Insomnia

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
Insomnia
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 21 Jun 2013, 13:36

Insomnia

Post by Insomnia »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Mans niks ir Insomnia, bet bans ir Mareks_Jekabsons'am
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 80.70.23.93
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; Smart[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Tātad... Es neesmu Mareks_Jekabsons. Šodien gribēju ienākt serverī, bet rāda "You have been banned from this server." Pamēģināju vēl dažas reizes, bet vienalga neiet. Man ir bijis tāds bugs, un tāpēc mēģināju atkal pēc dažām minūtēm / un arī pārinstalēju samp'u. NEIET. Bet kad paskatījos banlistē...
Mareks_Jekabsons 27.6.2013 12:17:24 Smart[Vendetta] h4x 80.70.23.93
Man ar hakeri sakrīt IP. Problēma ir tāda, ka... MCK internetam visiem ir viena IP, un uz daudziem citiem serveriem arī jau kāds ir paspējis noķert banu.

Es ļoti vēlētos dabūt unbanu, jo es neesmu pelnījis banu. Es serverī jau biju ticis līdz 4. līmenim, un nevēlos to pazaudēt. Arī zinu ka jūs negribat likt unbanu uz IP, jo hakeris atkal nāks un bojās nervus, bet es ļoti negribu pirkt unbanu par to ko neesmu izdarījis. :(
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Insomnia

Post by Gumybear[Vendetta] »

LMT vai Tele2 internets?
Image
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Insomnia

Post by eminemZ[DC] »

Lasīt māki ?

Code: Select all

Problēma ir tāda, ka... MCK internetam visiem ir viena IP
Image
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Insomnia

Post by Gumybear[Vendetta] »

Atvainojos,neizlasiju. Sazinies ar savu Interneta sniedzēju par IP iespējamo maiņu vai ko tādu.


Ja vēlies nopirkt unban sazinies ar Gibox[Vendetta] .

Skype gibox_gibox .


Uzdod tiešu konkrētu jautājumu.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Insomnia

Post by W4I[Vendetta] »

ISP: Latvenergo
Organization: Latvenergo
Assignment: Static IP

šaubos vai vēlos tev noticēt, ņemot vērā vēl šo:
Insomnia wrote:Es nezinu kaapeec taa bija, bet es nehakoju! Iespeejams tas bija kkaads bugs, jo arii uz mana ekraana bija taa, ka armors pats atjaunojaas. Peectam Lafans man no muguras nogalinaaja ar nazi, taatad tas nebija hacks! Man bija sobeits aizvakar, bet es nehakoju ne hp, ne armoru, un to jau izdzeesu vakar. Ieprieksh arii dazhi mani nogalinaaja, ttd man nebija haku. Iespeejams ja es relogotos, man taa gljuka nebuutu!

http://s8.postimg.org/vaiomp7j9/sa_mp_001.png
Par izcelto teikumu domāju, kāpēc diez tu nevarētu nomainīt niku, paspēlēties ar hakiem, tevi nobano un pēc 2h izdomā uzrakstīt apelāciju, kā tā bija tikai IP sakritība? ja godīgi, man tās IP sakritības jau ir līdz ..., pēdējā laikā gandrīz katram otrajam hakerim sakrīt IP ar kādu "nevainīgo"
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Insomnia

Post by Vanaags »

unbans nebūs ! vienīgais,ja pērc unbanu ,tad sazinies ar Gibox caur skype !
Locked