Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Metrins[O] wrote:Tur jau ir smuka meitene ar krūtīm |:)

EDIT:Atsūti atkal stoka linku.Chosen.Lūdzu. ^^
Nezinu vai man ir vēļ stock, bet ja atradīšu pa pm uzreiz būs. :?
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Levis[DC]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 63
Joined: 04 Jan 2011, 20:26
Location: tyros valstībā

Re: Beztēma #7

Post by Levis[DC] »

Kalsnais[GS] wrote:
EsBijuTe wrote:
EsBijuTe wrote:V6K ir stūlbākais foruma moderātors, ko esmu redzējis, absolūts idiots.
kurš man piekrīt? :)
pilnībā piekrītu!!

Pasmejaties spiežot ŠEIT!
Es arī piekrītu un jau viņu brīdināju iepriekš, ka vajag tik vienu un būs bans, bet viņš laikam neredzēja (finger)
Un es nesaprotu, kas tur tik ļoti smieklīgs (doh)
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Smieklīgi ir tas, ka tur ir uzrakstīts galīgs de***isms. Varbūt tev tas liekas normāli.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

EsBijuTe wrote:
EsBijuTe wrote:V6K ir stūlbākais foruma moderātors, ko esmu redzējis, absolūts idiots.
kurš man piekrīt? :)

man vislabak patik ka tagad kkads crap NFS:W topicks ir pielipinats? nahuyam tas ir vaidzigs,ta ir bezjedziga moderatora statusa izniekoshana!!!!!! omg!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Un to saka Foruma Gejs.
nebija apvainojums,balstījos uz titulu

Amish-bezjēdzīgs posts tev starp kājām :) Nesaprotu,bija normāls posts (vismaz 2 teikumi,ibio.) un tu man iedod warnu.Degradācijas kalngals.
Last edited by Evol[1337] on 06 Aug 2011, 19:20, edited 1 time in total.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Bet kāda velna pēc bija vaidzīga šī piebilde. Izskatās, ka nevarēji izdomāt, ko ierakstīt un uzrakstīji kaut ko nahaļavu, lai tik būtu +1 posts.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Jēdzīgs vai nē vērtē pēc satura, nevis apjoma, tāpēc tu kļūdies. (doh)
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

Tekutakichiku[1337] wrote:bezjedziga moderatora statusa izniekoshana!!!!!! omg!
nu ko tak tu, viņš ir ielīdis dziļi un tagad priecīgs :))))
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Kā jau teicu kādu laiku iepriekš-komunisms r0x.TIkai nesakiet ka te ir demokrātija,tūlīt apraudāšos.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Ja tu saki, ka brīdinājums bija nepamatots, tad, lūdzu, iztulko plašāk tā posta saturu, lai mēs pārējie arī saprastu, cik liela jēga tam bija. Jo es personīgi pats redzu ranku, kas ir virs viņa profila.
Image
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Beztēma #7

Post by Egotheist »

Metrins[O] wrote:Kā jau teicu kādu laiku iepriekš-komunisms r0x.TIkai nesakiet ka te ir demokrātija,tūlīt apraudāšos.
rofl, nab, tev vispār ir kautmazākā nojausma kas ir komunisms, demokrātija vai jebkas cits? Tu šobrīd liec cāļus kopā ar gumijas riepām.
Paskaidrojums īpaši apdāvinātiem (tev Trīscentimetriņ): principā valsts pārvaldes formas ir divas - demokrātija, kur varu ievēl tauta un monarhija, kur vara tiek mantota, protams ir dažādi paveidi - parlamentāra monarhija, prezidentāla republika utt (republika stands for democracy FYI).
Komunisms ir ekonomiska forma, pretstatīta kapitālismam, kur katrs ir atbildīgs par sevi, komunisma ideja ir - visi strādā pēc spējām un saņem pēc nopelniem, kas praktiski būtu utopija, taču, kā jau mēs zinām tas nav iespējams - cilvēki vienmēr grib vairāk kā vajag un strādāt mazāk kā spēj.
Tas par ko tu runā ir autoritārisms sleš totalitārisms, kas principā nav gandrīz vai vispār saistīts ar demokrātiju vai komunismu, ja neskaita faktu, ka demokrātijā totalitārisms nevar pastāvēt - pareizāk būtu teikt - totalitārismā nevar pastāvēt demokrātija, lai gan, teorētiski, mēs varam ņemt un izveidot tādu formu, kurā tauta iebalso vienu vadītāju ar neierobežotu varu, taču šaubos vai īpaši ilgi šāds režīms spētu pastāvēt, jo labākajā gadījumā jau pēc trešajām vēlēšanām vadonis atteiktos nodot varu nākošajam, vai vienkārši ietekmētu "vēlēšanu" rezultātus.

