Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

bet cj skins atšķiras no citiem pārējiem.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

Re: Beztēma #7

Post by TheStyle. »

Nu un? Tad vsp būtu izņēmuši to CJ kas taisīja samp
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

eminemZ[BoxG] wrote:Varbūt kāds zin, kas par vainu spēlējot Modern Warfare 3 pēkšņi izmet ārā no spēles un spēlē parādas uzraksts reliable command buffer overflow
Tajā misijā vajag iet nevis pa ielu, bet caur māju, kas atrodas pa labi. Vajadzētu šitam nostrādāt.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

221340[ADT] wrote:Deliit, pafantaze kautko par Kri, vinai ir kaut kas pret vai nu tevi vai ari tevi ar visam tavam literarajam prasmem.

Un vispar, no sirds nosmejos par Kri pedejo postu beztema. Kapec lai tu atrastos zema limena foruma (uzskatisim, ka forumus var salidzinat ka holivudas un mazbudzetnieku filmas), ja gaidi kulturalismu un pareizibu.

Es teiktu, si ir ista vieta, kas varetu tikt klasificeta ka virtualais ekvivalents bernunamam, kas atrodas ieksa vai blakus bordelim, no ka tas viss ari sacies.
Izskaidrošu no sava skata punkta visu. Bet no sākuma, vai tu mani tik ļoti labi pazīsti, ka zini ar ko man ir kaut kāds kontakts vai nav? No sākuma bija Jannka, tagad Delīt, kas būs nākamais, ko tu man piešūsi? Tā tad, tas mans posts bija ar tādu domu, ka tad, kad es kontaktējos ar Delīt viņš šos debilos teicienus neizmanto, bet tad kāda velna pēc viņš tos raksta forumā? Ja jau viņš var arī bez tiem iztikt. Nu piedod, bet es esmu vienkārši pret lamāšanos, nu ja jau kāds viens vārdiņš pasprūk tas nekas, bet nu šādi rakstīt jau ir par traku.
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Nebūs tad šī Tev īstā vieta, iespējams vari pameklēt kādu daiļrunāšanas forumu vai kaut ko tādu. Ja Tev tik ļoti nepatīk, vari neapmeklēt šo forumu, jo šeit vienmēr būs tādi, kuri tā rakstīs.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Es, piemēram, uzskatu to par labu īpašību, ka cilvēks spēj pielāgot sevi un savu valodu apkārtējiem cilvēkiem. Protams, ar vecākiem es runāšu citādāk kā ar draugiem. Arī citas tēmas apspriedīsim... Tas nozīmē, ka ar draugiem es ļoti labprāt runāju par to, kā es gāzēšu ar moci, bet ar māti par to runāt nav jēgas, ja reiz māte ir pret to.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

TheStyle[NGT] wrote:Nu un? Tad vsp būtu izņēmuši to CJ kas taisīja samp

(doh) (doh) (doh) vnk nav vārdu.







Gribas iepist.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Beztēma #7

Post by Vanaags »

nigers nozaga manu zzk wrote: (doh) (doh) (doh) vnk nav vārdu.







Gribas iepist.


tak reāli kādēļ krievi dzīvo vislaik šeit,Latvijā un nemāk gandrīz neko pateikt latviešu valodā. tad kamdēļ mums būtu jāmācās krievu valoda kā otrā valsts valoda? (spam)
User avatar
Mason[G]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 04 Sep 2011, 00:12

Re: Beztēma #7

Post by Mason[G] »

Dumm tot, längst ihre viehwagen nach Alaska schicken, um robben zu jagen. Ja Ja, jetzt ficken, dass ich bin ein Faschist :D
Ok, nedirsīsimies par tautībām atkal :D
EDIT: nepadomājiet greizi! es šitādus ciest nevaru. Latvija tomēr ir Latvija, un te ir jārunā latviski.
Paraksts: ___________________
Atšifrējums: ____________________
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Tur jau tā lieta vienmēr mums latviešiem ar krieviem jarunā kriviski, bet viņi latviski nerunā, nu vismaz 80% krievu, kā arī ir skolotājas kuras ir krievu valodas tautības, nesaka 100 procenti, bet 100 procent.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

tas, ir viens kadrs.. ;)

Man, ir daudz draugu kas ir krievi, un vini censas iemacities/saprast Latviesu valodu... Tas ka kautkads vecs krabis kautko pasaka nenozime, ka tada ir visa krievu tautiba.. ;)
Image
GET REKT
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Hemis[ADT] wrote:Nebūs tad šī Tev īstā vieta, iespējams vari pameklēt kādu daiļrunāšanas forumu vai kaut ko tādu. Ja Tev tik ļoti nepatīk, vari neapmeklēt šo forumu, jo šeit vienmēr būs tādi, kuri tā rakstīs.
Man jau liekas, ka katrs cilvēks individuāli izvēlas vietu, kur vēlas atrasties. Man te ir draugi, diemžēl. Daiļrunas forums nav priekš manīm, ja jau literatūras un lat. val stundās nevaru nosēdēt. Ja es vēlēšos aiziet, tad aiziešu no šejienes.
Image
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Beztēma #7

Post by Bboy-Rassell »

Chosen[777] wrote:Tur jau tā lieta vienmēr mums latviešiem ar krieviem jarunā kriviski, bet viņi latviski nerunā, nu vismaz 80% krievu, kā arī ir skolotājas kuras ir krievu valodas tautības, nesaka 100 procenti, bet 100 procent.

Sorry, čalīt, man kursā mācās krievi un tā kā es nezinu krievu valodu, viņi ar mani runā latviski, bet arī palīdz krievu valodā un praktiskā ziņā arī vieglāk iemācīties.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Nejauc te tagad putru ar kāpostiem. Tie, kas mācās latviešu valodā, tie bez latviešu valodas nevar iztikt. Tas tiešām būtu absolūti stulbi, ja pat skolā būtu ar kursa biedru jārunā krieviski. Ja viņi zinātu valodu, bet nerunātu - tā ir cita lieta. Tā īstenībā ir ar daudziem, ka zin valodu, bet par spīti nerunā.

Ja arī tiktu pie tās 2 valodības, tad tautā jau nekas nemainītos. Katrs runātu kā runājis, tikai krievu valodai būtu statuss. Ne krievi no tā mācītos runāt latviski, ne latvieši speciāli mācītos runāt krieviski.

Man pagaidām viss šitas sviests neinteresē, jo tur tiešām notiek cirks.
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Hustler_Scotty wrote:
Chosen[777] wrote:Tur jau tā lieta vienmēr mums latviešiem ar krieviem jarunā kriviski, bet viņi latviski nerunā, nu vismaz 80% krievu, kā arī ir skolotājas kuras ir krievu valodas tautības, nesaka 100 procenti, bet 100 procent.

Sorry, čalīt, man kursā mācās krievi un tā kā es nezinu krievu valodu, viņi ar mani runā latviski, bet arī palīdz krievu valodā un praktiskā ziņā arī vieglāk iemācīties.
Nu bet ir skolotājas, kuras var teikt nerunā latviski, kā arī tādas, kuras mocās latviski lai parunātu.


Believable tev tur nu ir taisnība.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Locked