Extended

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[HOONIGAN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 83
Joined: 08 Jan 2013, 21:20
Location: Valmiera

Extended

Post by [HOONIGAN] »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja;Extended
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);87.110.89.45
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja;W41[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja.Man bija uzlagojis un man neraadija bāzēm sienas izdomāju izdziit masiinas man haki nebija

http://www.bildites.lv/viewer.php?file= ... 4puf8a.png

http://www.bildites.lv/viewer.php?file= ... k99do4.png
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Extended

Post by W4I[Vendetta] »

Pamanīju čatā, ka fureN Extended par hakeri saukā un tad nolēmu paspecot Extended , kad sāku specot tad Extended atradās ārpus BB bāzes /airport3 pusē uz ceļa un sāka skriet uz BB bāzes pusi, no sākuma man sienu neparādija, bieži iegļuko sākot specot, bet pēctam parādija un tad jau Extended bija izskrējis cauri tai un atradās BB bāzē, pārējo var redzēt video:

https://www.youtube.com/watch?v=HD_jd2x6dhw -video

(par čatu, tur furen rakstija, nevis scar)
Image


Bet daži jautājumi:
Kad tieši tev sākās tie `gļuki`?
Kāpēc netaisiji restart samp, kad sākās gļuki?
Kā izkļuvi no cietuma?
Kāpēc AutoKill nenostrādāja?
Kāpēc tevi šaujot tev HP un bruņas nenāca nost?
Kāpēc izvandiji visas Vendetta bāzes mašīnas?

pagaidām laikam viss.
User avatar
[HOONIGAN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 83
Joined: 08 Jan 2013, 21:20
Location: Valmiera

Re: Extended

Post by [HOONIGAN] »

Kad tieši tev sākās tie `gļuki`? ap to laiku kad ScAr bija serverī
Kāpēc netaisiji restart samp, kad sākās gļuki?Man bija īpašumi kurus nesen biju pircis tapēc domāju drusku pastaigaaties.
Kā izkļuvi no cietuma?Tātad man bija tā ka man servera komandas negāja nevarēju pat teleportēties!
Kāpēc AutoKill nenostrādāja?Tapēc ka servera kommandas mani neietekmēja
Kāpēc tevi šaujot tev HP un bruņas nenāca nost?To es nezin jo es pat nevarēju redzēt spēlētājus blakus.
Kāpēc izvandiji visas Vendetta bāzes mašīnas? tapec ka izdomāju tā izdarīt jo nebija ko darīt(zinu ka nevajadzēja tā darīt.)


p.s par čatu tur arī jau tas gļuks ka tajā brīdi scar nebija serverī un kad man uzlagoja scar kaut kādā brīdi izgāja un man furen vietā rādījās scar paskaties vērīgāk ja neredzi :)
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Extended

Post by Agenda »

@W4I - 15min meklēju apelāciju, bet neatradu. Bija tieši šāda situācija arī man. Arī nobanoju spēlētāju, bet bans bija nepatiess, jo nolagojot, nerādās bāzēm ne sienas, ne vārti, nekas cits, kā arī pazūd autokill, un cilvēks nenomirst. Bet nav haku, kuri varētu pārspēt autokill. Ar hakiem viņš tajā bāzē būtu atstiepis kājas..
Tā kā, uzskatu, ka bans šoreiz diemžēl ir nepatiess.
Image
Image
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

Re: Extended

Post by [NF]DieHard »

[NWA]Agenda wrote:@W4I - 15min meklēju apelāciju, bet neatradu. Bija tieši šāda situācija arī man. Arī nobanoju spēlētāju, bet bans bija nepatiess, jo nolagojot, nerādās bāzēm ne sienas, ne vārti, nekas cits, kā arī pazūd autokill, un cilvēks nenomirst. Bet nav haku, kuri varētu pārspēt autokill. Ar hakiem viņš tajā bāzē būtu atstiepis kājas..
Tā kā, uzskatu, ka bans šoreiz diemžēl ir nepatiess.

Pilnībā piekrītu agendam jo pats ar esu parāvis ar gļukiem banu :D
Image
Papiirs
Censoņa
Censoņa
Posts: 186
Joined: 08 Jul 2009, 14:23

Re: Extended

Post by Papiirs »

[NWA]DieHard wrote:
[NWA]Agenda wrote:@W4I - 15min meklēju apelāciju, bet neatradu. Bija tieši šāda situācija arī man. Arī nobanoju spēlētāju, bet bans bija nepatiess, jo nolagojot, nerādās bāzēm ne sienas, ne vārti, nekas cits, kā arī pazūd autokill, un cilvēks nenomirst. Bet nav haku, kuri varētu pārspēt autokill. Ar hakiem viņš tajā bāzē būtu atstiepis kājas..
Tā kā, uzskatu, ka bans šoreiz diemžēl ir nepatiess.

Pilnībā piekrītu agendam jo pats ar esu parāvis ar gļukiem banu :D
Pilnīgi piekrītu vakar bija smieklīgi pa skype runājot, vel teicu kur lai apmēram iet pie black . :D
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Extended

Post by Vanaags »

[NWA]Agenda wrote:@W4I - 15min meklēju apelāciju, bet neatradu. Bija tieši šāda situācija arī man. Arī nobanoju spēlētāju, bet bans bija nepatiess, jo nolagojot, nerādās bāzēm ne sienas, ne vārti, nekas cits, kā arī pazūd autokill, un cilvēks nenomirst. Bet nav haku, kuri varētu pārspēt autokill. Ar hakiem viņš tajā bāzē būtu atstiepis kājas..
Tā kā, uzskatu, ka bans šoreiz diemžēl ir nepatiess.
kāda iespēja,ka nav patiess bans? redzēji kā viņš ieročus savāca un uzreiz pa labi nogriezās?
Papiirs
Censoņa
Censoņa
Posts: 186
Joined: 08 Jul 2009, 14:23

Re: Extended

Post by Papiirs »

[NWA]Vanaags wrote:
[NWA]Agenda wrote:@W4I - 15min meklēju apelāciju, bet neatradu. Bija tieši šāda situācija arī man. Arī nobanoju spēlētāju, bet bans bija nepatiess, jo nolagojot, nerādās bāzēm ne sienas, ne vārti, nekas cits, kā arī pazūd autokill, un cilvēks nenomirst. Bet nav haku, kuri varētu pārspēt autokill. Ar hakiem viņš tajā bāzē būtu atstiepis kājas..
Tā kā, uzskatu, ka bans šoreiz diemžēl ir nepatiess.
kāda iespēja,ka nav patiess bans? redzēji kā viņš ieročus savāca un uzreiz pa labi nogriezās?
Vispār es pa skype viņam diktēju kur iet.
Bildē arī redzams Ka es uz kastes stāvu promtams kartē bet kapēc viņam nerādija spelē?
User avatar
[HOONIGAN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 83
Joined: 08 Jan 2013, 21:20
Location: Valmiera

Re: Extended

Post by [HOONIGAN] »

Tātad esmu uztaisījis nelielu pierādijumu ka man ir uzlagojis

Image
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: Extended

Post by Slimshady[NGT] »

Man pašam arī tā ir bijis, tak zināms laags. :.
User avatar
ScaR[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 261
Joined: 11 Jun 2008, 22:30

Re: Extended

Post by ScaR[Vendetta] »

Nu jā, manis serverī nebija!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Extended

Post by W4I[Vendetta] »

skaidrs, atbanots.
Locked