Demons.

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Demons.

Post by [BB]Chill »

Verner4ka wrote:Es varu zaudejumus atlidzinat , bet creshot es creshoju banka - /arch !!
Redz, jav pats atzīsties ka creshoji. Bet diemžēl tā nebija vienīgā reize. :(
PiKs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 21 Mar 2012, 17:00

man tas pats error

Post by PiKs »

visu laiku kad speleju man bija viss ok bet kad demons ienaca onlainaa peeksni man eroori uzmetas vairakas reizes peec ipasumu nopirksanas!
User avatar
[MLP]Juan
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 37
Joined: 14 Mar 2013, 17:32

Re: Demons.

Post by [MLP]Juan »

Jā, karoč esmu šī, savādāk nenosaukt - retarda, upuris..
Nerunāsim par iepriekšējām reizēm, bet šovakar pamaniju ka tu izej no servera, paskatijos vai area69 patiešām tagad nevienam nepieder un devos pirkt, ielecu jau bedrē, tad redzu, ka tu ienāc serverī un man pēkšņi uzmetas crash.Nāku atpakaļ, tu esi nopircis area69 un lidotājus, njā.
Pirms šī gadījuma bij velviens interesants gadījums - Tev pazuda savienojums, es uzreiz aizskrēju nopirkt area69, tad tu ienāci un sāki man draudēt, lai atdodu area69 vai nez ko man izdarīšot, es protams ignorēju tevi, tad tu pasauci uz /airport(nezinu kapēc biju tik tups un tur arī gāju), es tev iekāpu blakus mašīnā jo nesapratu ko tu gribi un pēkšņi man uzmeta erroru.Nu jā, tas jau muļķim skaidrs, ka nokrešoji.Diemžēl nekādus pierādījumus nepaņēmu, varbūt chatlogā vel kautkas ir, bet nez vai no tā vel kāda jēga.
Pats smieklīgākais ir tas, ka tu vel te tagad nevainīgo zaķīti tēlo, būtu vismaz atzinies, bet nu redz, ka patiesībā neesi nemaz tik varonīgs kā uzskati.Veiksmi, puis. ;)
Edit: Neliels izgriezums no chatloga -

Code: Select all

[21:29:02] ^ Tu veiksmigi ielogojies!

[21:29:09]  godīgi jau nemāk spēlēt, ne?

[21:29:10] Demons. nopirka ipasumu "Area69" (ID: 6) par $50000

[21:29:11]  sorry

[21:29:30]  kurš izkrašoja?

[21:29:40]  ka to vsp war ?s

[21:29:49]  kuram pirmajam pazuda savienojums?

[21:29:56]  Juan?

[21:29:59]  ?

[21:30:06]  demons 1

[21:30:08]  patinat čatu uz augšu lūdzu

[21:30:10]  es nebiju 1 :P

[21:30:13]   tad juan

[21:30:13]  es 2 :P

[21:30:14] * Jauna pasakuma atrasanas vieta.

[21:30:14] * Tu atrodies 2662.04m vai ari 2649.88m no maisa.

[21:30:21] Demons. nopirka ipasumu "Lidotaji" (ID: 83) par $25000

[21:30:22]  kas notika?

[21:30:23]  man rada ta..

[21:30:25]  mani izmeta no servera

[21:30:26] ^ Demons. pievienojas M4 DeathMatch! Raksti '/enter m4', lai pievienotos.

[21:30:32]  patinat čatu uz augšu un iedodat man scren

[21:30:32]  crazy gluk

[21:30:36]  sure..
[/code]
User avatar
Domino[G]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 06 Sep 2012, 21:31

Re: Demons.

Post by Domino[G] »

Tas bomzis no rīta nolaida pa kāju arī manus propus - HES un Elektrostaciju. Nav nekādi lētie sūdi, bet kompensāciju tāpat neviens neizsniegs. :D
Tieši atrados netālu no Grove, kad ienāca Demons. Viņš sāka jautāt, par propiem, pēc brītiņa sāka zust savienojumi vairākiem spēlētājiem. Tad man atkal izleca exception floods un pārtrūka savienojums ar serveri.
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

Domino[G] isteniba bija es ienacis un HackedWrong - vins jau visus creshoja :P , ja nemaniji + vakar bija sanakusi kadi jauninie kuri prasija par severi kas jadara , tapat ka vien hakeri jauta par serveri , un tiesi vakar bija sanakusi vairaki hakeri un ar minigun skraidija pakal :P ..
Neesu vainigs ka nevari pastities tabula kadi speletaji on , + ja es butu tevi izkresojis es skrietu pakal taviem ipasumiem , taka neko tamlidzigu neesu darijis ...


