[BB]Fblade[TITNS]

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

[BB]Fblade[TITNS]

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Lietotājvārds, ar kuru tevi sodīja
-[BB]Fblade[TITNS]

Tava IP adrese
- 87.110.135.85

Administrators, kurš tevi sodīja
- W4I[Vendetta]

Iemesls kāpēc tevi sodīja
- 18.Noteikuma pārkāpums

Komentārs
- Sēdēju caur savu profilu AFK līdz saņēmu sodu no W4I[Vendetta] par 18.Noteikuma pārkāpumu, lai gan uz PC varu ieiet tikai no viena SA:MP klienta. Noteikumos arī ir rakstīts, ka pirms sodīšanas ir jāizmet no servera un pēc tam drīkst sodīt.

18. Aizliegts spēlēt ar vairākiem profiliem vienlaicīgi.
(a) KICK.
(a) BAN.
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Fblade[TITNS] wrote:Lietotājvārds, ar kuru tevi sodīja
-[BB]Fblade[TITNS]

Tava IP adrese
- 87.110.135.85

Administrators, kurš tevi sodīja
- W4I[Vendetta]

Iemesls kāpēc tevi sodīja
- 18.Noteikuma pārkāpums

Komentārs
- Sēdēju caur savu profilu AFK līdz saņēmu sodu no W4I[Vendetta] par 18.Noteikuma pārkāpumu, lai gan uz PC varu ieiet tikai no viena SA:MP klienta. Noteikumos arī ir rakstīts, ka pirms sodīšanas ir jāizmet no servera un pēc tam drīkst sodīt.

18. Aizliegts spēlēt ar vairākiem profiliem vienlaicīgi.
(a) KICK.
(a) BAN.



Īpaši par izcelto tekstu, kur tā ir rakstīts? Tur ir parādīti iespējamie scenāriji vai ja skatās no administrātora viedokļa, iespējamie varianti.
lai gan uz PC varu ieiet tikai no viena SA:MP klienta.
Un tagad vēlreiz pārlasi 18. noteikuma punktu, citēšu: " Aizliegts spēlēt ar vairākiem profiliem vienlaicīgi." tur nav nekas minēts par veidiem, kādos to dari, bet par pašu darbību, tas ir spēlē ar vairākiem profiliem vienlaicīgi.

Tātad, apgalvo, ka nespēlē ar vairākiem profiliem vienlaicīgi, nepērc īpašumus un nepārskaiti uz savu kontu ar papildus profiliem sapelnīto spēles naudu?
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Tātad, apgalvo, ka nespēlē ar vairākiem profiliem vienlaicīgi, nepērc īpašumus un nepārskaiti uz savu kontu ar papildus profiliem sapelnīto spēles naudu?
Es apgalvoju, ka serverī atrodos ar vienu profilu un vienmēr 07:00 no rīta iegādājos īpašumus līdz ~23:00, kad visus pārdodu un izeju laimīgs ārā no servera. IP adrešu sakritība? Skolas biedrs kurš dzīvo ar mani vienā istabā? Vai mana patiesība? Kas tev īsti nav skaidrs?
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Fblade[TITNS] wrote:
Tātad, apgalvo, ka nespēlē ar vairākiem profiliem vienlaicīgi, nepērc īpašumus un nepārskaiti uz savu kontu ar papildus profiliem sapelnīto spēles naudu?
Es apgalvoju, ka serverī atrodos ar vienu profilu un vienmēr 07:00 no rīta iegādājos īpašumus līdz ~23:00, kad visus pārdodu un izeju laimīgs ārā no servera. IP adrešu sakritība? Skolas biedrs kurš dzīvo ar mani vienā istabā? Vai mana patiesība? Kas tev īsti nav skaidrs?
Hmm, man nav skaidrs, kāpēc tavs skolasbiedrs kam ir identiska IP ar tevi, reizē ar tevi atrodas afk un vēl tev pārskaita visu sapelnīto spēles naudu par īpašumiem + tu viņam pārskaiti naudu, ja kāds īpašums nesanāk? Jā, es tev pilnīgi ticu par to skolas biedru (headbang)
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Visvairāk man sāk patikt, ka tu sodi nevainīgus spēlētājus, bet neiesim 'beztēmā'.
Es tev sīki un smalki pastāstīju par manu algoritmu 'BoxG' serverī.
Mans skolas/kursa biedrs, kuram arī ir pieeja pie mūsu kopīgā interneta spēlē serverī un piedāvā man palīdzēt, tātad to nevaram skaitīt pie 18.Noteikuma pārkāpuma kur ir skaidri rakstīts - Aizliegts spēlēt ar vairākiem profiliem vienlaicīgi., bet es to nedaru.
Paskaidrošu tev vēlreiz par to lietu ar IP sakritību, laikam neesi dzirdējis vai lasījis par to, ka izmantojot vienu un to pašu internetu tad abiem tā lietotājiem tas ir tāds pats?
MAC adreses atšķiras, bet ne IP adreses.
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Fblade[TITNS] wrote:Visvairāk man sāk patikt, ka tu sodi nevainīgus spēlētājus, bet neiesim 'beztēmā'.
Es tev sīki un smalki pastāstīju par manu algoritmu 'BoxG' serverī.
Mans skolas/kursa biedrs, kuram arī ir pieeja pie mūsu kopīgā interneta spēlē serverī un piedāvā man palīdzēt, tātad to nevaram skaitīt pie 18.Noteikuma pārkāpuma kur ir skaidri rakstīts - Aizliegts spēlēt ar vairākiem profiliem vienlaicīgi., bet es to nedaru.
Paskaidrošu tev vēlreiz par to lietu ar IP sakritību, laikam neesi dzirdējis vai lasījis par to, ka izmantojot vienu un to pašu internetu tad abiem tā lietotājiem tas ir tāds pats?
MAC adreses atšķiras, bet ne IP adreses.

