Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Kriviss_Urliks. wrote:
[NWA]Marcha wrote:Kamēr bija bans nebiju tā ieskatijies , un tagad ienākot saprotu ka te viss ir galīgā dirsā (te būs wārna jo boxg mīsktie pat par dirst liek wārnas) . Man jums ir tāds ļoti labs ieteikums , izņemiet beztēmu , jo ierakstot beztēmu vienmēr nowārno par off-topic , jēgas nekādas + uztaisiet labāk partiju topicu kur valda Boņa partija , Evola tobiš dauņu partija , un visu gudrīšu partija , kas ir tik pareizi ,ka nevar pieļaut neviena lamu vārda ierakstīšanu forumā un bano visus par huiņu , kuras rezultātā gibis lūdz dievu, lai būtu jauna publika , bet forumu aizdirš 5 cilvēki. Laiks sākt domāt nevis katram sākt dirst savu un es ierakstīšu labu frāzi " PRIEKŠ DIRŠANĀS IR DOMĀTS SKYPE , TE TAČU NEVAR BŪT ČATS!!"
Tieši tā.
Tieši tā !
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

Picha[TITNS] wrote:kāda sakritība,man arī. 8-) bet nu īstu urku nedabūt jāiztiek ar veco kaupi. :D ti typ85

edit: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... ckiop.html aizmauc uz Talsiem un nogopī. :D

edit2: ūu 500 posts esmu krutc.
ta nav URka,ta ir parasta Coupe Quattro,

negribu tagad meklet infu,bet tur bija iedalijumus!

Audi Coupe Quattro
Audi Coupe Sport Quattro
Audi Coupe UR-Quattro
Audi S1
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Coyote »

es tač bļ zinu,ka tā nav urka. :D nesen ssā bija parastā ur,nebija kvatra. tā vsp urkas tur nav manītas.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

Latvija ir parak daudz pamulkju kas vinjas ir nodevushi shrota vai noskilushi,tapec tagad visi ripinas ar pari palikushajam FWD,un loti reti ir kads kas tomer uzprishinajis vinjas augsha un mauc dragos ar vinjam!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #7

Post by Marcha[T] »

Labi nesākšu stastīt veco stāstu , bet taču beidzot ir jāsaprot, ka forums nav latviešu valodas stunda + es jums iesaku aiziet pasēdēt tādos forumos kā gign.lv gamerx.lv kso.lv un tf2.lv un jūs sapratīsiet kas ir forums. Moderus nedāļā kaut kādiem galīgiem dolbajobiem , kas sēž uz mātes pupa un forumā tēlo latviešu valodas skolotāju , laigan mumblē un dzīvē aiz katra vārda birst "bļe" "pizģec" "zejabl" u.t.t. Tolks no foruma , ja tur nevar normāli neko uzrakstīt uzreiz ir wārna. Un Kri vari netēlot te baigo slampu , man galīgi pie pakaļas ko tu te saki , šis forums taču manuprāt ir priekš GTA spēlētājiem , nevis priekš tādiem kas te iepisas no malas un sāk taisīt savu demokrātiju. + Tādiem kā jannkam , kam vispār vajadzīgs moders , lai piestāvētu ranks pie zāļā rāmīša avataram? Vēl izdomājat noteikumu , kas nav bijis sampā tam autoban forumā - vispār būs labi.

LABS 2 POSTU LAIKĀ JAU 2 'WARNAS NO ĻOTI PAREIZĀ MEMĻUKA ZOCA . IZSKATĀS KA PAR KATRU LAMUVĀRDU GIBIM ATŅEMS SERVERI UN BĀZĪS CIETUMĀ , JA JAU TAS TĀ NOTIEK.


Ā un varu pateikt ka latvijā ir reģistrētas kādas 5 vai 3 īstās urkas , viena no tām ir Madonā.
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Beztēma #7

Post by Chuby[777] »

[NWA]Marcha wrote:Labi nesākšu stastīt veco stāstu , bet taču beidzot ir jāsaprot, ka forums nav latviešu valodas stunda + es jums iesaku aiziet pasēdēt tādos forumos kā gign.lv gamerx.lv kso.lv un tf2.lv un jūs sapratīsiet kas ir forums. Moderus nedāļā kaut kādiem galīgiem dolbajobiem , kas sēž uz mātes pupa un forumā tēlo latviešu valodas skolotāju , laigan mumblē un dzīvē aiz katra vārda birst "bļe" "pizģec" "zejabl" u.t.t. Tolks no foruma , ja tur nevar normāli neko uzrakstīt uzreiz ir wārna. Un Kri vari netēlot te baigo slampu , man galīgi pie pakaļas ko tu te saki , šis forums taču manuprāt ir priekš GTA spēlētājiem , nevis priekš tādiem kas te iepisas no malas un sāk taisīt savu demokrātiju. + Tādiem kā jannkam , kam vispār vajadzīgs moders , lai piestāvētu ranks pie zāļā rāmīša avataram? Vēl izdomājat noteikumu , kas nav bijis sampā tam autoban forumā - vispār būs labi.

LABS 2 POSTU LAIKĀ JAU 2 'WARNAS NO ĻOTI PAREIZĀ MEMĻUKA ZOCA . IZSKATĀS KA PAR KATRU LAMUVĀRDU GIBIM ATŅEMS SERVERI UN BĀZĪS CIETUMĀ , JA JAU TAS TĀ NOTIEK.