Vienigais kas vakar notika ir tas ka es iegaju arch banka un uzrakstiju netisam - /skin 444 :P
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

Juan wrote:Jā, karoč esmu šī, savādāk nenosaukt - retarda, upuris..
Nerunāsim par iepriekšējām reizēm, bet šovakar pamaniju ka tu izej no servera, paskatijos vai area69 patiešām tagad nevienam nepieder un devos pirkt, ielecu jau bedrē, tad redzu, ka tu ienāc serverī un man pēkšņi uzmetas crash.Nāku atpakaļ, tu esi nopircis area69 un lidotājus, njā.
Pirms šī gadījuma bij velviens interesants gadījums - Tev pazuda savienojums, es uzreiz aizskrēju nopirkt area69, tad tu ienāci un sāki man draudēt, lai atdodu area69 vai nez ko man izdarīšot, es protams ignorēju tevi, tad tu pasauci uz /airport(nezinu kapēc biju tik tups un tur arī gāju), es tev iekāpu blakus mašīnā jo nesapratu ko tu gribi un pēkšņi man uzmeta erroru.Nu jā, tas jau muļķim skaidrs, ka nokrešoji.Diemžēl nekādus pierādījumus nepaņēmu, varbūt chatlogā vel kautkas ir, bet nez vai no tā vel kāda jēga.
Pats smieklīgākais ir tas, ka tu vel te tagad nevainīgo zaķīti tēlo, būtu vismaz atzinies, bet nu redz, ka patiesībā neesi nemaz tik varonīgs kā uzskati.Veiksmi, puis. ;)
Edit: Neliels izgriezums no chatloga -

Code: Select all

[21:29:02] ^ Tu veiksmigi ielogojies!

[21:29:09]  godīgi jau nemāk spēlēt, ne?

[21:29:10] Demons. nopirka ipasumu "Area69" (ID: 6) par $50000

[21:29:11]  sorry

[21:29:30]  kurš izkrašoja?

[21:29:40]  ka to vsp war ?s

[21:29:49]  kuram pirmajam pazuda savienojums?

[21:29:56]  Juan?

[21:29:59]  ?

[21:30:06]  demons 1

[21:30:08]  patinat čatu uz augšu lūdzu

[21:30:10]  es nebiju 1 :P

[21:30:13]   tad juan

[21:30:13]  es 2 :P

[21:30:14] * Jauna pasakuma atrasanas vieta.

[21:30:14] * Tu atrodies 2662.04m vai ari 2649.88m no maisa.

[21:30:21] Demons. nopirka ipasumu "Lidotaji" (ID: 83) par $25000

[21:30:22]  kas notika?

[21:30:23]  man rada ta..

[21:30:25]  mani izmeta no servera

[21:30:26] ^ Demons. pievienojas M4 DeathMatch! Raksti '/enter m4', lai pievienotos.

[21:30:32]  patinat čatu uz augšu un iedodat man scren

[21:30:32]  crazy gluk

[21:30:36]  sure..
[/code]

Juan vaitad tu pats nesadarbojies ar to HackedWrong ?
Bet kaut kaa izskatijas ka vins tevi necreshotu , bet mani gan kadas 3x nocreshoja ka gaju pec sava ipasuma :P .
Viss arii ta notika ka tu ar vinu sadarbojies lai iegutu manu area69 un jizzy :P .
Es pats vell tam HackedWrong teicu ko ta - necreshoji vinu Juan lauka ,bet tiesi mani ? . vins wnk pateica ka nevarot atrast vinu , bet pie manis visu laiku goto taisija :P
User avatar
Domino[G]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 06 Sep 2012, 21:31

Re: Demons.

Post by Domino[G] »

Tu esi tas ghostkiller, kas Lightup'am skype rakstīja, jo abi rakstat par /skin 444. Ņemot vērā, ka tu sadi*si par to, tātad, tu arī muldi par šo visu pasākumu. Gala slēdziens - tu esi Ghostkiler (no skype), tu esi hackedwrong (no samp), tu esi tas, kurš crasho spēlētājus. Atzīsti savu vainu un samierinies, ka unban būs jāpērk.
EDIT: vispār par to HackedWrong tu vienīgais kaut ko piebildi - gan jau pats ienāci no cita pc, vai user accounta, lai iztīrītu sev ceļu uz propiem.
EDIT2: Neesi pirmo reizi par crash banots - viewtopic.php?t=13158
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: Demons.

Post by [AoD]Chuckie »

Pelnīts bans, iepriekš arī esmu ieraudzījis, ka centies iegūt labākos īpašumus kā area69, tornis, krešojot citus ārā.
Vakar vēl centies pierunāt Extended, lai ieiet sampā un izkrešo SaW, jo viņam bija Parkinglot vai Tornis(biju tajā mirklī klāt, kad jūs runājāt pa skype).
nauda kuces shnabis
[BB]Corpse
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: 18 Feb 2013, 21:44
Location: Kur velies lai dzivoju?!?