Hmm, tad cik īsti tev ir tie kursa biedri ar identiskām IP, kas palīdz tev spēlē pirkt īpašumus un pārskaita tev sapelnīto naudu? Viņi tā vienkārši izmanto savu datoru, noslogo internetu un tērē elektrību, lai tev palīdzētu boxg serverī?
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Man ir tikai viens skolas/kursa biedrs, jo lietotājs 'Riekstkodis[TITNS]' ir tikai mans draugs, kurš dzīvo netālu no manis un spēlē parasti viņš ir aktīvs un nekad neatrodas AFK, jo ja tu būtu aktīvāks serverī tad arī tu to pamanītu.
Kāpēc gan viņš nevarētu atstāt savu SA:MP ieslēgtu uz palodzes?
Parēķināsim, katram mums ir portatīvie datori ar Intel trešās paaudzes procesoriem kuri tiešām ir spēcīgi, kā arī datori ir aprīkoti ar 8GB RAM.
SA:MP uz palodzes no tā procesora izmanto mazāko daļu, tāpat kā no 8GB RAM.
Es netaisos strīdēties ar tevi, ja nespēj ticēt vai loģiski padomāt.
Varu arī izdzīvot līdz tam 'BoxG' jau sen solītajam restartam zem nevainīgi piešķirta soda.
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Fblade[TITNS] wrote:Man ir tikai viens skolas/kursa biedrs, jo lietotājs 'Riekstkodis[TITNS]' ir tikai mans draugs, kurš dzīvo netālu no manis un spēlē parasti viņš ir aktīvs un nekad neatrodas AFK, jo ja tu būtu aktīvāks serverī tad arī tu to pamanītu.
Kāpēc gan viņš nevarētu atstāt savu SA:MP ieslēgtu uz palodzes?
Parēķināsim, katram mums ir portatīvie datori ar Intel trešās paaudzes procesoriem kuri tiešām ir spēcīgi, kā arī datori ir aprīkoti ar 8GB RAM.
SA:MP uz palodzes no tā procesora izmanto mazāko daļu, tāpat kā no 8GB RAM.
Es netaisos strīdēties ar tevi, ja nespēj ticēt vai loģiski padomāt.
Varu arī izdzīvot līdz tam 'BoxG' jau sen solītajam restartam zem nevainīgi piešķirta soda.



Un kas ir trešais labdaris, kas tev atdod visu sakrāto naudu par īpašumiem un kuram ir identiska IP ar tevi, Applejack un dažreiz ar Riekstkodi?
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

W4I TU ESI VNK (es tagad rauju ķepā, bet neņemiet to vērā),DALBAJOBS TEV LOGISKAS DOMASANAS NAV! :(| (finger)
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Un kas ir trešais labdaris, kas tev atdod visu sakrāto naudu par īpašumiem un kuram ir identiska IP ar tevi, Applejack un dažreiz ar Riekstkodi?
Pārbaudam IP adreses abiem spēlētājiem - Applejack & Riekstkodis.
Ne jau tās IP kuras uzrādās mājas lapā, bet gan serverī.
Vēl tu man varētu beidzot paskaidrot to, kā tas ir iespējams, ka mēs ar Riekstkodi un Applejack esam spēlējuši serverī un rakstījuši čatā?
Man nav sešas rokas, lai to visu izdarītu reizē, kā arī - Kāpēc gan man pirkt līmeņus saviem 'Fake', kā tu to man te stāsti?
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Fblade[TITNS] wrote:
Un kas ir trešais labdaris, kas tev atdod visu sakrāto naudu par īpašumiem un kuram ir identiska IP ar tevi, Applejack un dažreiz ar Riekstkodi?
Pārbaudam IP adreses abiem spēlētājiem - Applejack & Riekstkodis.
Ne jau tās IP kuras uzrādās mājas lapā, bet gan serverī.
Vēl tu man varētu beidzot paskaidrot to, kā tas ir iespējams, ka mēs ar Riekstkodi un Applejack esam spēlējuši serverī un rakstījuši čatā?
Man nav sešas rokas, lai to visu izdarītu reizē, kā arī - Kāpēc gan man pirkt līmeņus saviem 'Fake', kā tu to man te stāsti?
Vispirms atbildi uz manu uzdoto jautājumu un tad atbildēšu es.
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Tavs uzdotais jautājums bija par labdariem - Riekstkodis & Applejack, cik saprotu.

