 Feb 2012, 10:49
Location: kurinatava

Re: Vendetta

Post by M1E »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? ne
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? ne
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) ar mani var sazinaties pa raaciju
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? ja ir
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? ja
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt) ne
User avatar
Rocket.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 36
Joined: 10 Mar 2012, 15:43
Location: analogā atvere

pieteiksanās klanā

Post by Rocket. »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? kautkāda asv mafija
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? pat ļoti
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] skype: opisopis12; draugiem.lv: talis skilteris
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? nē, naw
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? YaKuZa un T, debili speletaji
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? dzivoju laukos, braucu ar kvadraciklu un bmx.

atsaku
Last edited by Rocket. on 16 May 2012, 20:19, edited 1 time in total.
Locked