[BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

GTA un SA:MP daž ne dažādas pamācības.

Moderator: Moderatori

[PSD]Drager
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 95
Joined: 13 Sep 2008, 16:18
Location: ||||||||||

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by [PSD]Drager »

Sampas lejuplades links nestrada tadel dosu sito http://davids112.filer.lv/Site/file-sa_ ... 31.exe.htm
ZaX
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 03 Jan 2009, 19:15

psc

Post by ZaX »

Vispar R3 versija neder (finger)
_

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by _ »

ejam sa-mp.com un sadaļā download kačājiet jaunāko versiju ;)
0 player
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 23 Mar 2009, 20:48

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by 0 player »

ew plz kads piepalidz --> kas man jadara es to samp sa-mp-0.2X-u1-install Uzinstaleju un ka eju ieksha man radas conecting to server un ta paredas failed jeb keutka taa tad atkal conecting to server un atkal tas failed un ta visulaiku! Palidzat man kads plz??? ljoti gribu uzspelet neta! :/
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by [AoD]Aleksis »

Ja serverī ej ar šo pašu niku, tad tas ir tāpēc, ka ar šādu niku nevar tik serverī, lai varētu, tad tas pie Profils jāpārlabo uz 0_player. Jo samp niku nolasa tikai līdz atstarpei.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by ervuha[BoxG] »

Domāju ka serverī vajadzētu ieviest bankas likumu. Naudu var turēt bankās. Izņemt/noguldīt/apskatīt ar /deposit/withdraw un ja tev dotajā brīdī uz rokas ir kādi 2'000'000$ un jā kāds trakais piemēram kā SEC kurš stāv un snaipero visus nost novāc čali, viņam automātiski uz konta uziet 2'000'000..., vnk dažreiz ZB ka tev tik liela nauda stāv nelietota, tā vsmaz būtu ko darīt kad uzspiežot TAB redzi ka ''ervuha'' score - 2'000'000, ''O jāiet viņš noķert'' ......
Gribi naudu turēt bankā, turi, negribi neturi...
Ko sakat? :?
P.S Vēl viens veids kā viegli nopelnīt ;)
;)
▲▲▲
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by [AoD]Aleksis »

score tiek izmantots lai parādītu spēlētāja lvl. Un domāju ka šāda ideja ir garām, vismaz es tam nepiekrītu, tam domāts /hitman.

edit: kur tad tu rausi to naudu ko turēt uz rokas ? Tā jau grūti būs krāt naudu, jo ienākumi no īpašumiem būs mazi.
Last edited by [AoD]Aleksis on 13 Jun 2009, 01:07, edited 1 time in total.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by ervuha[BoxG] »

[AoD]Alexis wrote:score tiek izmantots lai parādītu spēlētāja lvl. Un domāju ka šāda ideja ir garām, vismaz es tam nepiekrītu, tam domāts /hitman.
Nu labi, aizmirsīsim par TAB un tiem score sūdiņiem, varbūt ka tev arī ir taisnība, atstāsim tos TAB prikolus visus pa vecam, bet mani vairāk interesē tā bankas lieta, kā ir izdevīgāk nēsat naudu uz rokas vai turēt bankā, manuprāt turēt bankā ir vieglāk, jo tad nav jāuztraucas par visādiem crashiem kuru dēļ vsp pazūd nauda vai arī jauniņajiem vsmaz nebūs problēmu ar visādiem /sstats u.t.t
P.S Ja lietosi money hack tad permament BAN i svjo ;) Lietoji, acīmredzot nēesi šī servera cienīgs un pāsol kvai piecas mājas tālāk....
▲▲▲
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by [AoD]Aleksis »

cik man zināms tas ka nauda pēc crash pazūd ir novērsts, to jau es sen esmu pamanījis. /sstats arī vairs nav jāizmanto, viss notiek automātiski, un par to banku daudzas reizes ir teikts ka tādas nebūs.. Vismaz pēdējā laikā neviens nav sūdzējies, ka nauda būtu pazudusi.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by ervuha[BoxG] »

Ko tu tā spītējies pretī visam ko es saku? :D Varētu padomāt ka tev kāds speciāli ir teicis lai tā dari :D Un ja būtu banka būtu jautrāk, vsmaz būtu jācenšās tikt līdz tai un būtu vairāk ekstremālu sitāciju iekš BoxG servera... Vsmaz pēc manām domām tas būtu interesantāk....
▲▲▲
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by [AoD]Aleksis »

es nespītējos pretī, es vienkārši saku to, ka nav vajadzīgs sarežģīt vienkāršas lietas, nauda saglabājas automātiski, tātad nav vajadzīgs ieviest to, ko vairāk kā puse neizmantos. Tas pats bija arī vecajā modā. Kaut vai vecajā modā bija banka, es to biju izmantojis tikai vienu reizi.
manuprāt turēt bankā ir vieglāk, jo tad nav jāuztraucas par visādiem crashiem kuru dēļ vsp pazūd nauda vai arī jauniņajiem vsmaz nebūs problēmu ar visādiem /sstats u.t.t
Ja to naudu nepaspēji ielikt bankā pirms crash, tad viņa tāpat pazustu. Ieskaidrot jauniņajam kā lietot banku tev liekas vieglāk kā peteikt lai uzraksta '/sstats' ?
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by ervuha[BoxG] »

Nu itkā jau nē, bet zinu ka ir tādi idiņi kuri saka ''kad uzrakstu man nekas nerādās, lūdzu palīdzat, ko man darīt'' u.t.t Vienalga vai tu viņam skaidro vai nē, viņš tikuntā rakstīts kā to izdarīt, bet bankā viņām ievietot būtu jautrāk... xD
Dalab, ja jau tu tik agresīvi pret to esi noskaņots var tā banka arī nebūt... xP
▲▲▲
nahal
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 02 Aug 2009, 10:24

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by nahal »

kā vispār serverī ielogoties , kkā nesanāk (doh)
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by Kichyss »

Serverī jāizmanto niks un parole, kāda webā.
/login [webapass]
User avatar
RedMan
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 80
Joined: 17 Jan 2009, 19:25
Location: Riga

Re: [BoxG GAMEMODE] Kā sākt?

Post by RedMan »

Butu labi ja ieliktu WEB taisisanas pamacibu
Tikai ne Ucoz
Image
Post Reply