Lightup

TITNS klana sarunas.

Moderators: Briesmoniz[TITNS], [BB]Fblade[TITNS], Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Lightup[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 108
Joined: 01 Mar 2013, 15:12
Location: Mamma neļāva teikt..

Lightup

Post by [BB]Lightup[NGT] »

1) Kāds ir Tavs īstais vārds un pašreizējais vecums? Mani sauc Elvis, 12 gadus vecs.
2) Kāda ir Tava iecienītākā automašīna un ierocis? Panzer, RPG vai Minigun.
3) Kādēļ piesakies tieši šajā klanā nevis kādā no citiem BoxG esošajiem? Aktīvs klans, ar nesabojātu reputāciju.
4) Tavi iepriekšējie lietotājvārdi BoxG serverī? Pēdējo reizi spēlēju boxg nopietni pirms kādiem 2 gadiem, vienīgais ko atceros bija acomins
5) Kādos klanos, apvienības iepriekš esi bijis un kadēļ biji spiests pamest? Esmu bijis [DC], pašam ar klasesbiedru ir bijis [PID] klans kas izjuka, kā arī ar pagalma puikām bija pašiem savs klans [KTM] vai kautkā tā. Tas arī izjuka nezināmu iemeslu dēļ.
6) Kāds ir Tavs skype lietotājvārds? (Aizpildīt, ja ir skype!) Acomins
7) Cik ilgi jau spēlē SA:MP BoxG serverī? Kā jau teicu nopietni spēlēju pirms kādiem 2 gadiem bija MAX leveli un tā. Pirms 3 dienām izdomāju atkal uzspēlēt un kļuvu uzreiz atkarīgs ;D Divās dienās esmu sakačājis 7 lvl.
8) Kas Tavuprāt ir vissvarīgākais spēlējot BoxG serverī? Jautri izklaidēties, ātri attīstīties. Mācēt braukt!
9) Ko visvairāk dari BoxG serverī? (Drifto, šaudies, stunto utt.) Viennozīmīgi braukājos ar tanku, daudz šauju, dažreiz for fun aizbraucu uz drift salu vai arī uz drifta vietu /drift3 un padriftoju. Īpaši nepadodas braukšana.
10) Kādas spēles izņemot SA:MP vel spēlē? Dažreiz Cs:Go vai arī kādu COD daļu.
11) Vai Tu varētu sarunāties ar klana biedriem pa mikrafonu?
12) Ko Tu mainītu BoxG serverī un TITNS klana, ja Tev būtu tāda iespēja? Domāju varētu mazliet izcelt klanu SA:MP topā ar nevardarbīgajiem statiiem ;D
13) Kādu attieksmi Tu sagaidi no klana biedriem un kādu pats sniegsi? Protams draudzīgu gan no Jums, gan no manis. Izpalīdzīgu.
14) Cik stundas dienā pavadi BoxG serverī spēlējot? (Spēlējot nevis AFK esot!) Spēlējot kādas ~0.143 h dienā, Afk stāvu diennaktī vismaz 0.254 stundas.
15) Pastāsti par sevi mazliet sikāk.(Stāsti par saviem hobijiem, ko ikdienā dari, ko vēlies sasniegt dzīvē, kādēļ spēlē SA:MP, kā vispār uzzināji par tādu utml. Minimālais vārdu skaits 30!) Kā jau teicu mani sauc Elvis, ir 12 gadi. Trenējos profesionāli BMXā, jau šogad otro gadu paliku 43 Latvijā savā vecuma grupā. Brīvajā laikā itsevišķi vasarā ar draugiem noīrējam kādu mājiņu pie ezera, iecopējam, šašliks, alus, pirotehnika, metāllūžņi nu Jūs jau saprotat ;D Samp uzzināju no draugiem jau gadus 4 atpakaļ. Bet vienīgais SAMP serveris kur esmu spēlējis arī ir BOXG

Paldies
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Lightup

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Manuprāt, Tu varētu būt cienīgs atrasties mūsu klana sastāvā, tāpēc es likšu PAR.
User avatar
Woodys
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 03 Aug 2012, 10:01
Location: Raganas burgers

Re: Lightup

Post by Woodys »

rec
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Lightup

Post by Briesmoniz[TITNS] »

pieņemts
Locked