[BB]Kauls

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

[BB]Kauls

Post by R13 »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [BB]Kauls
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 89.254.144.158
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; godājamais W4I
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Nu vis sākas šadi iegāju banka kāds jauniņais sāka man šaut un es vienu reizi iešavu preti! Tad mani ielika Jail un viņu ar viņš JAILa man iesita un es preti un tad mus abus izkikoja! Es iegāju atpakal serveri un W4I pateicu ka viņš ir ''pidars'' Ko viņš izdomā savus noteikumus un tad ari sekoja bans Vaita parastie playeri nevar izteikt domas pa adminiem?
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Kauls

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Kauls wrote:1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [BB]Kauls
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 89.254.144.158
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; godājamais W4I
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Nu vis sākas šadi iegāju banka kāds jauniņais sāka man šaut un es vienu reizi iešavu preti! Tad mani ielika Jail un viņu ar viņš JAILa man iesita un es preti un tad mus abus izkikoja! Es iegāju atpakal serveri un W4I pateicu ka viņš ir ''pidars'' Ko viņš izdomā savus noteikumus un tad ari sekoja bans Vaita parastie playeri nevar izteikt domas pa adminiem?


Sapiedis galvu esi, ka aizmirsi notikušā gaitu?
Pirmkārt, Bops pirmais ieguva ievainojumu bankas teritorijā, admini to redz, un pēc tā var secināt, ka tu pirmais sāki viņam uzbrukt.
Otkārt, cietumā tu 1. iesiti Bops un tikai tad viņš tev sāka sist pretī.

Izlasi servera noteikumus pirms apgalvo, ka es izdomāju savus.
rules.php

izkopēšu speciāli priekš tevis.

20. Aizliegts uzbrukt spēlētājiem bankas teritorijā.
(a) JAIL.
(b) KICK.
(c) BAN.


23. Aizliegts ievainot kādu, kas atrodas cietumā.(DM@JAIL)
(a) KICK.
(b) JAIL (atlikušā laika palielināšana).

screen:
Image
chatlog:
[00:30:22] ^^ W4I[Vendetta] ielika [BB]Kauls cietuma uz 1000 sekundem. Iemesls: DM@bank!
[00:30:26] ^^ W4I[Vendetta] ielika Bops cietuma uz 1000 sekundem. Iemesls: DM@bank!

[00:30:50] ^^ W4I[Vendetta] izmeta [BB]Kauls no servera. Iemesls: dm@jail!
[00:30:54] ^^ W4I[Vendetta] izmeta Bops no servera. Iemesls: dm@jail!

[00:31:29] ^ [BB]Kauls (ID: 14, 89.254.144.158, ) piesledzas serverim!
[00:31:46] (ID: 14) W4i ko tu atlaujies pidar tāds
[00:32:16] (ID: 14) BOTS
[00:32:33] ^^ W4I[Vendetta] izbanoja [BB]Kauls no servera. Iemesls: admin abuse/sazinei sar Gibox!
*kļūda rakstot, domāts: "/sazinies ar Gibox"


Kāpēc bans, ne mute? tāpēc, ka tu pārāk bieži atļaujies pārkāpt servera noteikumus un uzliktie sodi tev pie pakaļas, ja tā var izteikties. Tu bieži apvaino servera spēlētājus un lamājies + esi ieguvis 2 banus uz noteiktām h par ģimenes aizskaršanu un neko no tā neesi mācījies.
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: [BB]Kauls

Post by R13 »

Bet ko tu izdomā savus noteikumus ? Vaita tie kas nav admini var viņiem atņemt 1337 lvl ?
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Kauls

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Kauls wrote:Bet ko tu izdomā savus noteikumus ? Vaita tie kas nav admini var viņiem atņemt 1337 lvl ?

rakstu otreiz, jo posts ko uzrakstīju mistiski pazuda.


Kāds tam sakars ar šo banu?

Nesaprotu tavu jautājumu, bet pieņemu, ka tas ir attiecināts uz vakardienas konfliktu starp mani un black par 1337lvl. Tad paskaidrošu, Gibox(BoxG DIEVS) man(viens no galvenajiem adminiem) lika paturēt 1337lvl, līdz īstenos savu plānu attiecībā uz 1337lvl, līdz ar to 1337lvl netiek piešķirts nevienam spēlētājam un es to glabāju pie sevis. Strīds ar black sākās dēļ tā, ka viņš mani 1x nošāva un ieguva 1337lvl, spēlē pa PM informēju viņu, ka tas 1337lvl būs jāatdod, bet viņš uzreiz sāka iebilst un strīdēties pretī, centos viņam paskaidrot, ka 1337lvl netiek dots nevienam spēlētājam, kaut gan viņš to ļoti labi zināja, jo ir bijis online, kad to visu esmu paziņojis un tēloja, ka neko nezin. Tālāk jau publisko čatu redzēji. + informēšu, ka adminu norādījumi ir jāklausa, pretējā gadījumā tiks piemērots atticīgs sods. Tas, ka 20min čakarēju savus nervus strīdoties ar black, nenozīmē, ka katreiz to darīšu, nākamreiz 3 brīdinājumi un bans bez jebkādām ierunām.

Iepazīstināšu ar vēlvienu noteikumu, lai turpmāk zinātu
Servera spēlētāju noteikumi
1. Atceries, ka šī mājas lapa nelīdzinās demokrātiskajai valstij, tāpēc mēs, lapas administrātori un moderātori, esam tiesīgi pieņemt galīgo lēmumu konflikta gadījumā.

Ceru, ka tas apmierināja tavu zinātkāri un ja vēl jautājumi par 1337lvl droši vērsies pie Gibox[Vendetta]


Un kas attiecas uz unban, tad sazinies ar Gibox[Vendetta] forumā vai pa Skype: gibox_gibox
* Rakstot skype, uzreiz uzdod konkrētu jautājumu.
Locked