Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Kri wrote:Maize, malacis! Laikam man biežāk jāiet forumā, tad vienmēr tavā garāžā valdīs kārtība.

Jannka, ja es būtu kā mamma, tad neviens te nelamātos un neaizskartu cits citu, pagaidām nesanāk izaudzināt jauniešus. Bet tu nebaidies, pagaidām es vēl negrasos tevi deportēt uz ļoti dziļiem laukiem.


Huh, good joke! ;)
Me Gusta.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

EsBijuTe wrote:
D3l1173l%5B1337%5D| wrote:gribeju kko gudru pateikt par jannku,bet sapratu ka labak paturet pie sevis :DD

btw,jauns sigs un avatars :)
nu, nu, pārsteidz mani, neko prātīgu vai pārsteidzošu tāpat nepateiksi.
ja es ari uzrakstishu "to" tu ta vai ta uzrakstisi ka tev pie kajas,vai kko tadu - "cool story bro' utt
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: Beztēma #7

Post by Slimshady[NGT] »

...
Last edited by Slimshady[NGT] on 20 Jan 2012, 14:36, edited 6 times in total.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

nē, es tavu ideju vienkārši nozagtu, uzrakstītu par to grāmatu un pārdotos presei kā lēta mauka.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

[NWA]Dumper wrote:
Kri wrote:Maize, malacis! Laikam man biežāk jāiet forumā, tad vienmēr tavā garāžā valdīs kārtība.

Jannka, ja es būtu kā mamma, tad neviens te nelamātos un neaizskartu cits citu, pagaidām nesanāk izaudzināt jauniešus. Bet tu nebaidies, pagaidām es vēl negrasos tevi deportēt uz ļoti dziļiem laukiem.
Kapēc domā, ka pēc mammas vārda vienmēr beidzas lamāšanās un citu aizskaršana? Ir gadījies redzēt, ka mamma tieši izraisa šo lamāšanos.
Secinājums: tu esi mamma un tevis dēļ visi te lamājas un aizskar viens otru.
Man aiziet no šejienes?
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

nē, jo tad visumam nebūtu izskaidrojuma, gluži kā manai apdauzītajai prakses skolotājai.
User avatar
Kriviss_Urliks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 23 Apr 2011, 14:30
Location: Rajons, iela.

Re: Beztēma #7

Post by Kriviss_Urliks »

D3l1173l%5B1337%5D| wrote:gribeju kko gudru pateikt par jannku,bet sapratu ka labak paturet pie sevis :DD

btw,jauns sigs un avatars :)
ahahahahha, kaut man tāds būtu. Žēl. ;/
Image

Yo, yo, yo urlas.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

uzliku 20ls uz musejiem - Dinamo,un es jau sildiju kreditkarti,gribeju gerbties iet uz bakomatu,un psc!!!!!!!!! pedejas sekudes iemeta,tagad jacer ka mes bullishos sakapasim torpedo! :@
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

tomēr zaudējām, bet spēle bija skatāma.
Kopš kura laika pievērsies hokejam?
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Kri wrote:tomēr zaudējām, bet spēle bija skatāma.
Kopš kura laika pievērsies hokejam?
Da akut kā jau citiem vajag naudu nopelnīt, tapēc derībes uz komandām liek derības. :DD Daudziem sāk piesaistīt. ;)
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: Beztēma #7

Post by Slimshady[NGT] »

D3l1173l%5B1337%5D| wrote:uzliku 20ls uz musejiem - Dinamo,un es jau sildiju kreditkarti,gribeju gerbties iet uz bakomatu,un psc!!!!!!!!! pedejas sekudes iemeta,tagad jacer ka mes bullishos sakapasim torpedo! :@
Hah... Delīīte 20 ls pazaudēja derībās. xD
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

Kri wrote:tomēr zaudējām, bet spēle bija skatāma.
Kopš kura laika pievērsies hokejam?
Kopsh kkada septembra vidus,kad ar darbabiedru sedejam barinja un saderejam uz kkadu speli kas gaja pa KHL kanalu!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

a man patik delita niks.



nu, janka jau ir jannka ar visiem saviem, uuber l33t h4x pwn izteicieniem... (cool)
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

tas ir Leet un URI[laikam] apvnienojums
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

sauciet mani par apsestu atkarigu psihopatu, bet turniri laikam nebus.

iemesls ir visai vienkarss, pardevu savu uberkruto kompi kuru pirms gadiem diviem nebutu pat sapnos (ja, es sapnoju par hardvari, nevis par Kri, ka jannka dara) domajis dabut un nopirku jaunu, smuku PS3, nevis lietotu un pilnu kaudzi spelu lai sagaiditu GTA V pec iespejas raitak. tas kompis man bija tiesi 3 dienas, pircejs bija patikami parsteigts.

enivej, raivi, shaubos vai man bus gribesana pirkt mw3 prieks 360, iespeja ir ka es tieku pie drauga. niks tas pats.

Delta Victor out.
Image
Locked