Felp

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Sweet5
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 45
Joined: 11 Mar 2008, 22:23

Felp

Post by Sweet5 »

1. Felp

2. 78.84.68.138

3. Faust_AmP

4. ataa
.
5. īss paskaidrojums:
Iealogojos serverī, paņēmu mašīnu un teleportējos uz /airport3 braukāju pa SF lidostu, ieraudziju ka Fausts ar mašīnu aizvilcēju stāv, braukāju viņam apkārt un uzradās faustam aiz muguras vēlviens aizvilcējs (dēļ sava pinga nepamaniju) ietriecos viņā un nākamais Fausts mani izkikoja. Tad iegāju serverī prasiju kapēc mani izkikoja, nu sekoja vārdu apmaiņa:

Faust_AmP: tu izjauci manu ķēdi pidar
Felp: ej dirst admins vēl skaitas
Felp: tas ir iemesl lai izkikotu??
Felp: pikačū ne admins
Faust_AmP: atsuukaa
Faust_AmP: ized dirsu man
Felp: man jau nav gruuti admina statusu dabuut, katrs admins tagad kad gribees visus kikos un bannos, pikačū
Faust_AmP: ja neredzi pats vainiigs
Faust_AmP: es tevi iizbanoshu
Felp: noteikumos nav rakstiits, ka nedriikstetu braukaat pa lidostu un kautkur ietriekties
Felp: psc normaals iemesls, vemt no jums adminiem gribas, kautkaadi pikačū savakushies
Faust_AmP: kursh bija tas daunis?
Felp: Fausts
Faust_AmP: tu vel neesi man izeedis?
Faust_AmP: aanus
Felp: pisies dirst idiot, nekas tu neesi pikačū kautkaads kas dabujis admina tiesiibas

AdminCMD: felp was Banned by Faust_AmP.Reason: ataa

( sarunai man ir skriini, ja vajag varu ielikt )

Jā atzīstu, aizsvilos un rupji runāju, bet tam visam iemesls bija admina nekorektā rīcība un izturēšnās, kā arī lamāšanās, piedodiet, bet tas arī biš?­ smieklīgi paliek, ka admini peronisku iemeslu dē?? sāk kikot un lamāt, neatļaušu tagad nevienam, kas dabujis admina tiesības man kāpt uz galvas. Un iemesls kapēc adminus par pikačū nodēvēju, jo jau vairākas reizes viņi izmanto savas priekšrocības, lai mani nogalinātu, iesprostotu kadaa noteiktaa laukumaa kad nevaru taalaak pa 10m aizbraukt vai mestu no servera aaraa, pa to ka esmu kadu vinja draugu noshaavis vai adminu noshavis, kautvai vinji pashi shauj mani.
nismo: Kā rakstīt bana apelāciju: http://boxg.sytes.net/viewtopic.php?t=3
_

Re: Felp

Post by _ »

īsti nesaproti nismo, kas tur ir nepareizs... unbaned.
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: Felp

Post by nismo_AmP »

Tev patīk sexīgi gari tēmu nosaukumi?
Faust
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1029
Joined: 06 Jan 2008, 20:05

Re: Felp

Post by Faust »

Piedod, ka aizskāru tavas jūtas...
Locked