Fun fact - demokrātija no sengrieķu valodas (demokrātijas aizsākumi mek)lējami atēnās, aptuveni 800 gadus p.m.ē., ja nekļūdos) nozīmē "tautas vara" - Demos Cratus.

Kopsavilkums ir tāds - ja gribi būt foruma trollis, vai vienkārši mēģināt dirsties ar adminiem vai kādu citu, sākumā pārliecinies par to, ka esi vismaz tikpat augstā attīstības līmenī kā tavs pretinieks (vēlams augstākā), un tad sāc. Ill give you a hint - your not.

Un par BoxG adminiem/moderatoriem/tango dejotājiem: Jā, es to jau ļoti sen esmu teicis - varbūt 5% no BoxG populācijas pašiem ir smadzenes, pārējie vienkārši skraida un jūtas ārkārtīgi svarīgi, jo kautkā ir ieguvuši modera vai admina statusu, bet ziniet - jūs neesat viņu ieguvuši tāpēc ka būtu labākie, bet gan tāpēc, ka citi bija VĒL sliktāki par jums. Šis atgādina kādu "mīm", kuru man sameklēt diemžēl aizņems pārāk daudz laika, jo neesmu mājās - sēžu uz wireless, kā arī iespējams liela daļa to nesaprastu, tādēļ vienkāršī uzrakstīšu šādi: Kids setting rules for other kids.

Kā kāds man pazīstams cilvēks izteicās par BoxG: Sēdēt BoxG forumā ir kā ņirgāties par bērnudārzniekiem, kamēr pats sēdi viņu grupiņā, un, jā, esmu spiests atzīt, ka tiešām sēžu šajā grupiņā, bet ko lai dara, es šeit esmu jau kopš kādiem 13.. (Jā, es runāju par laikiem, kad BoxG vēl bija AmP klana serveris), so i cant leave that easy, although i did.

Neesmu pārsteigts, ka Gejbox forumā gandrīz vai vispār nerādās....
Last edited by Egotheist on 06 Aug 2011, 20:14, edited 1 time in total.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Metrins[O] wrote:Kā jau teicu kādu laiku iepriekš-komunisms r0x.TIkai nesakiet ka te ir demokrātija,tūlīt apraudāšos.
Čalīt, ej takš dusēt un apdomā, ko Burneris teica. Starpcitu, kā minēju iepriekš, piekāst demokrātija un piekāst komunismu, sociālismu.

Aprakstot forumu, sen bija laiks visu izjaukt un sākt papusei pa jaunam.
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

[AoD]Chosen wrote:
Metrins[O] wrote:Tur jau ir smuka meitene ar krūtīm |:)

EDIT:Atsūti atkal stoka linku.Chosen.Lūdzu. ^^
Nezinu vai man ir vēļ stock, bet ja atradīšu pa pm uzreiz būs. :?
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lmr74 ... o1_500.jpg
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Beztēma #7

Post by Egotheist »

Girl hez nais fotožop skillzzz.
Ja neskaita to, ka anatomiju viņa nepārzin. Mazliet smiekli sanāca, kad ieraudzīju "oriģinālu". I mean oriģinālu pēctam, kad viņš ticis apstrādāts ar mūsu labo draugu PS.
You want to tell me that those body lines are real?... My guess is that shes slighlty chubby and thatswhy made her stomack luck a bit thiner.
Ja ieskatās sejā, tad man vispār izskatās pēc džeka, jo kura meitene, kas tiešām uztraucas par savu izskatu atstātu sev šādas uzacis?
Piedod, trīscentimetriņ, ja sagrāvu tavas ilūzijas...

Also pushup bras rox. Either that or her breasts are hanging like she was really old lady...
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Egotheist wrote:Girl hez nais fotožop skillzzz.
Ja neskaita to, ka anatomiju viņa nepārzin. Mazliet smiekli sanāca, kad ieraudzīju "oriģinālu". I mean oriģinālu pēctam, kad viņš ticis apstrādāts ar mūsu labo draugu PS.
You want to tell me that those body lines are real?... My guess is that shes slighlty chubby and thatswhy made her stomack luck a bit thiner.
Ja ieskatās sejā, tad man vispār izskatās pēc džeka, jo kura meitene, kas tiešām uztraucas par savu izskatu atstātu sev šādas uzacis?
Piedod, trīscentimetriņ, ja sagrāvu tavas ilūzijas...

Also pushup bras rox. Either that or her breasts are hanging like she was really old lady...
lol, kāds tev tur vecis ir ? Acīm redzems, ka vecene kurai naiss pupi.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Locked