LielaisSiers

TITNS klana sarunas.

Moderators: Briesmoniz[TITNS], [BB]Fblade[TITNS], Moderatori

Locked
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

LielaisSiers

Post by Riekstkodis[TITNS] »

1) Kāds ir Tavs īstais vārds un pašreizējais vecums? - Bruno, sešpadsmit gadi;
2) Kāda ir Tava iecienītākā automašīna un ierocis? - Automašīna noteikti ir Bullet un ierocis TEC9;
3) Kādēļ piesakies tieši šajā klanā nevis kādā no citiem BoxG esošajiem? - Tāpēc, ka uzskatu tieši šo klanu par pagaidām aktīvāko un interesantāko serverī;
4) Tavi iepriekšējie lietotājvārdi BoxG serverī? - Nav bijuši citi lietotājvārdi;
5) Kādos klanos, apvienības iepriekš esi bijis un kadēļ biji spiests pamest? - Neesmu bijis nevienā;
6) Kāds ir Tavs skype lietotājvārds? (Aizpildīt, ja ir skype!) - krekers18;
7) Cik ilgi jau spēlē SA:MP BoxG serverī? - Sen jau spēlēju šajā serverī, bet tagad tik atkal atsāku;
8) Kas Tavuprāt ir vissvarīgākais spēlējot BoxG serverī? - Izbaudīt spēli un pasmieties par dažiem 'nažiem';
9) Ko visvairāk dari BoxG serverī? (Drifto, šaudies, stunto utt.) - Es pārsvarā ceņšos uzturēt draudzīgus kontaktus ar kādu no spēlētājiem, iepērku īpašumus, eksportēju mašīnas, pa reizei užšauju kādam pa kāju un viss;
10) Kādas spēles izņemot SA:MP vel spēlē? - Spēlēju vēl Minecraft, MTA un Counter - Strike(Nu vairāk jau nē);
11) Vai Tu varētu sarunāties ar klana biedriem pa mikrafonu? - Droši;
12) Ko Tu mainītu BoxG serverī un TITNS klana, ja Tev būtu tāda iespēja? - Izsviestu pāris neaktīvos biedrus, vai arī sazinātos ar visiem un sarunātu 'mītingu' serverī;
13) Kādu attieksmi Tu sagaidi no klana biedriem un kādu pats sniegsi? - Es vēlos sagaidīt draudzīgu attieksmi, jo es to noteikti spēšu sniegt pats;
14) Cik stundas dienā pavadi BoxG serverī spēlējot? (Spēlējot nevis AFK esot!) - AFK: Visu nakti, Ne-AFK: Pa dienu(3-5 Stundas);
15) Pastāsti par sevi mazliet sikāk.(Stāsti par saviem hobijiem, ko ikdienā dari, ko vēlies sasniegt dzīvē, kādēļ spēlē SA:MP, kā vispār uzzināji par tādu utml. Minimālais vārdu skaits 30!) - Mani sauc Bruno un es esmu no Liepājas.
Patīk darīt daudzas un dažādas lietas, kā arī spēlēju datoru(Neesmu mazais 'zadrots' kurš 24/7 sēž pie PC un ķer kaifu spēlējot spēles), patīk iziet svaigā gaisā un noķert kādu dūmu vai pasēdēt ar draugiem.
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: LielaisSiers

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Pats arī nesen esmu atgriezies un būtu forši, ja būtu vairāk aktīvo spēlētāju ar [TITNS] 'tagu', tāpēc būtu priecīgs par jauniem lietotājiem mūsu pulkā un dodu tev atļauju lietot mūsu klana 'tagu'.

Sazinies ar kādu no Administrācijas locekļiem, lai nomaina tev to lietotājvārdu, par pārējo pateikšu @PM.

TC
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
Locked