[Pamācība] Kā spēlēt NFS:U2 LAN

Bildes video un visa pārējā retardošanās underground2.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

[Pamācība] Kā spēlēt NFS:U2 LAN

Post by Maize[1337] »

Tātad šī būs pamācība, kā spēlēt NFS:U2 Lan(multiplayer), nepērkot spēli.
Šeit būs daži soļi kā to izdarīt.
1. Jums Būs nepieciešamas šīs programmas: Need for Speed Underground 2, Tunngle, Notepad.
2.Uzinstalējiet spēli(Need for Speed Underground 2([sarcasm]mēs protams neesam pirāti un to pērkam[/sarcasm]))
3. Lejupielādējiet un uzinstalējiet programmu Tunngle(Kad programma būs uzinstalējusies dators pieprasīs restartu)
*- Ar uzinstalētu šo programmu jūs nevarēsiet ieiet spēlēs, kurām nepieciešams ielogoties Windows Live, jo tunngle bloķē interneta pieeju tāda tipa programmām.
Steam varēs lietot, viss strādās.

4. Piereģistrējamies Tunngle Un ielogojamies tajā.
5. Tunnglē ar peles kursoru uzejam uz sadaļas Network un tur izvēlamies Browser. Jums atvērs izvēlni, tajā ierakstiet "Underground", bez pēdiņām, mēs parasti lietojam 2. serveri, jeb Need for Speed: Underground 2. Tajā parasti ir visvairāk cilvēki.
6. Atveram Mapi, kurā jums ir ieinstalēts NFS: U2 un atveram Server.cfg(ar notepad) failu.
Šajā failā jums pēdējā rindiņa būs

Code: Select all

AD#DR=%%bind("159.153.253.82")
aizstājiet to ar šo rindiņu

Code: Select all

#AD#DR=%%bind("159.153.253.82")
7. Dodamies šeit(Klikšķis te) un lejupielādējam spēles jaunāko(1.2) ielāpu.
8. Nokrakojam spēli.Crack var atrast šeit(Klikšķis te)
9. Šo daļu es īsti neizprotu, bet nu centīšos paskaidrot. Tātad, atverot LAN (jābūt ieietam Tunngle istabā Need for Speed: Underground 2), ja jums nerādās neviens serveris tur, tad vai nu neviens nav izveidots vai arī jums jāatver spēle, kā administrātoram ( To var izdarīt ar labo peles pogu uzspiežot uz spēles atvēršanas failu un paņemot Run as Administrator), jo man piemēram, ja atveru, kā administrātors, neradās LAN serveri, bet deflowam serveri rādās tikai, ja atver spēli, kā administrātors.

Tas apmēram viss, ja kas nesanāk vai netiek izprasts droši prasiet šeit, palīdzēsim!
*Vēlāk tiks pievienotas bildes un iespējams arī video.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Kos.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 16
Joined: 29 Apr 2012, 21:25

Re: [Pamācība] Kā spēlēt NFS:U2 LAN

Post by Kos. »

Sapiss visu NFS U2. dariju visu, kad gaju ieksha NFS U2 uzmeta, ka neiet programma. ;pp
User avatar
Kos.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 16
Joined: 29 Apr 2012, 21:25

Re: [Pamācība] Kā spēlēt NFS:U2 LAN

Post by Kos. »

zinu, zinu dubultposts...

Kad es meegjinu ieiet serverii man paraadaas, ka savienojums pazudis un nevaru to savienojumu dabut. :D
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: [Pamācība] Kā spēlēt NFS:U2 LAN

Post by [AoD]Deflowv6k »

Atver spēli ar "run as administrator"
E30.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: 22 Jun 2013, 13:44

Re: [Pamācība] Kā spēlēt NFS:U2 LAN

Post by E30. »

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D freeminecraftgiftcode{dot}net
Post Reply