DreamHacker Unbanss

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

User avatar
[BB]Kos[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 29 Aug 2012, 17:51

Re: DreamHacker Unbanss

Post by [BB]Kos[TITNS] »

Zinu, zinu, man te nav jāraksta, bet es nevarēju noklusēt.. V, no sākuma dabon pietiekamus pierādijumus, lai pierādītu, ka viņam tiešām ir haki. Ar bildi tu neko nevari pierādīt. Tur der tikai video.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: DreamHacker Unbanss

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]Kos[TITNS] wrote:Zinu, zinu, man te nav jāraksta, bet es nevarēju noklusēt.. V, no sākuma dabon pietiekamus pierādijumus, lai pierādītu, ka viņam tiešām ir haki. Ar bildi tu neko nevari pierādīt. Tur der tikai video.
V ir servera administrators un viņam ir visas tiesības sodīt spēlētājus, kas pārkāpj servera noteikumus. Piebildīšu, ka kopš šeit spēlēju nekad iepriekš ar šādu "bugu" neesmu saskāries un arī es būtu banojis. Kas attiecās uz Maizes uzņemto screenshot, paldies, bet tos es neuzskatu par pierādījumiem, tāpat, kā Maize apgalvoja, ka serveris lago un tur nav iespējams spēlēt, kaut gan pārbaudot situāciju tuvāk, izrādījās, ka Maize melo, tad kāpēc viņam tagad ticēt?
DreamHacker
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 23 Mar 2014, 13:50

Re: DreamHacker Unbanss

Post by DreamHacker »

Tad kā paliek es pie unbana tikšu?Vai ari man doties prom no šejienes jo Administrātors ir aizmirsis , kas viņam ir jābano un bano kautko pēc kautkādas sevis izdomātas loģikas?
Negribu šeit nevienu apvainot , bet...
Es gribu tikt unbanots
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: DreamHacker Unbanss

Post by W4I[Vendetta] »

DreamHacker wrote:Tad kā paliek es pie unbana tikšu?Vai ari man doties prom no šejienes jo Administrātors ir aizmirsis , kas viņam ir jābano un bano kautko pēc kautkādas sevis izdomātas loģikas?
Negribu šeit nevienu apvainot , bet...
Es gribu tikt unbanots
Administrators neko nav aizmirsis un visu pareizi dara, jo bruņas pašas no sevis nemēdz uzrasties tādā lvl, kas tev ir, 1. reizi ko tādu man šeit cenšas ieskaidrot.
Izstāsti visu sīkumos, kas notika, sākot ar brīdi, kad pēdējo reiz uzspawnojies ar 100hp līdz bana saņemšanai. Stāstā ietilpst viss ko darīji, uzradies, tālāk kkur brauci, ar kko karoji, savainojies, ņēmi/neņēmi bruņas utt?
paraugs:
1. uzspawnojos ar 100hp(lai stāstā iekļautu arī visas iespējamās pārmaiņas ar hp, kas notika līdz bana saņemšanas brīdim)
2. ko tālāk dārīji
3. ko pēc tam darīji
4. utt
?. mani izbanoja.
DreamHacker
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 23 Mar 2014, 13:50

Re: DreamHacker Unbanss

Post by DreamHacker »

Nospawnojos ar 100hp kā jau ikdienā savācu grove auto ar kuru teleportejos uz air3 no kurienes devos pec armour.Šis atkārtjas kadas 3 reizes (iespeejams vairaak tadus siikums neskaitu) liidz tiku pie tanka ar kuru ārdijos par air3 šaudijos u.c (btw tanku iedeva nemineeshu kas paliks bez accesa). Tanks protams saka sabojaaties un par cik repair komanda nedarbojas jautaaju Dsk Dadinam lai iedod naudu tanka remontam taadeelj aizbraucu liidz pay n spray pie car dealer salaboju savu tanku tur uzspridzināju 2 ča';us (nikus neatceros) talak braucu atpakal uz air3 (armours vel ir pilns since es seežu tanka :D ) (Btw strap šaudiišanos un braukšanu salabot biju ari pec armoura) air3 nejauši novacu Dadinu (TK) nonaacu jailaaa (armours nav) pec briiža dadis atbrauca un mees akstijamies ar rampaam kameer seedeeju jaila vins taas spawnoja iekšā(u.c) aptuveni 1-2 sekundes pirms izlaišanas no jail man mistiski paraadijas armour un taja paša bridi mani nospawnoja
BANS
Rakstu apelaciju
Gaidu
Vel nav unbans :(

