Lūgums pēc idejām no Beča.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Becis[NGT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1019
Joined: 01 Nov 2009, 20:02
Location: Pilsēta, kur sākas Latvija.

Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Becis[NGT] »

Sveiciens foruma iemītniekiem!

Daudz neko nemurmulēšu un uzreiz ķeršos pie lietas. Tātad...
Ar steigu tuvojas manas draudzenes 18 gadu jubileja, bet man vēljoprojām nav radušās nekādas idejas, ko varētu dāvināt. Saprotu, ka vajag dāvināt kaut ko no sevis, ar rokām taisītu, nevis veikalā nopirktu, lai tas viņai paliktu atmiņā mūžīgi, bet galvā viens liels tukšums.

Tāpēc vēršos pie jums. Ceru, ka jums ir lieliskas idejas. :)


P.S Ar vārdu salikumu "mana draudzene" varētu rasties pārpratumi, tāpēc paskaidroju, ka neesam kopā. Esam vienkārši ļoti labi draugi.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Amish »

Ja vēlies kaut ko radošu, no sevis, uztaisi lielu plakātu ar kopbildēm, viņas bildēm, savām bildēm, draugu bildēm, pie bildēm pieraksti kaut kādus asprātīgus komentārus, aprakstus utt. Papildini kaut ko vēl ar savām idejām un beigās varētu sanākt laba dāvana, kas iepriecinātu vairāk, kā kaut kas pirkts un bezvērtīgs. :>
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Deliite[1337] »

noperc prezervativus,un izdari to lietu vairakas reizes pec kartas viena nakti! bus laba davana! a viss labak bez prezervativa:DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Lyricist »

Jeb nosper priekš viņas mašīnas akumulatoru vai nopērc Mazdu 323 un izremontē Boņa stilā.

I kidd, Amisham laba ideja, bet vienmēr jau var arī klāt vēl sarakstīt no sevis kaut ko.
Galvenais ir uztaisīt kautko simbolisku, kas atsauc labas lietas atmiņā.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Chosen[Vendetta] »

Uzdāvini kā es.Halātu apzīmētu ar random things. :D
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Becis[NGT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1019
Joined: 01 Nov 2009, 20:02
Location: Pilsēta, kur sākas Latvija.

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Becis[NGT] »

Ļoti patīk Amiša ideja dāvanai, bet tādu dāvanu man nekas nesanāks, jo tādam darbam tiešām vajag kopbildi, kuras man nav. Bez kopbildes tai dāvanai vairs nebūs tāda vērtība... :/
Image
Syntec
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 37
Joined: 13 Apr 2012, 17:23

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Syntec »

uzdāvini 2stāvīgo vibratōru un leita darīta :DD
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Lyricist »

Eeeej nost, ku labi joki čaļiem nāk laukā. Laikam dzimšanas dienās dažs labs nesaņēma savas iekārotās leļļu mājas un bārbijas.

Mošk pieturies pie idejas par istabas izdekorēšanu kamēr viņa ir skolā?
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Hustler_Believs »

Palieku tomēr pie klasiskā varianta, ziedi, un forša pastaiga vakarā gar kādu ezeru/dīķi.

PS.
Manā skatijumā nav vajadzības, neko baigo tur davināt, u.t.t ja tiešām esat labi draugi, to pastaigu ar ziediem novertēs tā meitene.
Image
GET REKT
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Bboy-Rassell »

es savai bijušajai dzimšanas dienā uzdāvināju 50 aploksnes, katrā no tām bija kāda atziņas, interesanti piedzdīvojumi un komplimenti no manis, maniem draugiem, viņas radiem utt. Vakarā visi kopā sēdējām un lasijām šīs aploksnes, bija tādas kuras lika visiem smieties, gan tādas, kad viņai acīs sāka asarot :) Pamēģini, grūtāka lieta ir tikai dabūt visas šīs atziņas un sakopot, lai nav viens un tas pats ;)
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Amish »

Par kopbildi, liec lietā fotošopu. Tas pat būs asprātīgāk un liks pasmieties, par ko prieks būs vēl lielāks. Sakobminē savu un viņas bildi kopā un lieta darīta.
Image
User avatar
Becis[NGT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1019
Joined: 01 Nov 2009, 20:02
Location: Pilsēta, kur sākas Latvija.

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Becis[NGT] »

Patika "Bboy-Rassell" piedāvātais variants, bet diez vai tās atziņas pa tik īsu laiku dabūšu. Par tādu dāvanu ir jādomā jau ļoti iepriekš.


Pagaidām Believa padoms iet pie sirds vislabāk. Nebūs nekas diži jācenšas ar dāvas gatavošanu un tā, jo laika tiešām vairs maz. Tikai saki, kur mums labāk doties? Mums ir lieliska iespēja apiet apkārt upei, Igaunijā tur viss smuki sataisīts, noasfaltēts, ar lampām.(Ideāli būtu vēlā vakara stundā iziet tad, kā arī ūdenskritums ir izgaismots.) vai arī iet, pasēdēt pie ezera, tikai lieta tāda, ka ezers atrodas kādus 4km no pilsētas centra.


Kaut kā arī padomāju par to plakātu ar bildēm utt. Lai arī dāvana tiešām radoša, atgādinoša par jaukajiem piedzīvojumiem, tomēr ļoti, tā teikt, atvainojos, "nodrāzta". Šovakar aizmodājos. Cik no savas pieredzes zinu, ļoti daudzi tādas ir taisījuši un tā. Uz doto brīdi šī dāvana man vairāk velk tieši uz v/d nevis dz/d.


Manas domas par jūsu idejām pagaidām ir izsmeltas.

Gaidu vēl idejas! :)
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Lyricist »

Mana ideja tev - beidz tik daudz domāt un sāc darīt, Beci! :]
Tu par daudz šaubies un domā, idejas tev ir pasniegtas, tagad sāc tās realizēt.
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Bboy-Rassell »

nav obligāti 50, viņai paliek 18, tad uztaisi 18 :)
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Lūgums pēc idejām no Beča.

Post by Hustler_Believs »

Kapēc nevar apvienot ? Vari to visu iekļaut simple sarunā, ap 10tiem vakarā, or velāk, sagatavo ziedus, aizbrauciet līdz tai udenstilpnei, un tad arī var parunāt i par kopīgi piedzivoto, i visu parējo. Rotaslietas[labas kvalitātes], meitenes un sievietes vienmēr prot novertēt, bet nu šis laikam nav tas gadijums, ja esat tikai draugi. :)
Image
GET REKT
Locked