Jugerts

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
HubbaBubba
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 25 Oct 2013, 21:01

Jugerts

Post by HubbaBubba »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Jugerts
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 195.13.166.250
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; .
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Draugi, iedodat unbanu, mēs visi zinām, ka serveris ir miris/uz nāves robežas. Vai vēl aiziven ir vērts censties banot par par mazāko nepieklājību pret strikto režīmu, ko šis serveris tik ļoti uztur, kad visa servera populācija izņemot 'The Cool Guys' ir izbanota? Es saprotu, ka serverī ir jauztur likumi, bet kopš kura laika turēt serveri tukšu, izbanojot visus, kas pat izdomā ierakstīt servera IP pie favorites sa-mp launcherā? Pēdējās reizes, kad es biju ieguvis iespēju uzrukāt sampiņu atkal, mani uzreiz izbanoja, jo es jau esmu tas ļaundaris Jogurts. Vai tā nav apmelošana, ka mani izbano no servera, uzreiz kā es ielieku savu kāju login screenā, kautvai biju dabūjis neskaitāmus(1 vai 2) unbanus? Piemēram pēdējā reizē, kad es oficiāli varēju paspēlēt, bija pēc "lielā banu wipe", kas notika kautkad nesen, bet nē, kautkāds admins mani tik ļoti gribēja nobanot, ka izbanoja par tādu lietu kā atrašanos bunkura tankā, kuru man iedeva draugs(esmu diezgan drošs, ka jūsu režīmā, par atrašanos tankos, kuri patiesībā nav iegūti papildprogrammu veidā nav banojams iemesls).Draudzesdraudze4life
P.S. Par forumu man pohuj, te varat nedot nekādus unbanus.
User avatar
emons
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 20 Jul 2008, 12:39

Re: Jugerts

Post by emons »

Šī ir apmelošana, es tagad saprotu, cik šis serveris ir strikts, unbanu šim nevainīgajam draugam!!!
Image
karalispunkts
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 01 Sep 2013, 20:04

Re: Jugerts

Post by karalispunkts »

draugiem vajag unbanu roflita unban roflita unban or roflita huehue
User avatar
mar4iksss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 25 Oct 2013, 15:44

Re: Jugerts

Post by mar4iksss »

zveru pie dieva un draudzes jogucis ir tiirrs unban!!!
Locked