GreanadeVW

TITNS klana sarunas.

Moderators: Briesmoniz[TITNS], [BB]Fblade[TITNS], Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

GreanadeVW

Post by [BB]Greanade »

1) Kāds ir Tavs īstais vārds un pašreizējais vecums? Mani sauc Kaspars un mans un es esmu 15 gadus jauns
2) Kāda ir Tava iecienītākā automašīna un ierocis? Mana mīļākā mašīna ir Elegy , bet vislabāk un visvairāk patīk ierocis - M4
3) Kādēļ piesakies tieši šajā klanā nevis kādā no citiem BoxG esošajiem? Mani uzaicināja [BB]Pakito[TITNS], viņš redzēja ka esmu aktīvs/jautrs/interesants spēlētājs.
4) Tavi iepriekšējie lietotājvārdi BoxG serverī? Nav man bijuši citi kā Greanade
5) Kādos klanos, apvienības iepriekš esi bijis un kadēļ biji spiests pamest? VW pašlaik esmu "Venom Weed"
6) Kāds ir Tavs skype lietotājvārds? (Aizpildīt, ja ir skype!) Ar mani var sazināties caur skype : kristaps369
7) Cik ilgi jau spēlē SA:MP BoxG serverī? BoxG spēlēju ~1 Gadu. Tik man ir bijis cits ACC.
8) Kas Tavuprāt ir vissvarīgākais spēlējot BoxG serverī?Uzlabot savas prasmes.
9) Ko visvairāk dari BoxG serverī? (Drifto, šaudies, stunto utt.) Mediju,Driftoju,Gangwars.
10) Kādas spēles izņemot SA:MP vel spēlē? Counter Strike 1.6,Call Of Duty 4 Modern Warfare, Dont starve utt.
11) Vai Tu varētu sarunāties ar klana biedriem pa mikrafonu? Ja būšu neizņemts tad protams ka varēšu!
12) Ko Tu mainītu BoxG serverī un TITNS klana, ja Tev būtu tāda iespēja? nezinu
13) Kādu attieksmi Tu sagaidi no klana biedriem un kādu pats sniegsi? Es gaidu visu to labāko no šeit esošajiem spēletājiem.
14) Cik stundas dienā pavadi BoxG serverī spēlējot? (Spēlējot nevis AFK esot!) Kā kuru dienu esmu aktīvs.
15) Pastāsti par sevi mazliet sikāk.(Stāsti par saviem hobijiem, ko ikdienā dari, ko vēlies sasniegt dzīvē, kādēļ spēlē SA:MP, kā vispār uzzināji par tādu utml. Minimālais vārdu skaits 30!)Es kādreiz nodarbojos ar florbōlu, bet viss pajuka. Tagad nodarbojos ar futbolu. Man patīk strītot ar BMX, Es smēķēju, Dzīve ir pajukusi, nevēlos atklāt to. Man patīk draugu kompānijas, kur var pasmieties, patīk ballītes, mūzika. Vēlos saniegt dzīvē visu to labāko. Tas pagaidām viss.
User avatar
[BB]Pakito[TITNS]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 28 Jan 2010, 20:11
Location: Talsi

Re: GreanadeVW

Post by [BB]Pakito[TITNS] »

PAR Aktīvs, sakarīgs, un intresanti ar tevi ietusēt ;)
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: GreanadeVW

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Sekošu pakito minētajam - PAR
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

GreanadeVW

Post by [BB]Greanade »

Vēlos zināt, cik ilgā laikā izskatīs šo pieteikumu, un vai esmu pieņemts, nēesmu. ?
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

yolo

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Esi sveicināts TITNS GANG, pieņemts!
Locked