!!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

!!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Gibox »

Kā jau biju minējis, ir gaidāms gamemoda atjauninājums. Par cik neesam spējīgi visu izdomāt paši, tad kārtējo reizi ir nepieciešamas jūsu idejas. Galvenokārt, nepieciešamas idejas jauniem līmeņiem, bet pieņemsim arī idejas gamemoda uzlabošanai. Vēlos uzreiz pateikt, ka ideju par neoniem nevēlos dzirdēt, jo par to viss ir izlemts un neoni būs. Šajā topikā drīkstiet paust savas idejas, bet iztiksim bez ideju komentāriem, ja rodas domstarpības un komentāri, tad, lūdzu, rakstiet tos beztēma. ja būs daudz diskusijas par šiem ieteikumiem, tiks izveidots atsevišķs topiks. Paldies!
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by bobiksv6k[1337] »

[2011.09.18. 11:29:47] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): Baigā ideja jaunam līmenim, bet nezinu, vai tas ir iespējams.
/camera [ID]
[2011.09.18. 11:29:56] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): kr4... salikt kameras pa visu SA karti
[2011.09.18. 11:30:06] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): baigi daudz nē
[2011.09.18. 11:30:18] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): un tad ar /camera [ID] var čekot, kas notiek, piemēram, airport3
Izlasīji, vai ne, bet skaipā jau to ideju paudu. Vienkārši nesaņēmu atbildi..

Un tās bunkura atslēgas, manuprāt, jāliek tā, lai reizi mēnesī jāpērk. Nopērc un viņa ir derīga vienu mēnesi. Vismaz tā cilvēki sēdēs spēlē un pelnīs naudu, ja reiz tā būs vajadzīga.

Vajag iespēju mašīnai hidrauliku pielikt ar vienu komandu, nevis dzīties uz garāžu un tūnēt. Līdzīgi kā ar /rims, bet /hydro
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by [AoD]Coyote »

varētu atpakaļ uzlikt /paintjob
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Maize[1337] »

Picha[TITNS] wrote:varētu atpakaļ uzlikt /paintjob
Viennozīmīgi nenotiks.

Man ir ideja par administātoriem kārtējā, bet to tev izpaudīšu kad tev būs laiks.

Kā arī tak beidzot vajag enter minigun, jo autoban tāpat uz viņa never likt autoban+ samazināsies hakeru skaits, jo tas ko gribēs jau varēs dabūt, es nedomāju mazu deathmatch kā m4 vai sawnoff, bet gan speciālu vworldu miniguniem, lai maniaki var apmierināt savas tieksmes.

Vēl doma, ka varētu arī repair un flip uz cipariem, kā nebeidzamo nosu.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Skilled[O] »

Jā, piekritīšu V6K, vajag jaunus, interesantus DM.

Varētu uztaisīt, ka kādam līmenim varētu mest ārā tās sprāgstošās mucas.


Ja būs vēl ideju, rakstīšu.
Image
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Gredzens[777] »

bobiks[1337] wrote:
[2011.09.18. 11:29:47] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): Baigā ideja jaunam līmenim, bet nezinu, vai tas ir iespējams.
/camera [ID]
[2011.09.18. 11:29:56] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): kr4... salikt kameras pa visu SA karti
[2011.09.18. 11:30:06] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): baigi daudz nē
[2011.09.18. 11:30:18] Dāvis Zambars (papinrapijs, bobiks): un tad ar /camera [ID] var čekot, kas notiek, piemēram, airport3
Izlasīji, vai ne, bet skaipā jau to ideju paudu. Vienkārši nesaņēmu atbildi..

Un tās bunkura atslēgas, manuprāt, jāliek tā, lai reizi mēnesī jāpērk. Nopērc un viņa ir derīga vienu mēnesi. Vismaz tā cilvēki sēdēs spēlē un pelnīs naudu, ja reiz tā būs vajadzīga.

