// CBC veido Demons //

Ja vēlies serverī noorganizēt kādu pasākumu, tad vari to pieteikt šeit, un mēs palīdzēsim Tev to noorganizēt.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Harc4on
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 10 Mar 2014, 21:04

// CBC veido Demons //

Post by Harc4on »

Sveiki , sen pazudusie biedri vai speletaji kas bija ar mani uzturejusies serveri lidz es saku jus visus trenkat ar chitiem un tamlidzigi .. Esmu mainijies un tadas lietas ka chitus neizmantoju vairs , protams zinu citu acis esmu tas pats Demons kas agrak.. Bet tas ir tikai jusu acis , protams citu prieksa esmu mainijies un vinju domas par mani arii tika mainitas..

Labi par to tagad neiet runa , bet par CBC kas norisinasies - 4.Decembri , 2014.gada !!
Naudas fonds ir 7 miljoni!
Par vietas cenam vienosimies !
Rakstu un veidoju so Car Beutifull Contest , jeb Masinu skates klubu - jo velos panakt to ka serveri bus aktivitate , protams ik pec nedeljas tas tiks veidots , lidz serveri bus aktivitate .. Zinu ka diezvai tada seit vell bus , tapec viss ir jaizmegina :) Lai veicas jums , un parejiem !! Tatad atgadinasu jums - 4.Decembri , 2014.gada !! - Norisinasies CBC kuru veidosu es - Demons // - Ja jums ir kada intrese mani nobanot , tad nobanojat un pec tam nesakat man to ka es gribu lai serveri sanak tauta , un jus mani nobanotu lai nespetu sis lietas izdarit :) tad ta bus jusu pasu vaina :) , labi davai turas.. Lidz 4.Decembrim! CBC norisinasies plkst. 19.00 pirms ugunsgreka :D :D !!
User avatar
[AoD]Supreme
Censoņa
Censoņa
Posts: 202
Joined: 06 Aug 2012, 11:08
Location: Āfrika

Re: // CBC veido Demons //

Post by [AoD]Supreme »

tu jau hax un visas mahas aizlidinaasi
Post Reply