Re: Demons.

Post by [BB]Corpse »

Chuckie[1337] wrote:Pelnīts bans, iepriekš arī esmu ieraudzījis, ka centies iegūt labākos īpašumus kā area69, tornis, krešojot citus ārā.
Vakar vēl centies pierunāt Extended, lai ieiet sampā un izkrešo SaW, jo viņam bija Parkinglot vai Tornis(biju tajā mirklī klāt, kad jūs runājāt pa skype).
Vaitad tev nevaidzetu ban par mac adreas change ?
Chuckie[1337] jeb Cakijs[l33t]
sito gan extended pateica , taka tev vaidzeja but banam :P

Tatad Extended pirmit bija izkresojis 3 cilvekus + tu vinam nomainiji mac adreas ..

[12:47:32] |Liepins||Extended|: nahuj tu taa dari
[12:47:38] |Liepins||Extended|: nesaki par taam mac adreseem
[12:47:48] |Liepins||Extended|: kipa visulaiku jaasudzaas

[13:06:22] |Liepins||Extended|: es ip pat nomainiit nemaaku
[13:06:25] |Liepins||Extended|: to dara chucks
[13:06:36] |Liepins||Extended|: speletaju crash tu man paluudzi
SunDex
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: 14 Mar 2013, 17:33
Location: Cēsis

Re: Demons.

Post by SunDex »

njaa... demons ienaca serverī pēc saava crash un kāds ierakstija ka area69 ir briva, un tad ta peksni tie kas gaja pirkt area69 izgaja no servera ! vnk wtf :D

Es pats ar Juan runaju pa skype un vins teica ka vinu izkresoja....
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: Demons.

Post by [AoD]Chuckie »

[BB]Corpse wrote:
Chuckie[1337] wrote:Pelnīts bans, iepriekš arī esmu ieraudzījis, ka centies iegūt labākos īpašumus kā area69, tornis, krešojot citus ārā.
Vakar vēl centies pierunāt Extended, lai ieiet sampā un izkrešo SaW, jo viņam bija Parkinglot vai Tornis(biju tajā mirklī klāt, kad jūs runājāt pa skype).
Vaitad tev nevaidzetu ban par mac adreas change ?
Chuckie[1337] jeb Cakijs[l33t]
sito gan extended pateica , taka tev vaidzeja but banam :P

Tatad Extended pirmit bija izkresojis 3 cilvekus + tu vinam nomainiji mac adreas ..

[12:47:32] |Liepins||Extended|: nahuj tu taa dari
[12:47:38] |Liepins||Extended|: nesaki par taam mac adreseem
[12:47:48] |Liepins||Extended|: kipa visulaiku jaasudzaas

[13:06:22] |Liepins||Extended|: es ip pat nomainiit nemaaku
[13:06:25] |Liepins||Extended|: to dara chucks
[13:06:36] |Liepins||Extended|: speletaju crash tu man paluudzi
es nomainīju rūterim ip, lai viņš tiek serverī, jo es biju norāvis banu, domāju, tas nekas slikts nav.
nauda kuces shnabis
[BB]Corpse
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: 18 Feb 2013, 21:44
Location: Kur velies lai dzivoju?!?

Re: Demons.

Post by [BB]Corpse »

Chuckie[1337] wrote:
[BB]Corpse wrote:
Chuckie[1337] wrote:Pelnīts bans, iepriekš arī esmu ieraudzījis, ka centies iegūt labākos īpašumus kā area69, tornis, krešojot citus ārā.
Vakar vēl centies pierunāt Extended, lai ieiet sampā un izkrešo SaW, jo viņam bija Parkinglot vai Tornis(biju tajā mirklī klāt, kad jūs runājāt pa skype).
Vaitad tev nevaidzetu ban par mac adreas change ?
Chuckie[1337] jeb Cakijs[l33t]
sito gan extended pateica , taka tev vaidzeja but banam :P

Tatad Extended pirmit bija izkresojis 3 cilvekus + tu vinam nomainiji mac adreas ..

[12:47:32] |Liepins||Extended|: nahuj tu taa dari
[12:47:38] |Liepins||Extended|: nesaki par taam mac adreseem
[12:47:48] |Liepins||Extended|: kipa visulaiku jaasudzaas

[13:06:22] |Liepins||Extended|: es ip pat nomainiit nemaaku
[13:06:25] |Liepins||Extended|: to dara chucks
[13:06:36] |Liepins||Extended|: speletaju crash tu man paluudzi
es nomainīju rūterim ip, lai viņš tiek serverī, jo es biju norāvis banu, domāju, tas nekas slikts nav.
Isteniba tu mainiji lai ienaktu ar savu nick Cakijs[l33t] , lai tiktu serveri isteniba par mac ip addreas change liek ban :P .
Last edited by [BB]Corpse on 17 Mar 2013, 14:24, edited 1 time in total.
[BB]Corpse
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: 18 Feb 2013, 21:44
Location: Kur velies lai dzivoju?!?