Vajag iespēju mašīnai hidrauliku pielikt ar vienu komandu, nevis dzīties uz garāžu un tūnēt. Līdzīgi kā ar /rims, bet /hydro
Šits gan varētu būt labs, pirmo reizi dzirdu par šitādu lietu.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Giboxlox »

Atlaut drive-by kadam padargakam levelam?

Nezinu, vai kas tads jau eksiste, jo es neesmu savacis vairak par 4 limeniem.

Enivej, domajams, ka bus statu resets ari? Tad tiesi varetu sakt turnirus, lai cilveki pelna cita veida.

P.S. Nakosajos turniros noteikti nebus tik lielas balvas ka ieprieks.
Image
User avatar
[DL]Crack
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 166
Joined: 08 Sep 2011, 17:55
Location: Kautkur Liepājā.

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by [DL]Crack »

Skilled[O] wrote:Jā, piekritīšu V6K, vajag jaunus, interesantus DM.

Varētu uztaisīt, ka kādam līmenim varētu mest ārā tās sprāgstošās mucas.


Ja būs vēl ideju, rakstīšu.
Tās mucas jau ir :)

Varētu Jaunas gates piemēram - Taxi , limuzīni , u.t.t .
Image
Ja man būtu 4 dolāri , 3 no tiem iztērētu reklāmai /Henry Ford/
User avatar
Hustler_WinChester
CMF
CMF
Posts: 881
Joined: 31 Aug 2010, 13:46
Location: Pazhobele = Psihas rīmes

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Hustler_WinChester »

Tad kad es vairāk pieslienos citam forumam jo šis te mirst, tad pēkšņi te kaut kas sāk notikt... Es eju kaut ko salabot...
Image
Gribu ģimenes dzīvi, nevis mauku, ko izpist,
Jo kam man vajag čiksu, ja ir plauksta un viģiks.
User avatar
WG1337
Chosen
Chosen
Posts: 40
Joined: 27 Dec 2010, 23:12
Location: Rīga

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by WG1337 »

Ieteiktu jums padomāt par jaunajām funkcijām.
Šeit mazliet aprakstīšu funkciju darbības (funkciju, kuras netiek lietotas):
- Iespēja noteikt kad spēlētājs gūst ievainojumus (arī noteikt kādus un kurš tos uztaisīja). Šeit varētu pielikt kaut ko, kad, piemēram, spēlētājs trāpa citam spēlētājam no 300m attāluma un iedod kādu bonusu, piemēram, ar sniper šaujot +1 lode, ja noņemt vairāk kā 30% vai ko tamlīdzīgu. Vai arī uztaisīt, kad ar beisbola nūju nokrīt un 3 sekundes nevar pakustēties.
- Iespēja palaist audio failus. Šeit vislabākais pielietojums noteikti būs interneta radio iekš SA-MP. Iespējams, uztaisīt tā, ka var klausīties EHR iekš SA-MP.
- Ir vairāk skaņas no GTA SA, var noteiktās situācijās atskaņot kādu skaņu. Šim īsti neko praktisku neredzu.
- Iespēja pievienot objektu pie objekta. Šis ir tikai noderīgi, ja ir kāds kustīgs objekts. Iespējams, skaidri nezinu par to, cilvēks nenokritīs no lidojoša objekta, ja ātrums paarsniegs noteiktu vērtību. Varbūt lidojoša kaste, kuru var vadīt?
- Iespēja noteikt vai mašīna tiek pārvietota bez vadītāja. Īsti nav prakstiska pielietojuma.
- Visbeidzot pati grandiozākā funkcija - iespēja noņemt GTA SA objektu! T.i. iespēja noņemt, piemēram, Wang Cars māju. Funkcija ir iespaidīga, bet nespējām atrast praktisku risinājumu.

Varbūt kādam radīsies kādas idejas.
Es esmu Zirgflīze.
User avatar
[DL]Crack
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 166
Joined: 08 Sep 2011, 17:55
Location: Kautkur Liepājā.

