Riekstkodis[TITNS]

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Riekstkodis[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

Lietotājvārds, ar kuru tevi sodīja: Riekstkodis[TITNS]

Tava IP adrese: 87.110.206.112

Administrators, kurš tevi sodīja: W4I[Vendetta]

Iemesls kāpēc tevi sodīja: Sveiks Fblade

Komentārs: Kas tā par huj*u ka tiek sodīti nevainīgi lietotāji? Kur tu redzi ka es esmu kaut kāds efblade?
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

Riekstkodis[TITNS] wrote:Lietotājvārds, ar kuru tevi sodīja: Riekstkodis[TITNS]

Tava IP adrese: 87.110.206.112

Administrators, kurš tevi sodīja: W4I[Vendetta]

Iemesls kāpēc tevi sodīja: Sveiks Fblade

Komentārs: Kas tā par huj*u ka tiek sodīti nevainīgi lietotāji? Kur tu redzi ka es esmu kaut kāds efblade?

Šis
IP informācija
šī ziņojuma publicētājā IP
87.110.206.112 [ 5 Atbildes ] [ Skatīt IP adresi ]
Lietotāji, kuri ir publicējuši ar šo IP
[BB]Fblade[TITNS] [ 8 Atbildes ] Meklēt
Riekstkodis[TITNS] [ 5 Atbildes ] Meklēt
Citas IP, no kurām publicējis lietotājs
91.105.90.81 [ 1 Atbildēt ] [ Skatīt IP adresi ]
Kaut kāds efblade, labi izsakies par savu kolēģi, ja reiz tas neesi tu un ja arī neesi, tad tāpat tiec banots par šo:
18. Aizliegts spēlēt ar vairākiem profiliem vienlaicīgi.
(a) KICK.
(a) BAN.
Izmantoji tos pašus papildu profilus, ar kuriem vienlaicīgi no identiskām IP atradies online un veici spēles naudas pārskaitījumus.
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

O ja. cikes saprotu gimene nevar but bralis kurs varetu spelet ar tevim kopa sampu
taka vins RP nemak es vinam piedavaju so serveri un tu vispar esi pastijies kad vins ir bijis pedejo reizi ieksa ? reali tu mani nobanoji par neko un juss tur vel nidat par to ka nav cilveku da es ceru ka projektu slegs jo ar tadu adminstraciju tikai pakalu var slaucit !!!!!!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

Riekstkodis[TITNS] wrote:O ja. cikes saprotu gimene nevar but bralis kurs varetu spelet ar tevim kopa sampu
taka vins RP nemak es vinam piedavaju so serveri un tu vispar esi pastijies kad vins ir bijis pedejo reizi ieksa ? reali tu mani nobanoji par neko un juss tur vel nidat par to ka nav cilveku da es ceru ka projektu slegs jo ar tadu adminstraciju tikai pakalu var slaucit !!!!!!
Tagad viņš tev ir brālis un pirms brīža bija kaut kāds tur efblade, man patīk tava attieksme. Un tavs brālis sarunāja ar saviem kursa biedriem kam identiskas IP, lai arī tev palīdz ar spēles naudas pelnīšanu?
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

TU ESI DAUNIS ES RUNAJU PAR Applejack NEVIS PAR fblade
kads vispar man sakars fblade???? se man brala links profile.php?mode=viewprofile&u=13641
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

Riekstkodis[TITNS] wrote:TU ESI DAUNIS ES RUNAJU PAR Applejack NEVIS PAR fblade
kads vispar man sakars fblade???? se man brala links profile.php?mode=viewprofile&u=13641
Un to tu jautā man? Domāju, ka tu man paskaidrosi, kāds tev ir sakars ar Fblade, ja reiz abi ar identiskām IP spēlējāt boxg serverī un pārskaitījāt spēles naudu viens otram ?

Pēc šobrīd pieejamām liecībām, tu esi Fblade draugs, Applejack ir tavs brālis un Fblade kursa biedrs kurš palīdz Fblade ar spēles naudas pelnīšanu un pats nespēlē samp?
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

es esmu vienu reizi aiznemies speles naudu no fblade 900k un ko ta skaitas uzreiz palidzesana kur es vinam esmu sutijis speles naudu un ka es varu but fblade ja vakar mes divata braucam un savam citus lietotajus,vienlaicigi rakstit tev smadzenes ir ja ir tad padoma logiski ka es varu but fblade????
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

Riekstkodis[TITNS] wrote:es esmu vienu reizi aiznemies speles naudu no fblade 900k un ko ta skaitas uzreiz palidzesana kur es vinam esmu sutijis speles naudu un ka es varu but fblade ja vakar mes divata braucam un savam citus lietotajus,vienlaicigi rakstit tev smadzenes ir ja ir tad padoma logiski ka es varu but fblade????
Izlasi augstāk, es jau atbildēju uz šo tavu jautājumu, ja neesi fblade, tad tiec banots par...
Bet tu tāpat neatbildēji uz manu jautājumu, šo
Pēc šobrīd pieejamām liecībām, tu esi Fblade draugs, Applejack ir tavs brālis un Fblade kursa biedrs kurš palīdz Fblade ar spēles naudas pelnīšanu un pats nespēlē samp?
es pareizi esmu sapratis? jo atvaino, tas, kā tu raksti ...neizteikšos, vārd-sakot, neesmu gaišreģis un skatos tikai uz faktiem, tā, ka lūgums to iegaumēt pirms atbildi, jo ne vienmēr es zinu visu par tavu dzīvi.
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

Par ko es esmu banots? Tu reali pats saki ka esi sapratis bet bans man tapat ir :D
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

Ai karoc man vienalga netaisos pisties del unbana.
Un starp citu kurs idiots liktu naudu fake lietotajos?
reali sanak ta es pisos lai dabut 16 lvl un tagad neparko bans vnk paldies komentaru nav. ;)
User avatar
Riekstkodis[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 20 May 2013, 22:43
Location: Latvija, Liepāja

Re: Riekstkodis[TITNS]

Post by Riekstkodis[TITNS] »

es par fblade kursa biedru neko nezinu neesmu intresejies.
Locked