Atbilde uz šo ir viena - Nē.
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Fblade[TITNS] wrote:Tavs uzdotais jautājums bija par labdariem - Riekstkodis & Applejack, cik saprotu.

Atbilde uz šo ir viena - Nē.
Nē, tā nav atbilde uz manis uzdoto jautājumu: "Un kas ir trešais labdaris, kas tev atdod visu sakrāto naudu par īpašumiem un kuram ir identiska IP ar tevi, Applejack un dažreiz ar Riekstkodi? " Tātad, vēlos noskaidrot, kas ir trešā persona, kas vienmēr kopā ar tevi no identiskām IP atrodas serverī, tur īpašumus un pārskaita tev par tiem sapelnīto naudu?

Paga, ja ne labdari, tad, kā vel nodēvēt cilvēkus, kas kā jau augstāk minēju, noslogo savu internetu, tērē elektrību, sēž samp.boxg.lv serverī, pārskaita tev visu sapelnīto spēles naudu, man jau liekas, ka tā es drīkstu viņus nodēvēt, jo viņi tev palīdz, tātad dara labu? :?

Palūgšu iegaumēt, ka es esmu servera administrātors, ne gaišreģis, palasi savus augstākos komentārus:
Es apgalvoju, ka serverī atrodos ar vienu profilu un vienmēr 07:00 no rīta iegādājos īpašumus līdz ~23:00, kad visus pārdodu un izeju laimīgs ārā no servera. IP adrešu sakritība? Skolas biedrs kurš dzīvo ar mani vienā istabā? Vai mana patiesība? Kas tev īsti nav skaidrs?
*te pilnīgi visiem uzreiz viss ir skaidrs, nav komentāru.
Visvairāk man sāk patikt, ka tu sodi nevainīgus spēlētājus, bet neiesim 'beztēmā'.
Es tev sīki un smalki pastāstīju par manu algoritmu 'BoxG' serverī.
Mans skolas/kursa biedrs, kuram arī ir pieeja pie mūsu kopīgā interneta spēlē serverī un piedāvā man palīdzēt, tātad to nevaram skaitīt pie 18.Noteikuma pārkāpuma kur ir skaidri rakstīts - Aizliegts spēlēt ar vairākiem profiliem vienlaicīgi., bet es to nedaru.
Paskaidrošu tev vēlreiz par to lietu ar IP sakritību, laikam neesi dzirdējis vai lasījis par to, ka izmantojot vienu un to pašu internetu tad abiem tā lietotājiem tas ir tāds pats?
MAC adreses atšķiras, bet ne IP adreses.
Šeit es laikam neesmu gudrāks par savu kaķi, jo no tavas iepriekšējās atbildes par tavu algoritmu neiedomājos :/ Jā, es tiešām nebiju par ko tādu dzirdējis, visu šo gadu laikā kad spēlēju samp, es to 1. uzzinu, paldies, ka pastāstīji par vienādajām IP, kas var būt dažādiem cilvēkiem.
...Tu tiešām, domā, ka tādas iespējas nepieļāvu? Par pliku IP sakritību tu neesi banots, vari būt mierīgs, tur ir kas vairāk, kā tikai plika IP sakritība.
User avatar
Priceee
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 61
Joined: 28 Jul 2013, 18:02

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Priceee »

[BB]Fblade[TITNS] wrote:Man ir tikai viens skolas/kursa biedrs, jo lietotājs 'Riekstkodis[TITNS]' ir tikai mans draugs, kurš dzīvo netālu no manis un spēlē parasti viņš ir aktīvs un nekad neatrodas AFK, jo ja tu būtu aktīvāks serverī tad arī tu to pamanītu.
Kāpēc gan viņš nevarētu atstāt savu SA:MP ieslēgtu uz palodzes?
Parēķināsim, katram mums ir portatīvie datori ar Intel trešās paaudzes procesoriem kuri tiešām ir spēcīgi, kā arī datori ir aprīkoti ar 8GB RAM.
SA:MP uz palodzes no tā procesora izmanto mazāko daļu, tāpat kā no 8GB RAM.
Es netaisos strīdēties ar tevi, ja nespēj ticēt vai loģiski padomāt.
Varu arī izdzīvot līdz tam 'BoxG' jau sen solītajam restartam zem nevainīgi piešķirta soda.
Nu jau "draugs, kas netālu dzīvo", pirms tam bija "brālis".

P.S Vārnu esmu pelnijis, jo zinu ka man šeit nebija jāposto.
Image
Gobix
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 29 Oct 2013, 23:22

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Gobix »

PIEKRIITU!UUUUU!! VAJAG UNBAN NEVAINIGS JO NAU PISAAJIESN EKAT HAHAHJAHJAHAHEH
Locked