Gribeji detalizeti dabuji. Es gribu unbanu,[/b]

Edit: Vaitad tiešam lai cilvēks dabūtu unbanu ir jāgaida nedēļa tik neaktīvā forumā kur nedēļā reizi kāds ieraksta appelāciju. Kā ari kā jau augstāk minēja ja reiz esmu čīteris mani pieķers vienalga protams ar normāliem pierādijumiem teiksim sped,fly,minigun u.c nevis kautkādu servera gļuku dēļ.
Btw Ja šeit nespēletu pazistams cilvēks vispār te nenāktu.Anyway Ceru ka tikšu pie unbana ja netaisies dot unbanu tad tā ari pasaki ir pietiekami daudz serveru kur braukāt apkārt un šaut cilvēkus ar tanku :D)
User avatar
[SDK]TheFox
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 26 Apr 2014, 16:57

Re: DreamHacker Unbanss

Post by [SDK]TheFox »

reku kā dabūt hp jaila

https://vimeo.com/93021923
TheValcha[DSK]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 28 Mar 2014, 20:35

Re: DreamHacker Unbanss

Post by TheValcha[DSK] »

W4I tev smadzeņu nav vai? Es tur ieliku pierādijumu ka tas ir iespējams dabut armor jaila un tu mani nobano??? Man bija šeit jaraksta jo tas ir pierādijums ka DreamHacker nav vainīgs
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: DreamHacker Unbanss

Post by V[Vendetta] »

Jūs maz lasāt? Iet runa par to, ka armor pēkšņi cilvēkam uzradās jailā, nevis viņš tika ielikts ar armor!!!
Image
GudrsCilveks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 26 Apr 2014, 23:21

Re: DreamHacker Unbanss

Post by GudrsCilveks »

Labi V pieņemsim viņam uzradas tas armor iekš jail bet adminiem vajadzētu nofilmēt pirms bano lai ja spēlētajs raksta bana apelāciju ir pierādijumi ka viņš to izdarīja

btw: Maizim bija taisnība ka serveris lāgo es ar Turqouise iegājam iekšā /enter chainsaw un mums abiem hp gļukojas taka nenāca nost
DreamHacker
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 23 Mar 2014, 13:50

Re: DreamHacker Unbanss

Post by DreamHacker »

A tu pats lasīt proti?Armours parādijās tad kad mani laida ārā burtiski sekundi pirms laišanas ārā.
Un pieņemu , ka to tu ari pats redzēji since mani nobanoji.
Zinu , ka jebkurš admins tā rikotos , bet neliekas nedaudz stulbi jau tas ka daudzi spawnojas jaila ar to armouru ja viņiem tas paliek nāves/kila rezultātā.
Kad novācu čali kurš bija mana teama man bija armours , bet jail tas vairs nebija 1 sec pirms unjial parādijas armour.
Kādus pierādijums/paskaidrojoums tev vēl vajag?
Jopt tik daudz admini , bet vienu sūda apelāciju nu neviens nevar izskatīt un pateikt lēmumu.Es saprastu ja man tas armours parāditos tiko nospawnojoties or ciinjas laika or vnk air3 randoma uzradaas armours...
Meeh ceru ka šodien or riit buus unbans or tesks , ka Bans Paliek. Vismaz vareeshu mierīgu sirdi iet prom un spēlet kur citur.
VelviensGudrsCilveks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 26 Apr 2014, 23:29

Re: DreamHacker Unbanss

Post by VelviensGudrsCilveks »

A redz šis noteikti bugs tak dodiet viņam unban un ja vel kāda problēma būs ar viņu tad banojiet
Jūs admini šeit esat bikiņ stūlbi dēļ jums serveris izmiris jo jūs vienkārši banojiet neparko
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: DreamHacker Unbanss

Post by Gibox »

šī ir pēdējā laikā sarežģītākā situācija. pakonsultējāmies arī ar neatkarīgiem cilvēkiem un secinājām, ka bans ir patiess. slēdzu.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked