Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

nu, kurš nākošais rindā un grib pestīšanu no elles uz debesīm pie vīnogām un vīna?
farewell my crusader.
vari doties uz savu jauno komūnu, ja jau gribi šo pamest, es saprotu tikai to, ka mēs tev to traucējam izdarīt, jo esam tik neatvairāmi, bet tajā pašā laikā ļoti dzēlīgi un velkam tevi uz strīdu, piedod, es nodošu pārējos, upurēšos un atbrīvošu tevi no šīs elles, lai debesu vārti tev paveras un tu lido pie mūsu mīļā dieviņa ar cerību, ka viņš tevi tur pieņems pie savām tautu meitām, kur tev dos vīnogas un vīnu.

edit: believ, tu ar turpināsi huiņu dzīt, ar lidosi.


edit x2: lieku visu savu sa-mp naudu uz to, ka evolz ša aizskries pie Giboxa un prasīs unban forumā... ahaha, lol.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Evolzz wrote:
Ar tevi vispār nav jēgas runāt.Jā esmu nopietns-nu un tad?Man piemēram neliekas smieklīgi visi šie jociņi par taviem senčiem un citām izvirtībām.teiksim,ja tu tā neheitotu un nelektos,varbūt varētu runāt ar tevi par atsevišķām lietām,bet tagad to izdarīt ir neiespējami.Kapēc?tūlīt atkal uzrakstīsi kautkādu mēslu,kurā noheitosi mani no kājas īkšķa līdz galvai.
EDIT:Tas bija staļins.Es jums pateikšu vienu-šis forums sajāj galvu,tas ir fakts.Atceroties pirms laika,man bija bans.Pa to laiku analizēju,kas un kā.Protams,atnākot šeit,esmu mainījies,un kļuvis nopietns,nē redz nekas nepatīk.Es varu saderēt ka ja Believable dzīvotu tepat nevis kautkur UK,tad viņš tik gudri te nerunātu,netēlotu neaizskaramo un visādi citādi spico nazi.
Jap un tagad atkal bans. :D
Es nesaprotu viņu, neviens te viņu neturēja. :D
Lai gibis unbano, šā vai tā tad drīzumā dabūs vēl banu. :D
Me Gusta.
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Pa to laiku analizēju,kas un kā
nolifers :D

visu bana laika no maija līdz septembrim viņš domāja par kkāda sūda boxga unbanu :D
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Hustler_Believable wrote: Pahodu 5ais zhigulis.. :D
Pohodu kļūdījies, jo ar niķelēto resti ir 7.ais.
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

oi, nepamaniju, piedod deliit.
bet nē, man vienkārši par tevi nāk smiekli, son of good. aha.
pēc tā ko es esmu padzirdējis, varu droši vien par tevi smieties no visas sirds.

un necel atkal tēmu, ka tu mani pazīsti n shit, neko tu par mani nezini :D

edit: dead castiello is watching you.
Last edited by heisyournewgod on 03 Nov 2011, 18:56, edited 1 time in total.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Aleksis wrote:
Hustler_Believable wrote: Pahodu 5ais zhigulis.. :D
Pohodu kļūdījies, jo ar niķelēto resti ir 7.ais.

tapec, jau tur bija vards pahodu - aka laikam.
Es, ladas tik labi neparzinu tapec rakstiju to kaa man likaas...
Image
GET REKT
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Mana atmiņa ir nevietā vai kārtējo reizi kautkas nevietā forumā? Šajā reizē [youtube]adrese[/youtube]...
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

heisyournewgod wrote:http://www.draugiem.lv/user/3696942/gal ... =234458093
redzkur nākošais kāda klana biedrs, yeaaaaaaaaaaa, GANGSTA, lol.
ofic ša daži sarosīsies, aahahaha.

Akdievs :D Parasti skatoties uz ākstiem man tikai nāk smiekli, bet šoreiz smieklu pavadījumā es pat sāku domāt, nu kur tādi klauni dzimst, kur var sevi tā pazemot. Pēc gadiem 3-5 ar šo video viņu varēs nežēlīgi nokaitināt.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

heisyournewgod wrote: pēc tā ko es esmu padzirdējis, varu droši vien par tevi smieties no visas sirds.
nu tad pasaki man ar lai varu kopa ar tevi smieties! vai ari dūšas nepietiks?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Evol, tā kā tev tagad ir bans forumā, tev būs laiks izlasīt, ko es uzrakstīju savā garajā postā. Tas palīdzēs ne tikai tev, bet arī mums pārējiem.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #7

Post by Marcha[T] »