Ā un varu pateikt ka latvijā ir reģistrētas kādas 5 vai 3 īstās urkas , viena no tām ir Madonā.
plusiņš march'am
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

[NWA]Marcha wrote:Un Kri vari netēlot te baigo slampu , man galīgi pie pakaļas ko tu te saki , šis forums taču manuprāt ir priekš GTA spēlētājiem , nevis priekš tādiem kas te iepisas no malas un sāk taisīt savu demokrātiju.
butu drusku jaizvelas izteicieni ka runat ar meiteni.

Un ta ir nevis demokratija,bet normalu cilveku uzskati kas ir pareizi un kas nav! ja lamaties sheit foruma ir pareizi - tad ok,man te darit tochna vairs nav ko!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Coyote »

Ā un varu pateikt ka latvijā ir reģistrētas kādas 5 vai 3 īstās urkas , viena no tām ir Madonā.
ko dirs,tad jau viņu tur kādā īpašā garāžā,kura ir iebūvēta kautkādā dziļā pagrabā. uz ielām te toč nav redzēta neviena urka,tikai parastās kaupes..
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Delveris[TITNS] wrote:
[NWA]Marcha wrote:Labi nesākšu stastīt veco stāstu , bet taču beidzot ir jāsaprot, ka forums nav latviešu valodas stunda + es jums iesaku aiziet pasēdēt tādos forumos kā gign.lv gamerx.lv kso.lv un tf2.lv un jūs sapratīsiet kas ir forums. Moderus nedāļā kaut kādiem galīgiem dolbajobiem , kas sēž uz mātes pupa un forumā tēlo latviešu valodas skolotāju , laigan mumblē un dzīvē aiz katra vārda birst "bļe" "pizģec" "zejabl" u.t.t. Tolks no foruma , ja tur nevar normāli neko uzrakstīt uzreiz ir wārna. Un Kri vari netēlot te baigo slampu , man galīgi pie pakaļas ko tu te saki , šis forums taču manuprāt ir priekš GTA spēlētājiem , nevis priekš tādiem kas te iepisas no malas un sāk taisīt savu demokrātiju. + Tādiem kā jannkam , kam vispār vajadzīgs moders , lai piestāvētu ranks pie zāļā rāmīša avataram? Vēl izdomājat noteikumu , kas nav bijis sampā tam autoban forumā - vispār būs labi.

LABS 2 POSTU LAIKĀ JAU 2 'WARNAS NO ĻOTI PAREIZĀ MEMĻUKA ZOCA . IZSKATĀS KA PAR KATRU LAMUVĀRDU GIBIM ATŅEMS SERVERI UN BĀZĪS CIETUMĀ , JA JAU TAS TĀ NOTIEK.


Ā un varu pateikt ka latvijā ir reģistrētas kādas 5 vai 3 īstās urkas , viena no tām ir Madonā.
plusiņš march'am
TIEŠI TĀ ! x2
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Beztēma #7

Post by Chuby[777] »

ne velti tik reti rakstu kko šeit. (finger)
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

ja tu kaut ko rakstitu vel te,tad tu man skiet sen jau butu izbanots kadsa x4


shift - labs!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
BuGeeD
Censoņa
Censoņa
Posts: 348
Joined: 16 Feb 2011, 07:47

Re: Beztēma #7

Post by BuGeeD »

Shift wrote:
Delveris[TITNS] wrote:
[NWA]Marcha wrote:Labi nesākšu stastīt veco stāstu , bet taču beidzot ir jāsaprot, ka forums nav latviešu valodas stunda + es jums iesaku aiziet pasēdēt tādos forumos kā gign.lv gamerx.lv kso.lv un tf2.lv un jūs sapratīsiet kas ir forums. Moderus nedāļā kaut kādiem galīgiem dolbajobiem , kas sēž uz mātes pupa un forumā tēlo latviešu valodas skolotāju , laigan mumblē un dzīvē aiz katra vārda birst "bļe" "pizģec" "zejabl" u.t.t. Tolks no foruma , ja tur nevar normāli neko uzrakstīt uzreiz ir wārna. Un Kri vari netēlot te baigo slampu , man galīgi pie pakaļas ko tu te saki , šis forums taču manuprāt ir priekš GTA spēlētājiem , nevis priekš tādiem kas te iepisas no malas un sāk taisīt savu demokrātiju. + Tādiem kā jannkam , kam vispār vajadzīgs moders , lai piestāvētu ranks pie zāļā rāmīša avataram? Vēl izdomājat noteikumu , kas nav bijis sampā tam autoban forumā - vispār būs labi.

LABS 2 POSTU LAIKĀ JAU 2 'WARNAS NO ĻOTI PAREIZĀ MEMĻUKA ZOCA . IZSKATĀS KA PAR KATRU LAMUVĀRDU GIBIM ATŅEMS SERVERI UN BĀZĪS CIETUMĀ , JA JAU TAS TĀ NOTIEK.


Ā un varu pateikt ka latvijā ir reģistrētas kādas 5 vai 3 īstās urkas , viena no tām ir Madonā.
plusiņš march'am
TIEŠI TĀ ! x2
Tieši tā ! x2
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

@ marcha

ar meitenm, ta runa chali kas nekad ar tadam nav pavadijushi laiku.. :/ Man zheel tevis.


un, visi kas lec liidzi, ka jau teicu ir individi, bez sava viedokla :)))))


edit : es, nesaprotu ja jau citur ir tik labi ko visi te vankshkj ?
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Man liekas, ka pēdējo brīdinājumu saņēmēji nav apdāvināt ar loģisko domāšanu. Ja reiz ir bezjēdzīgs posts, tad tāda paša posta iekopēšana arī būs bezjēdzīgs posts. Matemātika uzvar!
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Man ir tikai viens sakāms, šiem heiteriem.
Image
Me Gusta.
Locked