[BB]Kauls

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

[BB]Kauls

Post by R13 »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [BB]Kauls
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 89.254.144.158
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; P0T3R5
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Nu karo4 izgāju es no AFK ieraudziju ka maiss ir ļoti tuvu man! Gāju viņu meklēt /forest Un tur arī satiku Startumu viņš sāka man šaut un dirst pa PM es viņu nošavu un savāsu viņa 56k un viņš sāka dirst man virsu floodoja rampas screeni ir! un tad viņš pateica Bomzis Es pateicu Tavs sencis ar jautājumu zīmem, jo es domāju ka viņš ruuna pa savu tēti un vis to es pajautāju:@@@@@@@
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Kauls

Post by W4I[Vendetta] »

aizmirsu pierakstīt, ka bans ir uz 72h


chatlogs
[20:53:51] (ID: 12) Startum mizala sranaja
[20:53:51] (ID: 12) Miza;a
[20:53:53] (ID: 7) D>:
[20:54:24] (ID: 12) startum ir screeni ka flodo rampas
[20:54:36] (ID: 7) doma mani tas rausta?
[20:54:37] (ID: 12) Paac surp bomz
[20:55:21] (ID: 12) Ha suka
Image

2. Nelamāties, neaizskart citus spēlētājus, viņu ģimenes un draugus.
(a) MUTE.
(b) KICK.
(c) BAN.
14.Aizliegts caur privātajām ziņām aizskart ģimenes locekļus. Flooda gadījumā izmantojiet "/ignorepms".
(c) BAN.

Par ģimenes locekļu aizskaršanu pienākas bans.
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: [BB]Kauls

Post by R13 »

Bet es startumam prasiju vai viņš runā pa savu senci! Es nezināju ka visn runa pa mani! ja saka Tavs Sencis? ar jautājum zīmem tad banu neliek
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
syaldi
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 03 Mar 2012, 19:05

Re: [BB]Kauls

Post by syaldi »

Paties bans , to es arii zinu ;D , kaut es esmu Demons ..:(|
Par sito es arii cietu ..
Pats vainigs ka vecakus iejauc kaut kados stulbos vardos (finger)

Es tava vieta tagad skaititu naudinu un rakstitu giboxam uz skype - gibox_gibox vai caur pms vinam prasitu unban cenu ;)

Labu veiksmi prasit Giboxam :D)
User avatar
Startum[CMW]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 17 Mar 2013, 14:41
Location: Nekuriene

Re: [BB]Kauls

Post by Startum[CMW] »

Rakstu ka liecinieks!
Tātad Pirmkart es teu pa pm nedirsos nemūldi otkart tu nemekleji maissu bet brauci man pakaļ treškārt kad tu mani nošāvi paņēmi naudu uzreiz biji lepns un priecigs un es tevi nosaucu pa Bomzi tātad tu uzreiz teici ka tas ir mans tēvs.

Domaju TC un miers.
Image
Locked