Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

GTA un SA:MP daž ne dažādas pamācības.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
SonOfAnarchy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 63
Joined: 04 Jun 2011, 21:05
Location: Latvija

Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by SonOfAnarchy »

Besī dzirdēt serverī, ka uz cilvēkiem kuri labi šauj, viņiem saka ka ir HP hack vai AimBots krīt vienkārši uz nerviem, esmu arī šādus apvainojumus dzirde't, bet te ir loģiski, nav nemaz tik grūti iemācīties šaut, tāpēc es te no youtube ielikšu video, mācaties un nelamājiet citus.
User avatar
Quattro.[n4]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 75
Joined: 30 Apr 2011, 15:48
Location: Rīga

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by Quattro.[n4] »

Gribu tev piekrist, bet vai šim visam ir jēga. Man liekas daļa no "BoxG" commūna ir redzējuši šo video, un māk šaut..
Image
User avatar
SonOfAnarchy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 63
Joined: 04 Jun 2011, 21:05
Location: Latvija

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by SonOfAnarchy »

Quattro.[n4] wrote:Gribu tev piekrist, bet vai šim visam ir jēga. Man liekas daļa no "BoxG" commūna ir redzējuši šo video, un māk šaut..
Tomēr serverī ir lielākā daļa, kas laikam neko nav redzējuši un turpina tikai nervus bendēt, tomēr prekš newbie noderēs.
User avatar
Quattro.[n4]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 75
Joined: 30 Apr 2011, 15:48
Location: Rīga

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by Quattro.[n4] »

Nu tas gan, jo tie kas samp vispār nav spelējuši, tad viņiem šis video būtu labi, jo iemācīties šaut tas ir pats galvenais..
Image
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by Shift »

Tak ko jūs te ... reti kāds šauj bez joypada,gandrīz visi ar joypadu bliež..,arī es..nevajag baidīties atzīties...
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by [AoD]Aleksis »

Nu un ko tas maina? Auto-aim šauj pa atpalikušo atrašanās vietu, nevis pa reālo.

Šis tomēr ir atkarīgs no pinga, jo cik atceros, ar lielu pingu man bija jātēmē stipri uz priekšu. :D
Image
User avatar
SonOfAnarchy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 63
Joined: 04 Jun 2011, 21:05
Location: Latvija

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by SonOfAnarchy »

Shift wrote:Tak ko jūs te ... reti kāds šauj bez joypada,gandrīz visi ar joypadu bliež..,arī es..nevajag baidīties atzīties...
JoyPad mod ir vairā domāts uz spēļu konsulēm, bet viņu arī var izmantot multiplayer, bet JoyPad nevar trāpīt vispār pa skrienošu cilvēki izņemot ja viņš griežas atpakaļ, tad varbūt pāris lodes var. Ar JoyPad var trāpīt pa stāvošu cilvēku vai lēni kustošu. JoyPad tēmē uz to lagu, ko tu pats redzi.
[AoD]Aleksis wrote:Nu un ko tas maina? Auto-aim šauj pa atpalikušo atrašanās vietu, nevis pa reālo.

Šis tomēr ir atkarīgs no pinga, jo cik atceros, ar lielu pingu man bija jātēmē stipri uz priekšu. :D
Tēmēt, tēmē, bet reti trāpa ja nu vienīgi stāv vai lēnām kustās, uz kriešanu aim bot nestrādās tā kā vajag.
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by [BB]Bonnie[O] »

Ir, ir es no šīs pašas iemācījos šaut. Noderīga pamācība prekš čīkstuļiem, kas saka aimbot vai hp hack.
Image
User avatar
[c]lown[EMU]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 02 Jan 2012, 16:26
Location: In da sky, with 2pac.

Re: Kā pareizi šaut SA:MP lai trāpītu? Help/Pamācība

Post by [c]lown[EMU] »

domaju kad labak uzlikt hud.txd un miers vispar ta gandriz visi sa:mp speletaji dara.
Post Reply