Jūsu domas par GTA V

Sarunas par un ap jaunāko GTA.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Jūsu domas par GTA V

Post by Gibox »

Kādas ir jūsu domas par GTA V? Būs arī pc versija pieejamas vai tikai konsulēm? Kādi iespaidi skatoties treilerus? Izsakam savus viedokļus šeit! :)
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
[HOONIGAN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 83
Joined: 08 Jan 2013, 21:20
Location: Valmiera

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by [HOONIGAN] »

domaju ka GTA 5 bus ari uz datora domaju tas nebutu pielaujams
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Hustler_Believs »

Nezinu, mans uzskats ir tāds ka būs tieši tāpat kā ar iv, izlaidīs tikai pēc kāda laika. Jācer tikai ka šoreiz nebūs tik drausmīgi sūdigs ports. Bet reāli runājot R* tas noteikti ir otrajā plānā, cuz pirātisms sit augstu vilni.
Image
GET REKT
User avatar
makrils[uDN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 70
Joined: 05 Jan 2013, 22:32

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by makrils[uDN] »

nez.. sakuma ahuenna gaidiju kad iznaca 1 un 2 treileris bet tagad man pilnigi pajat par to speli >.<
Image
User avatar
Startum[CMW]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 17 Mar 2013, 14:41
Location: Nekuriene

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Startum[CMW] »

Nez vai kādam vispār pavilks tas gta5 baigas prasibas!
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Gumybear[Vendetta] »

Nuu domāju kad būs uz abiem.

Treilerus skatoties var redzēt kad būs mašīnas ar aizveramo/nonemamo jumtu,suņi n shit.
Izskatās labi,tikai cerams būs piedomāts pie optimizācijas.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Maize[1337] »

Spēle jau ir paredzēta tikai konsolēm, iespējas, ka pirāti tiks pie tās spēles nav mazas, bet...ar nosacījumu. Mēs jums dosim zagt, jo ports atkal būs nojāts, lai jūs pirktu konsoles un spēli.

Tā pc versija tikai tāda kārdināšana vien būs. (Neattiecas uz tiem, kuri var grūst ~ 1k Ls datorā.)
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Salmins[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 25 Sep 2009, 12:49
Location: Rīga

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Salmins[Vendetta] »

Domāju, ka GTA V būs viena no tām, kas reāli pretendēs uz gada spēles titulu. Droši vien spēli iegādāšos uz konsoles, bet ļoti ceru, ka tā iznāks arī uz GTA V, kaut arī izskatās, ka tas, vismaz pagaidām, neietilpst Rockstar plānos (internetā pat parakstu vākšana gāja, lai spēli uz pc izdotu).
User avatar
Insane[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 93
Joined: 17 Mar 2010, 17:39
Location: Jelgava

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Insane[A] »

[BB]Startum wrote:Nez vai kādam vispār pavilks tas gta5 baigas prasibas!
Cik esmu dzirdējis prasības būs apmēram tādas pašas kā GTA 4
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by [OFF]katelmaisis »

Maize[1337] wrote:Spēle jau ir paredzēta tikai konsolēm, iespējas, ka pirāti tiks pie tās spēles nav mazas, bet...ar nosacījumu. Mēs jums dosim zagt, jo ports atkal būs nojāts, lai jūs pirktu konsoles un spēli.

Tā pc versija tikai tāda kārdināšana vien būs. (Neattiecas uz tiem, kuri var grūst ~ 1k Ls datorā.)
Tieši tā... GTA 4 iznāca, ja nemaldos 2008ajā gadā. Toreiz tā spēle bija kaut kas pilnīgi kosmisks. Ja kāds viņu spēlēja, tad viņam bija Neo kompis, pārējie spēlēja uz ulta minimālajām. Es ar pirkstu priekšā nerādīšu cik gadi ir pagājuši, bet #YOLO, ja kāds mēģina ieskaidrot, ka tie "pc requirements" būs tādi paši, tad es varbūt vienkārši domāju kā bomzis, jo es tam vienkārši neticu.
Image
User avatar
[BB]Lightup[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 108
Joined: 01 Mar 2013, 15:12
Location: Mamma neļāva teikt..

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by [BB]Lightup[NGT] »

Esmu internetā lasījis viedokļus par PC versiju. Cilvēki grib, Rockstar negrib.! #sad
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by [NF]DieHard »

Es domāju ka tas būs tas pats GTA4, tikkai cita lielāka mappe un vairāk real life īpašību. Ceru arī ka spēle tiks atdzīvināta kā GTA pienākas jo pašam 4turto spēlējot nepārāk .
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Evol[1337] »

Maz ticams ka GTAV PC versija būs.Pirātisms ir tik liels,ka Rockstar North pat nevēlēsies censties uztaisīt konsoles portu,līdz ar to-consoles only spēle,tāpēc par prasībām vispār nav jēgas spekulēt vai kā citādi runāt.
Image
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Trusis_[B] »

Es domāju, ka mans PS3 GTA V, normāli nepavilsks, jo konsoles ir vecas. Salidzināšu Battlefield 3 un GTA V uz konsolēm. Bf3 ir pilnība iznicintāts, jo konsole to spēli nespej pavilgt. Ar GTA V būs pilnigi tas pats. Uz PC spēle būs noteikti, jums nav par ko uztraukties. Kā jau zinam, tulīt iznāks jaunās paaudzes konsoles, PS4 UN XBOX 720. Tikai tāda gadijumā, GTA V uz pc var neiznāgt.
Pirātisms? Khem, kur jus kaut kādu bezsakaru lasiet, varētu padomāt, ka pirātisms ir mazāks uz konsolem.PS3 ar jailbreikiem, xboxu var atkodēt un tā talāk.
Uzskatu, ka spēle būs episka, esmu pasūtijis Pre-orderu, bet šaubos vai būšu apmierināts ar to ko saņemšu, jo iemeslu jau minēju augstāk.
Pirmā lieta ko izdarīšu tajā spelē, es aizbraukšu uz grove street.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Jūsu domas par GTA V

Post by Hustler_Believs »

Haha, smieklīgākais ir tas ka uz konsolēm tas nav tik aktuāli cuz uz xbox live bans fo sure, uz ps3 psn bans liekas ka arī bija iespējams. Nezinu kā ir tagad, bet nu gadu + - atpakaļ kad man vel bija xbox 360, tā tas bija.
Image
GET REKT
Post Reply