[BB]Kauls

TITNS klana sarunas.

Moderators: Briesmoniz[TITNS], [BB]Fblade[TITNS], Moderatori

Locked
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

[BB]Kauls

Post by R13 »

1) Kāds ir Tavs īstais vārds un pašreizējais vecums? Rainers! Vecums 13
2) Kāda ir Tava iecienītākā automašīna un ierocis? Mašīna: Elegy Ierocis: sawnoff
3) Kādēļ piesakies tieši šajā klanā nevis kādā no citiem BoxG esošajiem? jo manu prāt TITNS ir vis sakarīgākais klans!
4) Tavi iepriekšējie lietotājvārdi BoxG serverī? Emka123
5) Kādos klanos, apvienības iepriekš esi bijis un kadēļ biji spiests pamest? Ar emkas profilu biju BB, mani izmeta, jo nebiju aktīvs!
6) Kāds ir Tavs skype lietotājvārds? (Aizpildīt, ja ir skype!) jā ir skype! rainers.knieta2
7) Cik ilgi jau spēlē SA:MP BoxG serverī? kopš 2012 gada
8) Kas Tavuprāt ir vissvarīgākais spēlējot BoxG serverī? Nemācēšu atbildēt uz šo jautājumu!
9) Ko visvairāk dari BoxG serverī? (Drifto, šaudies, stunto utt.) Driftoju+šaudos!
10) Kādas spēles izņemot SA:MP vel spēlē? CS, Cod MW4, MC
11) Vai Tu varētu sarunāties ar klana biedriem pa mikrafonu? Jā protams ;)
12) Ko Tu mainītu BoxG serverī un TITNS klana, ja Tev būtu tāda iespēja? BoxG Serverī neko, jo viss kārtība ar serveri un TITNS klana ar viss ok ;)
13) Kādu attieksmi Tu sagaidi no klana biedriem un kādu pats sniegsi? Sagaidu normālu atieksmi nevis (idiots, stulbenis) u.t.t Es sniekšu vis labāko atieksmi visiem klana biedriem
14) Cik stundas dienā pavadi BoxG serverī spēlējot? (Spēlējot nevis AFK esot!) 2-4h
15) Pastāsti par sevi mazliet sikāk.(Stāsti par saviem hobijiem, ko ikdienā dari, ko vēlies sasniegt dzīvē, kādēļ spēlē SA:MP, kā vispār uzzināji par tādu utml. Minimālais vārdu skaits 30!)

Sveiki kā jau minēju mani sauc Rainers! Es mācos Liepājas 15.vsk! Trenējos es breika treniņos, mans hobijs ir breika treneris:) SA-Mp spēlēju tapēc, lai varētu iegūt jaunus draugus iekša interneta un vienkārši patusēt! Mani draugi mani saukā par pohujistu, jo man uz viņiem ir po***! :D paldies, ka uzklausiji mani! ;)



Ar cieņu [BB]Kauls
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
[BB]Lightup[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 108
Joined: 01 Mar 2013, 15:12
Location: Mamma neļāva teikt..

Re: [BB]Kauls

Post by [BB]Lightup[NGT] »

Anti, ienīstu BB
User avatar
[BB]Sand[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 97
Joined: 02 Aug 2011, 22:04
Location: Kautkur meža vidū.

Re: [BB]Kauls

Post by [BB]Sand[TITNS] »

Piedod, bet no manis Anti, jo slikta tev pagatne.
Image
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: [BB]Kauls

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Sand[TITNS] wrote:Piedod, bet no manis Anti, jo slikta tev pagatne.
This!
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: [BB]Kauls

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Še ku reku atteiktc nāk un jā
Locked