Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

es biju iedzeris uz visiem eksameniem,tapec nebija nekada uztraukuma!
Oho, kā tevi vispār eksāmenu ļāva rakstīt?

Piekritīšu, vēsture un matemātika bija visvieglākie, man 9. Un vēl daļai klases palīdzēju uzrakstīt, nu testa atbildes biju iedevusi norakstīt, tā lai būtu 4 vismaz.

Vispār man šogad ar viens eksāmens - ekonomikā. Kaut gan esmu debils cilvēks, kuram patīk sarežģīt savu dzīvi, domāju kārtot divus eksāmenus pēc izvēles kaut gan vajag tikai vienu. Nu nākošgad domāju fiziku kārtot, iespējams studēšu inženieriju, ja paveiksies, bet ja nē, tad laikam ekonomiku.
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Man no sākuma likās, ka ekonomika ir viegla, bet tagad nemaz tā neliekas. :D

Es gan pēc izvēles laikam ņemšu informātiku (ja tas būs iespējams). Un varbūt kāds zina kādā skola vel var apgūt datordizaineri un kas tas tāds tieši ir?
Me Gusta.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Image
Like?
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

[AoD]Zocs wrote:Man no sākuma likās, ka ekonomika ir viegla, bet tagad nemaz tā neliekas. :D
Atkarībā uz kāda "līmeņa" ekonomikas mācību skaties. Mikro ekonomika ir ļoti viegla, bet par Makro ekonomiku neizteikšos.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Ar dator dizainu es saprotu, ka tu domā grafiku. Jebkurā gadījumā, lai izturētu konkurenci un nākotnē labi pelnītu jābūt ar lielisku kreativitāti, mākslinieka prātu un mūžīgu sekošanu jaunām tehnikām un velmi patstāvīgi pilnveidoties. Dator dizains šobrīd ir ļoti attīstīts un pielietojams visdažādākajos spektros, tā kā īsumā sakot - perspektīvs. Tā ir reklāma, ilustrācija, animācija, modelēšana utt. Tādēļ mākslas skola visā šinī pasākumā ir liels pluss. Iesaku diezgan apdomāt, jo tas viss tomēr ir saistīts ar izdomu, modi, stilu un tehniku. Tāpat, manuprāt, darbs ir laikietilpīgs. Pie kārtīgiem darbiem var gadīties sēdēt dienām līdzīgi kā kkādiem rasētājiem, lai radītu kaut ko spilgtu un ienesīgu.
Image
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: Beztēma #7

Post by Smart[Vendetta] »

[AoD]Zocs wrote:Es gan pēc izvēles laikam ņemšu informātiku (ja tas būs iespējams).
Ja pareiz atceros, tad tas ir iespējams, jo ekonomikas eksāmens nav no obligātajiem, turpretī informātikas eksāmens gan ir obligātais, lai gan mums toreiz učene kko stāstīja, ka pēc 10.klases informātiku itkā var nekārtot un ja tā, tad pēc 12. klases tas būšot kā obligātais eksāmens, lai sertifikātā arī informātikas ailē būtu vērtējums!
Man pirmais eksāmens jau 23. maijā angļu valodā, pēc tam būs matenē un latviešu valodā. Uztraukums ir par matemātikas eksi, jo domāju, ka nekas labs nesanāks, jo kad 2 nedēļas atpakaļ skolā rakstījām diagnostikas darbu, man vērtējums bij 3 balles! Nedaudz uztrauc arī runāšanas daļa - angļu valodā.
Image
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Kichyss wrote:
[AoD]Zocs wrote:Man no sākuma likās, ka ekonomika ir viegla, bet tagad nemaz tā neliekas. :D
Atkarībā uz kāda "līmeņa" ekonomikas mācību skaties. Mikro ekonomika ir ļoti viegla, bet par Makro ekonomiku neizteikšos.
A man otrādāk, patīk makroekonomika, jo tur jāpatur pratā dažas likumsakarības un viss iet kā smērēts. Vispār, ekonomistu tagad ir daudz un viņi nav nemaz vajadzīgi.

Izvēles priekšmeti ir fizika, ķīmija, bioloģija, ekonomika, ģeogrāfija, vēsture, laikam neko neizlaidu.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

man eksamenos: Sports=4, Matematika=5, Lat.val.=5, Anglu val.=6, Dabas zin.=5, Vesture=7


EDIT: un es nestaigaju un nelielijos ka esmu pali atnacis uz skolu,ja kko prasija tad vakar bija tuss,i viss!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Beztēma #7

Post by wut »

Tu gan īsts sportists. :DD Vesels četrinieks.
Image
User avatar
mello
Censoņa
Censoņa
Posts: 219
Joined: 23 Aug 2010, 16:48
Location: Otherside..

Re: Beztēma #7

Post by mello »

Es šodien sportā saņēmu 9;9;9 un 7. Laikam tas tupais septītnieks nopisīs nost man visu gada atzīmi :/ + Gada ieskaistē Latviešu val. dabūju 80% Pareizi no visa darba (ieskaitot mutisko daļu), bet man ielika tikai 7. (headbang)
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Sportā jau teorija. ;P
Latviešu valoda - 8
Vēsture - 8
Angļu valoda - 9
Matemātika - 10
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
mello
Censoņa
Censoņa
Posts: 219
Joined: 23 Aug 2010, 16:48
Location: Otherside..

Re: Beztēma #7

Post by mello »

psc. manai kl. biedrenei gada ieskaitē latv. val - 89% un 9.
a man 80% un tikkai 7. Nu tas tak ir vnk FAIL..
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Da, da, ja tev tiešām ir 80%, tad nekādīgi nebūs 7.
Image
User avatar
mello
Censoņa
Censoņa
Posts: 219
Joined: 23 Aug 2010, 16:48
Location: Otherside..

Re: Beztēma #7

Post by mello »

Jau ir 7. Saderam? abloms tev būs. :P Vēl nofočēšu ja kko iedos. + vienam klasē vispār sūdīgi. 72% un 6 :P Es bļāviens nedēļu uz 8 cerēju, a 7 ielika. vnk fail ;/
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Pēc loģiskiem aprēķiniem 80% nekādā veidā nevar būt 7, jo 100% ir 10.
Secinājums: procentos ir kļūda. Jo tie 89% un 9 ir pareizi.
Image
Locked