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by [DL]Crack »

WG1337 wrote:Ieteiktu jums padomāt par jaunajām funkcijām.
Šeit mazliet aprakstīšu funkciju darbības (funkciju, kuras netiek lietotas):
- Iespēja noteikt kad spēlētājs gūst ievainojumus (arī noteikt kādus un kurš tos uztaisīja). Šeit varētu pielikt kaut ko, kad, piemēram, spēlētājs trāpa citam spēlētājam no 300m attāluma un iedod kādu bonusu, piemēram, ar sniper šaujot +1 lode, ja noņemt vairāk kā 30% vai ko tamlīdzīgu. Vai arī uztaisīt, kad ar beisbola nūju nokrīt un 3 sekundes nevar pakustēties.
- Iespēja palaist audio failus. Šeit vislabākais pielietojums noteikti būs interneta radio iekš SA-MP. Iespējams, uztaisīt tā, ka var klausīties EHR iekš SA-MP.
- Ir vairāk skaņas no GTA SA, var noteiktās situācijās atskaņot kādu skaņu. Šim īsti neko praktisku neredzu.
- Iespēja pievienot objektu pie objekta. Šis ir tikai noderīgi, ja ir kāds kustīgs objekts. Iespējams, skaidri nezinu par to, cilvēks nenokritīs no lidojoša objekta, ja ātrums paarsniegs noteiktu vērtību. Varbūt lidojoša kaste, kuru var vadīt?
- Iespēja noteikt vai mašīna tiek pārvietota bez vadītāja. Īsti nav prakstiska pielietojuma.
- Visbeidzot pati grandiozākā funkcija - iespēja noņemt GTA SA objektu! T.i. iespēja noņemt, piemēram, Wang Cars māju. Funkcija ir iespaidīga, bet nespējām atrast praktisku risinājumu.

Varbūt kādam radīsies kādas idejas.
Varētu šādi - Es domāju kad iešauj kādu lodi iedod +50-500$
Image
Ja man būtu 4 dolāri , 3 no tiem iztērētu reklāmai /Henry Ford/
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Revok »

Pedejo reizi kad biju serveri ieveroju ,ka nogalinot speletaju nav tada iespeja ka vina ierocu panemsana. Veretu ieviest tadu lietu ,ka nogalinot speletaju var savakt vinja ierocus,
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Chosen[Vendetta] »

Sasniedzot piemēram kaut kādu līmeni, tev weapon izvēlē parādās vairāk wepi, piem. Spieķis, dildo, chainsaw utt.

Tad vēl /enter minigun
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Kichyss »

Priekš DM ideja,tā saucamais derby, lai to nepadarītu garlaicīgu pievienot privilēģiju drive by.
+ Vel DM balstīt uz MTA DD stila.

Atgriezt bankomātus serverī, kuri ir ievietoti teritorijā, kur nevar lietotāju nogalināt(+ vel dažās publiskās vietās). Ideja šim visam ir, lai lietotājam mirstot izkristu visa nauda, kas ir kabatā...

Līmeņiem var pielikt speciālas zonas or smth, kur parastiem mirstīgajiem nav piekļuves.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: !!!!!NEPIECIEŠAMAS IDEJAS JAUNIEM LĪMEŅIEM!!!!!

Post by Deliite[1337] »

Crusher_4empion wrote:Pedejo reizi kad biju serveri ieveroju ,ka nogalinot speletaju nav tada iespeja ka vina ierocu panemsana. Veretu ieviest tadu lietu ,ka nogalinot speletaju var savakt vinja ierocus,
un iespeju savakt vinja naudu,ne visu bet piemeram kadus 40%




uhmm,tad vairak aktulizet klanus,tas mazak attiecas pret leveliem,bet vairak par pashu speles garshu,to ka butu tadi ka cw,to ka butu naidigie klani,alianses n shit,ta lai nebutu ta ka vienkarsi visi chilla brauka,tipa non pvp zona varetu but air3 vai kkas tads. varetu but kkadas tadas ka teikt klanu alianshu zonas,kur tusetu,vai kka ta tikai piemeram 3-4 klani,un tad tur varetu starp klaniem taisit tadus ka cw,par teritoriju,bazem,n shit!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply