[CMW]B.G_Knocc_Out 2

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[CMW]B.G_Knocc_Outt.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 26 Nov 2012, 17:37
Location: LA, Compton

[CMW]B.G_Knocc_Out 2

Post by [CMW]B.G_Knocc_Outt. »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [CMW]B.G_Knocc_Out
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);212.93.105.38
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; V
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. laikam nesaproti vienkāršas pieklājības normas
Es nezinu kāpēc par tādiem sīkumiem jāliek 999999999 sekundes muti, un par tādiem sīkumiem pa /pm bans kautvai pastāv komanda /ignorepms. Un mani nevar sodīt par vecajiem grēkiem kurus esmu izdarījis pirms ilga laika atpakaļ un par kuriem sodu esmu saņemis.
P.S Citiem par smagu family abuse 48h un 1.tas bija caur/pm. 2.Es neminēju kuri admini. 3.Un es neminēju kura servera admini.
atnac un paprasi
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [CMW]B.G_Knocc_Out 2

Post by W4I[Vendetta] »

[CMW]B.G_Knocc_Out wrote:1.tas bija caur/pm. 2.Es neminēju kuri admini. 3.Un es neminēju kura servera admini.

tu to nopietni? atrodoties samp.boxg.lv:7777 serverī un diršot virsū samp.boxg.lv:7777 adminam tu domāji par citu serveri un citiem adminiem, es tev ticu ...

[21:03:49] ** [CMW]B.G_Knocc_Out(25): viena daļa adminu šitajā serverī ir pederasti
[21:03:16] ** [CMW]B.G_Knocc_Out(25): vari necensties panākt to ko gribi, es nesūkāšu tev pimpi
viewtopic.php?p=186801#186801
*Netaisi jaunas banu apelācijas par šo banu, jo tevi neviens neunbanos, ja taisīsi saņemsi brīdinājumus.
Slēdzu banu apelāciju un kā jau V[Vendetta] augstāk rakstīja, par unban sazinies ar Gibox[Vendetta] forumā vai pa Skype: gibox_gibox
* Rakstot skype, uzreiz uzdod konkrētu jautājumu.
Locked