Hamza

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[Desmaize]Viesturs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 10 Mar 2013, 13:06

Hamza

Post by [Desmaize]Viesturs »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Hamza
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 94.194.200.115
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; AC
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Banots niks, es to niku randomā uzrakstīju, gribēju tikai pārbaudīt vai man iet samp ar pašreizējo versiju. Mans niks ir [Desmaize]Viesturs un niku Hamza es neizmantoju.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Hamza

Post by W4I[Vendetta] »

[Desmaize]Viesturs wrote:1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Hamza
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 94.194.200.115
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; AC
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Banots niks, es to niku randomā uzrakstīju, gribēju tikai pārbaudīt vai man iet samp ar pašreizējo versiju. Mans niks ir [Desmaize]Viesturs un niku Hamza es neizmantoju.

Esi pārliecināts par savu IP? jo IP ar ko postoji šo ierakstu atšķiras no serverī nobanotās IP un visas IP ar ko banots lietotājvārds "hamza" ir ārvalstu IP, tāpat, kā tava - sakritība? Pie tam, lietotājvārds "Hamza" nešķiet tāds, ko randomā jebkurš izvēlētos un banu sarakstā var redzēt, ka jau 6x banots.
User avatar
[Desmaize]Viesturs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: 10 Mar 2013, 13:06

Re: Hamza

Post by [Desmaize]Viesturs »

Ip ir īstais. Hamza nav mans niks/acc. Man vienkārši palaimējās jo gribēju tikai pārbaudīt vai spēle atvērsies pirms eju ar īsto acc. Nebiju spēlējis kādu laiku un vakar tikai ieinstalēju pašu gta. Es tomēr neietu ar banotu niku lai dabūtu banu, ja zinātu, ka tas nobanots. Tas viss ir viens liels pārpratums.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Hamza

Post by W4I[Vendetta] »

unbanned
Locked