[FS]mLevels

Gatavie pawn skripti atrodas šeit!

Moderator: Moderatori

User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: [FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Tev vēl nepietiek, ka tevi noliek pie vietas? Tev vēl bija jāraksta? Lai nu kā, man pilnīgi vienalga par tavām zināšanām, kā nekā, es tavā projektā tāpat nerādīšos.

Un strtok nekādas virknes un mainīgos nemeklē. Strtok ieseivo mainīgajā to ko spēlētājs ir rakstījis, tādējādi to var vieglāk iestrādāt skriptos un nav jātaisa komandas kā piemēram /izdarit 1 /izdarit 2 un tamlīdzīgi.

Un par tevi runājot, es nestrīdos ar tevi. Saku kā ir, kā arī mēģinu tev mazliet paskaidrot lietas būtību.
Un par tiem gadiem tu smagi kļūdies. xD

Varbūt moderatori varētu slēgt ciet šo tematu, lai nebūtu bezjēdzīga spama?
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

vispar cau čabulit strtok var izmantot dazādi ne tikai tewis pieminetaja
ta ka fuck off :*

And ja moderatori varetu slegt lai nebutu lieka mesla šaja foruma
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: [FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Vienīgais mēsls šajā forumā esi tu puis, priekš taviem 9 gadiem pārāk gudrs šķieti. Aiztaisi tak vienreiz savu rijamcaurumu!!! I hate kids like you!!! Un beidz dirsties. Man jau pietiek... Vienkārši tu esi man tā izbesījis...

vispar cau čabulit strtok var izmantot dazādi ne tikai tewis pieminetaja
ta ka fuck off :*
Tad mini konkrētus faktus, nevis plikus tekstus te ber...
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

Vecīt man atšķirībā no tevis nav 9 gadeļi un man ari sāk likties ka esi viens sīkaļa kurš tikai aiz ekrāna sēžot var kādām uzbraukt auguma!!
Tākā aiztaisi savu vafeļpanu un sēdi bikses un attisties puisit...
Man tavi idiotiskie texti jau ir iesedušies viena vieta var jau paakstities pakaitināt u.t.t bet nu jau tu s\ac bik pa daudz braukt auguma.
Ja tew vel naw pielecis tad pateiksu tew konkreti
Ja Tev nav ko pateikt nesaki neko un lai nebutu šitādi oftopiki un uzbraucieni labāk ari kādreiz pakluse
Un lai tev nākotne nebūtu atkal šādi atgadijumi labāk neliec kaut kādus nepabeiktus vai ari ķipa ka piemers u.t.t skriptus jo no t;adiem naw nekadas jegas pat iesacejiem cilvēki kuriem ir kaut vai nedaudz saprašanas no pawno varbut kautko izlabos vai pārlabos bet lielāka daļa paliks vel stulbaki un vel vairāk uzdos stulbus jautajumus un piedirsis pawn sadaļu vai ari apbers daudzus ar pm.


Iesaku beigt list dirsa adminiem un pāŗejiem useriem
šis naw engeims kur tew sanāca ielist dupsi un dabut acc so doma nākam reiz ko dari


BTW es ari vairs tavus stulbos postus neņemsu par pilnu un ignorēsu kā ari no tewis palidzibu man nevajag foruma pietiek cilvēku kas kautko sajēdz un spēs ari palīdzēt ja tas bus nepieciešams
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: [FS]mLevels

Post by [LTD]archiks »

Nu cik var dirsties, jums jau te off topiks iet... Slēdzat tak ciet!
Image
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: [FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Dembelis wrote:Vecīt man atšķirībā no tevis nav 9 gadeļi un man ari sāk likties ka esi viens sīkaļa kurš tikai aiz ekrāna sēžot var kādām uzbraukt auguma!!
Tākā aiztaisi savu vafeļpanu un sēdi bikses un attisties puisit...
Man tavi idiotiskie texti jau ir iesedušies viena vieta var jau paakstities pakaitināt u.t.t bet nu jau tu s\ac bik pa daudz braukt auguma.
Ja tew vel naw pielecis tad pateiksu tew konkreti
Ja Tev nav ko pateikt nesaki neko un lai nebutu šitādi oftopiki un uzbraucieni labāk ari kādreiz pakluse
Un lai tev nākotne nebūtu atkal šādi atgadijumi labāk neliec kaut kādus nepabeiktus vai ari ķipa ka piemers u.t.t skriptus jo no t;adiem naw nekadas jegas pat iesacejiem cilvēki kuriem ir kaut vai nedaudz saprašanas no pawno varbut kautko izlabos vai pārlabos bet lielāka daļa paliks vel stulbaki un vel vairāk uzdos stulbus jautajumus un piedirsis pawn sadaļu vai ari apbers daudzus ar pm.


Iesaku beigt list dirsa adminiem un pāŗejiem useriem
šis naw engeims kur tew sanāca ielist dupsi un dabut acc so doma nākam reiz ko dari


BTW es ari vairs tavus stulbos postus neņemsu par pilnu un ignorēsu kā ari no tewis palidzibu man nevajag foruma pietiek cilvēku kas kautko sajēdz un spēs ari palīdzēt ja tas bus nepieciešams
Pēc būtības man ir pilnīgi vienalga par tevi un visu, kas ap tevi grozās.

Baigi gudro tēlo. Nesen reģistrējies engeims projektā un jau blato, neko par to nezinādams. Tā tev tiešām var rasties problēmas.

Un runājot par to ko es daru @ BoxG... Es nevēlos nekādu adminu, vai kādas citas priekšrocības vai amatus. Kā redzi, lielāko daļu ko pavadu BoxG, pavadu tieši Skriptošans sadaļā, palīdzot kādam, kas kaut ko no tā nesaprot. Vismaz, ja šis cilvēks ir sakarīgs, un var viņam kaut nedaudz palīdzēt. Tu jau vispār, atnāc, ieposto ka vajag palīdzību, palīdzēju tev, pēc tam vēl sāc nodirst to ko es daru, un visu pārējo. Labi, turpmāk ņemšu tavu padomu vērā un skriptus šeit neievietošu, ar linku uz lejupielādi. Varēsiet tikai pamielot savas actiņas ar bildītēm. xD

Un kas par to, ja kāds rakstīs pawn sadaļā, ka viņam nepieciešama palīdzība? Vai arī rakstīs piemēram man uz pm. Lai taču raksta... Man nav grūti palīdzēt.
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

obana sis pat vel atverts?:D

anyway so meslu izlaboju ja kaadam dikti vajag lai uzsit pm kaukad ienaksu online kad busu majas un iedosu visiem kam vajadzes

Komandas gan bus pasiem jataisa
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: [FS]mLevels

Post by Unknowns »

es teestēju un man sanāca rakstiju help bet paradijas ; Jus nopirkāt 1 levelu ... ; :/
Image
Post Reply