TrueStorry[KC]

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[SS]TrueStorry
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 24 Mar 2013, 20:21

TrueStorry[KC]

Post by [SS]TrueStorry »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Mans niks iekš samp TrueStorry[KC] .
2. Tava IP adrese: 81.198.26.177
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; Kallisi
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja; /neiejauc ģimenes locekļus strīdoties ar kādu./ Hmm, es neko sliktu nepateicu par viņa ģimenes locekļiem. Ja uzskatāt, ka sapņošana par māti ir slikti, tad nezinu ko uzskatāt, ja pazemo ģimenes locekļus. :/ Vajadzēja nofočēt ko uzrakstīju par viņa mātes, jo tur neko sliktu nevarētu saskatīt. -.-
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: TrueStorry[KC]

Post by W4I[Vendetta] »

Image

Neiejauc ģimenes locekļus strīdoties ar kādu, vai lai izprovocētu un nebūs problēmu.

Ja vari sarunāt ar black un viņam pret bildē redzamo komentāru nav iebildumi, tad unban uzlikšu.
User avatar
[SS]TrueStorry
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 24 Mar 2013, 20:21

...

Post by [SS]TrueStorry »

Protams, ka viņam nepatika šis dzelošais komentārs, bet vai tad par to banu jāliek ? Tur bijā kādas rupības vai pazemošana ? Es uzrakstīju, ka viņa "mutere", kas vāču valodā ir mamma, kad sapņos par viņu katru dienu. Protams, ka pašam arī dzirdēt šādus vārdus nepatiktu, ja tā uzrakstītu, bet tas jau nau ļauni, ja mamma katru dienu sapņo par savu dēlu. ;D :/
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: ...

Post by [AoD]Chuckie »

TrueStorry[KC] wrote:Protams, ka viņam nepatika šis dzelošais komentārs, bet vai tad par to banu jāliek ? Tur bijā kādas rupības vai pazemošana ? Es uzrakstīju, ka viņa "mutere", kas vāču valodā ir mamma, kad sapņos par viņu katru dienu. Protams, ka pašam arī dzirdēt šādus vārdus nepatiktu, ja tā uzrakstītu, bet tas jau nau ļauni, ja mamma katru dienu sapņo par savu dēlu. ;D :/
jā, bet tam visam bija turpinājums, ka viņa māti tu sapņos redzi erotiskās pozās, smth like that.
nauda kuces shnabis
User avatar
[SS]TrueStorry
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 24 Mar 2013, 20:21

..

Post by [SS]TrueStorry »

Are you kidding me ? Es neko tādu par citu vecākiem nekad nerakstu :/
User avatar
[AoD]Janeqz
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 820
Joined: 12 Nov 2008, 18:15

Re: TrueStorry[KC]

Post by [AoD]Janeqz »

Es šeit varu rakstīt, jo arī šeit esmu iesaistīts. Chuck, tur tālak nekas tāds nebija, kā tikko tu teici. Viss sākās ar to, ka abi ar black'u ar /get lift palīdzību aizmūrējāt virsmu, kur apakšā atrodas area props. Mēs gribējām viņu pārdot, bet jūs abi vislaik mūs šāvāt nost.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: TrueStorry[KC]

Post by W4I[Vendetta] »

Janeqz[KC] wrote:Es šeit varu rakstīt, jo arī šeit esmu iesaistīts. Chuck, tur tālak nekas tāds nebija, kā tikko tu teici. Viss sākās ar to, ka abi ar black'u ar /get lift palīdzību aizmūrējāt virsmu, kur apakšā atrodas area props. Mēs gribējām viņu pārdot, bet jūs abi vislaik mūs šāvāt nost.
Nesāksim offtopik, bet varēji tad uzņemt scren, jo ir šāds noteikums:
9. Neatstāt liftus, automašīnas, lidmašīnas, laivas un citus braucamos uz īpašumiem vai teleportos.
(a) KICK.
TrueStorry[KC] wrote: Protams, ka viņam nepatika šis dzelošais komentārs, bet vai tad par to banu jāliek ? Tur bijā kādas rupības vai pazemošana ? Es uzrakstīju, ka viņa "mutere", kas vāču valodā ir mamma, kad sapņos par viņu katru dienu. Protams, ka pašam arī dzirdēt šādus vārdus nepatiktu, ja tā uzrakstītu, bet tas jau nau ļauni, ja mamma katru dienu sapņo par savu dēlu. ;D
tavs beigu smaidiņš izsaka visu ko domāji ar to, paldies,

03.04.2013 16:27:08 varēsi tikt spēlē.
Locked