Unknowns skrien atpakaļ.

TITNS klana sarunas.

Moderators: Briesmoniz[TITNS], [BB]Fblade[TITNS], Moderatori

Locked
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Unknowns »

1) Kāds ir Tavs īstais vārds un pašreizējais vecums? Īstais vārds man ir Emīls K. un vecums ir 18
2) Kāda ir Tava iecienītākā automašīna un ierocis? Automašīna Infernus jo ar to jauki ir drifotot un sacensties . Bet ierocies Tec
3) Kādēļ piesakies tieši šajā klanā nevis kādā no citiem BoxG esošajiem? Esmu bijis šajā klanā , te dzīvo daudz sakarīgi pleyeri un reiz es šeit biju , es neizgāju mani izmeta no klana Woodys jo bija sacerējies takā breismoniz bija aizmucis viņš ''uzkatija'' sevi par galveno un izmeta . Briemsmonim nezinot ;o
4) Tavi iepriekšējie lietotājvārdi BoxG serverī? Tikai ar klanu tagiem !
5) Kādos klanos, apvienības iepriekš esi bijis un kadēļ biji spiests pamest?
N.W.A - dēļ neaktivitātes
TITNS - Woody izmeta tev nezinot
BB - Pirms forumā bija sadaļa biju 2 galva , bet aizgāju jo sāka boti/pok3 nākt.
Bija vel daudzi citi bet neēsu atceries.

6) Kāds ir Tavs skype lietotājvārds? (Aizpildīt, ja ir skype!) emilskk1337
7) Cik ilgi jau spēlē SA:MP BoxG serverī? No 2009 Gada ar veco acc... 4 gadiņus
8) Kas Tavuprāt ir vissvarīgākais spēlējot BoxG serverī? Be the best
9) Ko visvairāk dari BoxG serverī? (Drifto, šaudies, stunto utt.) Tusēju un mediju pokus
10) Kādas spēles izņemot SA:MP vel spēlē? GTA SA pašsaprotami , MTA , NHL 09-12 , FIFA 12,13 , Watch Dogs , Counter Strike 1.6 GO Source.
11) Vai Tu varētu sarunāties ar klana biedriem pa mikrafonu?

12) Ko Tu mainītu BoxG serverī un TITNS klana, ja Tev būtu tāda iespēja? Aktivitāti , lai kļūtu agošs un stiprs klans !
13) Kādu attieksmi Tu sagaidi no klana biedriem un kādu pats sniegsi? Sagaidu es labu jo cik redzu te ir labi , aktīvi , skaidri redzami ka gudri tad cerams ka atsaucīgi un es arī būšu atsaucigs :)
14) Cik stundas dienā pavadi BoxG serverī spēlējot? (Spēlējot nevis AFK esot!) Manas domas ka ar 2 pietiek Kastē sēdēt.
15) Pastāsti par sevi mazliet sikāk.(Stāsti par saviem hobijiem, ko ikdienā dari, ko vēlies sasniegt dzīvē, kādēļ spēlē SA:MP, kā vispār uzzināji par tādu utml. Minimālais vārdu skaits 30!) Nodarbojos ar BMXu un cenšos sadalīt savām lietiņām laiku . Jo Darbs,Hobijs,BoxG ietilpst manā dienas gaitā . Patīk man spēlēt spēles kur ir sports vai arī vienkāši pavadīt labu laiku ar draugiem . Nespelēju ''strategy'' spēles , nezinu iemeslu bet nespēlēju. Šad tad ar draugiem braucu uz Rīgu lai nodzertos vai notusēties whit no drinking... mamma lika : ( . Īsumā viss , bet vairāk @ skype
Peace...
Image
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Esmu par TEST
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Pi4uk$$ »

es jau liktu rec, bet diemžēl tev nav 18, bet kkādi 10.. vismaz pēc profila bildes.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Unknowns »

P14A wrote:es jau liktu rec, bet diemžēl tev nav 18, bet kkādi 10.. vismaz pēc profila bildes.
Es cenšos lai manā avatarā ir kautkas kas lai manu nicku ''izteiktu'' , bet es tgd domāju uz kādu mainīt ;)
Image
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by R13 »

Unknowns wrote:
P14A wrote:es jau liktu rec, bet diemžēl tev nav 18, bet kkādi 10.. vismaz pēc profila bildes.
Es cenšos lai manā avatarā ir kautkas kas lai manu nicku ''izteiktu'' , bet es tgd domāju uz kādu mainīt ;)

Emīls Kalns?
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Unknowns »

nop cits :]
Image
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Pi4uk$$ »

es runāju par dr.lv bildi, durak.. btw, bija kkāds klivis kivlis kiilis kkas uz to pusi, atceros no engeima.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Unknowns »

ngame bija - Emīls Kavis/Kozis or somthin' , vel atceros kā par viņu ņirdzu xdddd , vel projām , rakstības lvl : 100 , kāds bija MusTanGa klans?

Edit : reku ir Click , Emīls Kozlovs jeb emis124
Edit 2. : Ok miers , izsakam savus viedokļus .
Image
User avatar
[MLP]Kikiz[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 14 Feb 2012, 12:53
Location: Pagrīde

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by [MLP]Kikiz[TITNS] »

kas te par skandālu, dārgais cilvēk. Kāda sagriezta apelsīna dēļ Tu te strīdies, tev pašam sigā ierakstīts "Nēsmu dolārs lai visiem izpatiktu" kas pie velna liecina par tavu gramatiku (tikai nevajag pārmest par interpunkciju). Kādēļ tev pie svētās kaziņas vajag atbildēt uz kaut kāda cilvēka viedokli, varbūt sākt uz visiem tā atbildēt, rekur Fblade tev ielika "TEST", nu tad atbildi uz viņa postu "Vaaaaj, paldies, a kape naw rec?" Nopietni, ja ir kādas neskaidrības tam ir domātas privātās ziņas. Pulkstenis ir pus pieci no rīta, es vairs nezinu kā izvilkt negācijas no saviem pirkstiem, lai traucētu tev dzīvi.
P.s Ja tu reizi aizskrēji, tad kāda pirāta dēļ tu skrien atpakaļ?
Ja tev patīk atbildēt, tad tev ir jāredz, ka te ir rakstīts PRET.
Vienmēr dzīvē tiecies pēc mēness, ja arī Tu to nesasniegsi, Tu paliksi starp zvaigznēm!
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Unknowns »

Atsaku
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Unknowns skrien atpakaļ.

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Vari mēģināt pec kāda laika velreiz.
Locked