Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

BuGeeD
Censoņa
Censoņa
Posts: 348
Joined: 16 Feb 2011, 07:47

Re: Beztēma #7

Post by BuGeeD »

Jauns avatārs.
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

norm ,bet manliekas ka vajag 1px rami'/
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Bļāviens, šitik labi laiks pavadīts nav sen, kā nekā - Hustleru mīts :DD

Pat iepriekšējie divi nebija tik traki.
Image
User avatar
Roll
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 03 Jun 2009, 10:33

Re: Beztēma #7

Post by Roll »

emmm , pēdējo sūdzību var slēgt ciet , Rauls nobanoja jau viņu. : )
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Ar4iks »

Kam ir enb kuru es biju izmantojis, lūdzu iedodiet linku @pm.
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

Hustler_BWS wrote:Bļāviens, šitik labi laiks pavadīts nav sen, kā nekā - Hustleru mīts :DD

Pat iepriekšējie divi nebija tik traki.
Ko ta tadu izdarijat? ;D
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Hustler_BWS wrote:Bļāviens, šitik labi laiks pavadīts nav sen, kā nekā - Hustleru mīts :DD

Pat iepriekšējie divi nebija tik traki.
Atsitāt Believable?nebrīnos
Šamo neesmu redzējis nevienu reizi,kopš vasaras sākuma.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Pataisijām Nelieša dzīvokli par potenciālu Hirosimas aftermath - na karoče, pat visu vārdos nevar paskaidrot, viens otru čakarē draudzīgā veidā, ierāvām šņabi, paklausijās mūziku un chillojām. Lai tur visu izskaidrotu pašam ir jābūt un jāredz, katrā ziņā - tik labi smējies un pavadījis laiku neesmu gadiem.

-Spoileris- Dažs labs gāja pavazāties ārā ar norautu poda vāku vienā, putekļu sūcēju otrā rokā. Tas nebiju es.

P.S. Tiem kas teica ka Tops vai/un Beliebers neieradīsies uz mītu - derības zaudējāt.

P.S.S. Sasodītā galva, paklupu mītā un ar pakausi pret vienas koka lādes stūri, tagad asiņo. :DD
Image
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Beztēma #7

Post by Chuby[777] »

:D) Tev tas bija obligāti šeit jāraksta vne? (headbang)
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Viņam savi stāstiņi kādam jāizstāsta.Mājās jau visi domā,ka viņš ir jucis un nepieskaitāms
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Hustler_BWS wrote:Pataisijām Nelieša dzīvokli par potenciālu Hirosimas aftermath - na karoče, pat visu vārdos nevar paskaidrot, viens otru čakarē draudzīgā veidā, ierāvām šņabi, paklausijās mūziku un chillojām. Lai tur visu izskaidrotu pašam ir jābūt un jāredz, katrā ziņā - tik labi smējies un pavadījis laiku neesmu gadiem.

-Spoileris- Dažs labs gāja pavazāties ārā ar norautu poda vāku vienā, putekļu sūcēju otrā rokā. Tas nebiju es.

P.S. Tiem kas teica ka Tops vai/un Beliebers neieradīsies uz mītu - derības zaudējāt.

P.S.S. Sasodītā galva, paklupu mītā un ar pakausi pret vienas koka lādes stūri, tagad asiņo. :DD
Teikšu tā, sūdīgi tev. Man tāda ir visa vasara un gandrīz tik pat labi ir arī skolas laikā.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

[VrTx]_Evolzz wrote:Viņam savi stāstiņi kādam jāizstāsta.Mājās jau visi domā,ka viņš ir jucis un nepieskaitāms
Un to man saka kas? Tas pats mazais puišelis, kas labu laiku atpakaļ visiem, ar ko iekļaujas konfliktos, solīja pa mutēm?

P.S. Dumper, viena lieta ir labi pavadīt laiku un labi smieties, bet es runāju par pavisam citu jautrības pakāpi (nē, es nerunāju par to, ka iet jautri zem šmigas), tb ar to es domāju to, ka bija attiecinoši pavisam jautri visu laiku, bez apstājas. Viena lieta ir labi pavadīt laiku, bet otra lieta ir patiešām superīgi, tāpēc nepārproti domu.
Last edited by Lyricist on 27 Aug 2011, 22:08, edited 1 time in total.
Image
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Ar4iks »

Hustler_BWS wrote:
[VrTx]_Evolzz wrote:Viņam savi stāstiņi kādam jāizstāsta.Mājās jau visi domā,ka viņš ir jucis un nepieskaitāms
Un to man saka kas? Tas pats mazais puišelis, kas labu laiku atpakaļ visiem, ar ko iekļaujas konfliktos, solīja pa mutēm?
Un kas tu tads vispar esi?
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

xvz

Post by Lyricist »

Cilvēks - ne vairāk, ne mazāk.

P.S. Tikpat labi varētu jautāt arī jums - kāda čuja pēc jūs metat tos - Jauns avatars, jauns sigs, ar riteni uztaisīju backflipu. Ja tu domā ka tas, ko tu tur ikdienā dari, ir tik unikāls atšķirībā no tā, ko citi dara, Evol, tad laikam tev Ego saspiedies mazliet galvā.
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Ja tev jautras ir tikai pāris dienas,tad man tas ir vesels gads (vairāk vai mazāk).Neesmu solījis nevienam pa muti,vai kā savādāk.Ja tev gribās izlikt savu žulti-ej uz būtu un tur d*rsies ar tādiem kā tu-bez smadzenes un fano par Apple/Android un tad vari tur slapināt bikses aiz laimes.
Image
Locked