Kamēr bija bans nebiju tā ieskatijies , un tagad ienākot saprotu ka te viss ir galīgā dirsā (te būs wārna jo boxg mīsktie pat par dirst liek wārnas) . Man jums ir tāds ļoti labs ieteikums , izņemiet beztēmu , jo ierakstot beztēmu vienmēr nowārno par off-topic , jēgas nekādas + uztaisiet labāk partiju topicu kur valda Boņa partija , Evola tobiš dauņu partija , un visu gudrīšu partija , kas ir tik pareizi ,ka nevar pieļaut neviena lamu vārda ierakstīšanu forumā un bano visus par huiņu , kuras rezultātā gibis lūdz dievu, lai būtu jauna publika , bet forumu aizdirš 5 cilvēki. Laiks sākt domāt nevis katram sākt dirst savu un es ierakstīšu labu frāzi " PRIEKŠ DIRŠANĀS IR DOMĀTS SKYPE , TE TAČU NEVAR BŪT ČATS!!"
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

del, kāds sakars tam vispār ar dūšu? lolz.
tas nebūtu interesanti, ja es tev vienkārši pateiktu, viss AZARTS( :DDD ) pazustu (trolly) trūkst dancing banana smile :/
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

heisyournewgod wrote:del, kāds sakars tam vispār ar dūšu? lolz.
tas nebūtu interesanti, ja es tev vienkārši pateiktu, viss AZARTS( :DDD ) pazustu (trolly) trūkst dancing banana smile :/
sakars ar dūšū kads? tads ka jus "tirlinu bars" [krutie bijusie un esoshie moderatori/administratori] makat tikai nodirst aiz muguras,bet pateikt seja neko neesat spejigi!
[NWA]Marcha wrote:Kamēr bija bans nebiju tā ieskatijies , un tagad ienākot saprotu ka te viss ir galīgā dirsā (te būs wārna jo boxg mīsktie pat par dirst liek wārnas) . Man jums ir tāds ļoti labs ieteikums , izņemiet beztēmu , jo ierakstot beztēmu vienmēr nowārno par off-topic , jēgas nekādas + uztaisiet labāk partiju topicu kur valda Boņa partija , Evola tobiš dauņu partija , un visu gudrīšu partija , kas ir tik pareizi ,ka nevar pieļaut neviena lamu vārda ierakstīšanu forumā un bano visus par huiņu , kuras rezultātā gibis lūdz dievu, lai būtu jauna publika , bet forumu aizdirš 5 cilvēki. Laiks sākt domāt nevis katram sākt dirst savu un es ierakstīšu labu frāzi " PRIEKŠ DIRŠANĀS IR DOMĀTS SKYPE , TE TAČU NEVAR BŪT ČATS!!"

Viens likums visiem! tev neko nezisaka? kapec kad es pasaku vardu hujna.dirshana,dirst,man uzliek warnu bet kad to uzraksta jannka,vinjam neviens neko,jo tas tak ir jannka! un sikie pikačū redz ka kkads jannka var atljauties lamaties rakstit bezjedzigus postus,un dara tiesi tapat jo ta tak dara jannka - moderators [agrak admins]
Es personigi dzive lietoju maz lamuvardus,un rakstit tos vel publiski,ari nav mans limenis! ja tev tik loti truskt iespeju pateikt lai cilveks iet prom,bet tu velies pateikt "ej nahuj" nu tad sorry,tur problema ir dzilak tevi nevis foruma! kapec gfx.lv ir pargajis uz sistemu ka tur visi raksta gramatiski pareizi un bez lamuvardiem? jooo cilvekiem nav jalasa tava dzeraju vecaku iemacita valoda,kuru tu izmanto uz ielas,zem tilta vai skola,jo ta jau runa visi,tad kapec nerunat man ari! es to nevelos lasit foruma - publiska telpa,un to nevelas ari citi,bet tadi invalidi ka evolz un vel loti daudzi vel ir taja limeni kad jo vairak tu pasaki bljed viena teikuma bljed,ir tik kruti bljed,ka viss rajons tagad bljed jusmo par tevi bljed!

Beztema? nahuj vinju vajag bljed ne? bet tad kur lai bljed raksta piemeram bljed tadu tekstu ko bljed gribi lai visi bljed var izlasit bljed,un pec tam to nokomente bljed. beztema ir domata kur cilvekam izpaust savas domas,vai kko citu kas NEIEDWERAS CITAS SADALJAS! un piemeram konfilkti ka evolzam ar believablje tiesham bija jarisina caur skype,nevis gudri jadirsh bljed foruma bljed! un sita bljed ir baigi kruti laikam rakstit bljed,kad visiem ir pohuj,ka var rakstit ko tu gribi,un ka bljed gribi,un visiem ir uzdirst uz noteikumiem! tu esi bljed tik gudrs!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

Ir neiespejami nesmieties par pedejam 5 lapam, kkas te tomer notiek.

Enivej, pamaniju ka Maiz.e piemineja IV-MP. Beidzot saja foruma kko tadu piemin iznemot mani, kaut gan noveloti.

Gibox, vai tu ludzu nevari minet sakarigu iemeslu kapec tu nevareji pataisit sho par vienigo IV-MP komunu Latvija? I need something else than a usual NO for a change.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

221340[ADT] wrote:Ir neiespejami nesmieties par pedejam 5 lapam, kkas te tomer notiek.

Enivej, pamaniju ka Maiz.e piemineja IV-MP. Beidzot saja foruma kko tadu piemin iznemot mani, kaut gan noveloti.

Gibox, vai tu ludzu nevari minet sakarigu iemeslu kapec tu nevareji pataisit sho par vienigo IV-MP komunu Latvija? I need something else than a usual NO for a change.
ivmp, cik zinu mineju ES!
Image
GET REKT
Locked