Re: Demons.

Post by [BB]Corpse »

SunDex wrote:njaa... demons ienaca serverī pēc saava crash un kāds ierakstija ka area69 ir briva, un tad ta peksni tie kas gaja pirkt area69 izgaja no servera ! vnk wtf :D

Es pats ar Juan runaju pa skype un vins teica ka vinu izkresoja....
Isteniba so rakstija HackedWrong ka 3x pec kartas creshoja Demonu lai kads nopirktu vina ipasumu , tatad nav arii labi sadarboties ar hakeri :P
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Demons.

Post by W4I[Vendetta] »


Piedo, bet es laikam esmu vienīgais, kas nespēj iebraukt tevis rakstītajā, lūgums izskaidrot man sīkāk visus punktus, kurus nesaprotu:


1. Tu saki, ka tevi /arch bankā izcrašoja, pēctam saki, ka pats /arch bankā sajauci skinu ID

2.Tālāk saki, ka pēc Eye un Juan ienākšanas nopirki area69 un alus&co , bet šeit redzams, ko nopirki: Image

3.
Verner4ka wrote:
[BB]Chil[oF] wrote:Tu saki kad tew 0.3e versijas Anti-Crashers?
Es saku ka man 0.3e versija ir uz stacionara pc , bet uz portativa nav !!
Nav labi rakstīt banu apelāciju un tajā melot
[BB]Chil[oF] wrote:
Verner4ka wrote:
[BB]Chil[oF] wrote:
Ko tad tu pārdod anti crasheru ja nedarbojās???


Image

Nevar samelot ka man ir ?

10. Nemānīt lētticīgos un nezinošos spēlētājus, piemēram, "Rakstiet /q, lai saņemtu naudu".
(a) MUTE.
4. Izskaidro šo situāciju:
Te vēl daži screen no Eye, viņam tas likās diezgan aizdomīgi:
Image
Image
Image
Image


5. Tu par 100% apgalvo, ka bildē redzamajā sarakstē tu neesi rakstījis, no nika "GhostKiller Snow"?
Image

6.
Verner4ka wrote:Es sodien vakara nocreshoju tikai /arch banka un ka tas aizgaja pieviniem?
Testet creshus es arii varetu . bet man no kikiz un eskimo meta errorus ... :P
W4I pats tu uz manis testeji creshus + nocreshoji ...
Hmm, tādu lietu neatceros, ka būtu tevi nocrašojis, jo toreiz, kad palūdzu vai uz tevis var notestēt crash, tad nekas man neizdevās(neizdevās izcrašot tevi) un tu tam pats piekriti.

7.
HackedWrong 16.3.2013 19:42:19 xtream atā 87.110.26.108
ir banots un kāds sakars šīm bildēm ar HackedWrong ?

( Eye screens )
Image
( Crazy_Wolf screens)
Image


Te vēl daži screen no Eye, viņam tas likās diezgan aizdomīgi:
Image
Image
Image
Image



Gaidu no tevis Demons. atbildes uz katru punktu atseviški, sākot no 1. līdz 7.(ieskaitot)
Verner4ka

s

Post by Verner4ka »

1. Es teicu ka es pats sevi nocreshoju arch banka jo biju sajaucis skin id !
2. Es runaju par vakardienu plkst apmeram ap 12:30 , kad mani 3x nocreshoja HackedWrong un atguvu taja laika ipasumus , bet mani centas nocreshot , tad es par laimi afk atstaju ..
3. Es saprotu ka nevar melot un vell pie tam apmelot speletajus , par savu viltus anti-cresheri , bet es pa tiesam saku ka man uz stacionara pc ir 0.3e anti-cresher .
4. Taja bridi vins ar hakeri - HackedWrong sadarbojas un ieguva vins manus ipasumus , bet taja pasa bridi es biju piebraucis pie /arch tunetavas un uzliku /lift un pameginaju ko tas dod ...
5. Es neesu GhostKiller Snow , ja es butu es tik debili neuzvestos , mans skype - kasparino15....
6. No sakuma nekas nenotika ka tu creshoji , pec tam , pec neliela laicina man no tevis uzmeta error un izmeta ara no servera ..
7. Sajas bildes nav nekas par vinu paradits , bet administratoru chatloga var pastities kadus postijumus vins ir izdarijis seit un cik speletajus ir izkresojis + taja starpa biju es ar savu ipasumu - area69 un alus&co ..
Locked