Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: Beztēma #7

Post by Smart[Vendetta] »

Cilvēki var būt dažādi. Manā kursā lielākā daļa ir krievi (~30/35), bet man tas īpaši netraucē, lai sarunātos, jo daudz maz saprotu krievu valodu. Protams, ir mums kursā viens čalis no Jelgavas, kurš sākumā pilnīgi neko nesaprata krieviski un visiem skolotājiem, kuri pārsvarā informāciju sniedz krievu valodā, visu viņam tulkoja, ja ne pašu spēkiem, tad ar kursa biedru palīdzību. Bet padzīvojot kojās, viņš jau mazliet šo to ir iemācījies.
Daži no kursa biedriem savā starpā runā latviski, bet tomēr pārsvarā krieviski. Daži kursa biedri ir teikuši ka nerunā latviski tāpēc, jo kaunējas par akcentu...

P.S. Chosen - tā dziesma, ko iemetu @ mūzikas spēle, nav krievu valodā!
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:Ja arī tiktu pie tās 2 valodības, tad tautā jau nekas nemainītos. Katrs runātu kā runājis, tikai krievu valodai būtu statuss. Ne krievi no tā mācītos runāt latviski, ne latvieši speciāli mācītos runāt krieviski.
Tā visa ir milzīga naudas izšķiešana. Tagad krievvalodīgie speciāli mēģinās visiem teikt "tu dzīvo Latvijā, tev jāzin arī otrā valsts valoda, runā ar mani krieviski!". Viņiem būs vēl viens iemesls, par ko cepties. Kaut vai par to, ka maz jauniešu zin perfekti to valodu.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

Sori, Deliit, nebiji domajis to, ka Kri ir pieakejusies tev pasam, bet gan tavam izteiksmes stilam.

Nepazistu tevi tik labi un ari negribu, bet tas tavs atgadijums ar jannku bija vienkarsi sou kjuut.

Ja tu aiziesi tikai ar pasas gribu, tad ka butu ar ieteikumu? Draugiem.lv ir labas domubiedru grupas, kur admini tiesam admine, nevis merkakojas ka seit. Parasti tas ir popularakas grupas. Bet ja tu so ieteikumu nenemsi vera un centisies palikt, tad teiksu vienu - How about a nice cup of shut the fuck up from me and Believable for your dumb arguments about our amazingly brilliant ways of expression in this forum?

Es domaju, ka par otru valsts valodu nebus pietiekami balsu, ja ta bus Krievu valodu. Vajag balsot par valodu, kura sauktos Vienota valods un srifts butu sads - Чау, мани сауц Арнолдс, гриби иепазистиес, смукулит? Ак тад томер не? Жел ган.. Санем, сука!

Runatu Latviski, bet Krieviem butu vieglak iemacities.
Image
PomnitjeMenja?
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2011, 01:18

Re: Beztēma #7

Post by PomnitjeMenja? »

Heh, atcerieties mani, sen, sen, sen, spēlēju ar niku Rossiny, KnE`, Buffy, utt.
Un jūs noteikti atcerieties to reizi, kad tāds degradējies cilvēks - Ernests/Disaster toreiz visiem deva serverī naudu utt.. Un tajā laikā es dabūju banu par to, ka man viņš arī iedeva naudu, es biju viņa tizlā money-hack upuris, dēļ kā zaudēju pieeju normāli spēlēt BoxG serverī un + man ir bans forumā, jo visiem "līdu dirsā" par to, ka nebiju vainīgs šajā problēmā etc... Hmm, tiešām, Disaster visiem naudu izdala, man bans nu tas ir pilnīgs "vatafaks"... Un jā, par jums biju pa visam aizmirsis jau, kā nekā jau šeit esmu no 2008 un tas Disaster stupid mh gadījums jau bija sen, bet jāatzīst, ka man jūsu pietrūka un vēlos tikt atpakaļ pie jums..) Vienkārši atbloķējiet mani/pieņemiet atpakaļ forumā un atbloķējiet no servera, varat kautvai atņemt visu naudu/līmeņus visu, jo tāpatās taisīšu jaunu ACC un būšu pazīstams, kā Absolute. Ceru, ka administratori šo izlasīs. :|
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

eu, fag. Copyright uz absolut/absolute ir mans, tas bija mans pirmais niks kad biju vel n4 klana..


@ visi gramaturgi.

sis, ir forums un es neieveroju te nekadas gramatiskas normas principa peec.. Jutos sadi brivi, un netaisos piepuleties nenormali rakstot foruma.
Image
GET REKT
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

PomnitjeMenja? wrote:Heh, atcerieties mani, sen, sen, sen, spēlēju ar niku Rossiny, KnE`, Buffy, utt.
Un jūs noteikti atcerieties to reizi, kad tāds degradējies cilvēks - Ernests/Disaster toreiz visiem deva serverī naudu utt.. Un tajā laikā es dabūju banu par to, ka man viņš arī iedeva naudu, es biju viņa tizlā money-hack upuris, dēļ kā zaudēju pieeju normāli spēlēt BoxG serverī un + man ir bans forumā, jo visiem "līdu dirsā" par to, ka nebiju vainīgs šajā problēmā etc... Hmm, tiešām, Disaster visiem naudu izdala, man bans nu tas ir pilnīgs "vatafaks"... Un jā, par jums biju pa visam aizmirsis jau, kā nekā jau šeit esmu no 2008 un tas Disaster stupid mh gadījums jau bija sen, bet jāatzīst, ka man jūsu pietrūka un vēlos tikt atpakaļ pie jums..) Vienkārši atbloķējiet mani/pieņemiet atpakaļ forumā un atbloķējiet no servera, varat kautvai atņemt visu naudu/līmeņus visu, jo tāpatās taisīšu jaunu ACC un būšu pazīstams, kā Absolute. Ceru, ka administratori šo izlasīs. :|
vot šitas manliekas ka bija tas 12 gadīgais normunds no latgales :D
toreiz s0beitu arī lietoja
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

PomnitjeMenja? wrote:Heh, atcerieties mani, sen, sen, sen, spēlēju ar niku Rossiny, KnE`, Buffy, utt.
Un jūs noteikti atcerieties to reizi, kad tāds degradējies cilvēks - Ernests/Disaster toreiz visiem deva serverī naudu utt.. Un tajā laikā es dabūju banu par to, ka man viņš arī iedeva naudu, es biju viņa tizlā money-hack upuris, dēļ kā zaudēju pieeju normāli spēlēt BoxG serverī un + man ir bans forumā, jo visiem "līdu dirsā" par to, ka nebiju vainīgs šajā problēmā etc... Hmm, tiešām, Disaster visiem naudu izdala, man bans nu tas ir pilnīgs "vatafaks"... Un jā, par jums biju pa visam aizmirsis jau, kā nekā jau šeit esmu no 2008 un tas Disaster stupid mh gadījums jau bija sen, bet jāatzīst, ka man jūsu pietrūka un vēlos tikt atpakaļ pie jums..) Vienkārši atbloķējiet mani/pieņemiet atpakaļ forumā un atbloķējiet no servera, varat kautvai atņemt visu naudu/līmeņus visu, jo tāpatās taisīšu jaunu ACC un būšu pazīstams, kā Absolute. Ceru, ka administratori šo izlasīs. :|

Grabini naudiņu unban, vai ar proxy ej spēlēt, bet tik un tā banos tevi :DD
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

chauzen, tavs paraksts ir kludains, tu aizmirsi FTW, kad to izveidoja tur, biji ari tu... :D
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Coyote »

a mans ir pareizs? o_O
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

rly don't give a fuck. Es vienkarsi, kopa ar chauzenu biju taja klana, senak.. tapec atceros. xD
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Coyote »

es tagad esmu wl,ne picha.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Hustler_negjeri zog velo wrote:chauzen, tavs paraksts ir kludains, tu aizmirsi FTW, kad to izveidoja tur, biji ari tu... :D
Da besis tādus sūdiņus labot :DD
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

kpc man @ samp nerāda deadlistu ?
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Nu ir 1 variants ka neviens nav nevienu nošāvi un 2 variants ka laikam bia jaspiež F7 vai F9
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Es jau mēģināju f9, un biju arī novācis kādu, tas lkm norāda ka pie samp vairs nav jāsēž...
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Locked