Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Greemyz[7331]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 142
Joined: 20 May 2010, 18:15

Re: Beztēma #8

Post by Greemyz[7331] »

Deflowv6k wrote:Nu banojat banojat. Kas tad man notiks? Nāksies vien iet kārties dēļ tā sampiņa laikam ;(
davaj , banojam viņu |:)
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Deflowv6k »

Tikai pēc tevis blondīn.
man patīk biezpiens
User avatar
Greemyz[7331]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 142
Joined: 20 May 2010, 18:15

Re: Beztēma #8

Post by Greemyz[7331] »

okej :P
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Deflowv6k »

Tak banojat nost no visa, pilnīgi pohuj :) Varat līst viens otram tūplī, vsjo peace out un bruciniet nost šito būdu, kas turās uz sūda dubļiem.
man patīk biezpiens
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Kurš to būtu domājis, ka boxg aizies tik tālu... Šeit pat nav vērts ienākt un palasīt ko jaunu, jo vienkārši neviens neko sakarīgu vairs neraksta...
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Aleksis wrote:Kurš to būtu domājis, ka boxg aizies tik tālu... Šeit pat nav vērts ienākt un palasīt ko jaunu, jo vienkārši neviens neko sakarīgu vairs neraksta...
ayo, captain obvious.
Image
GET REKT
User avatar
Greemyz[7331]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 142
Joined: 20 May 2010, 18:15

Re: Beztēma #8

Post by Greemyz[7331] »

defam bans ? žēl par viņu tgd :/
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #8

Post by eminemZ[DC] »

Deflowv6k wrote:Tak banojat nost no visa, pilnīgi pohuj :) Varat līst viens otram tūplī, vsjo peace out un bruciniet nost šito būdu, kas turās uz sūda dubļiem.
SKILLED EJAM UZ BĀRU, DEFLOW`AM BANS!! :)
User avatar
broken[TRK]
Censoņa
Censoņa
Posts: 199
Joined: 21 Jun 2011, 16:04
Location: Elegy.

Re: Beztēma #8

Post by broken[TRK] »

pfff, plovs krutc, čalis retardismā gribēja panākt mani, tas neidzevās(saka man privāti ķipa nodirst, ķipa es no sevis kaut kādu OG teloju, pats īsti nav labāks..)
Deflowv6k wrote:Tak banojat nost no visa, pilnīgi pohuj :) Varat līst viens otram tūplī, vsjo peace out un bruciniet nost šito būdu, kas turās uz sūda dubļiem.
Un tad sāka varīt sūdus, tas izdevās, bet negaidīja, ka beigsies ar banu, vismaz tā es domāju.
Image
brawken
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

Sāk jau atbesīt! Skatoties servera administrātora sastāvu puse no viņiem nav bijuši mēnešiem, gadiem.. Laiks tākā izdzēst tos pavisam neaktīvos, kuri pat neienāk retu reizi šeit, un pieņemt jaunus, svaigus adminus.

Taisni par to nav jabrīnās, ka te ir viens vienīgu ratardu lauks!
Un, ja admini neko negrib darīt vispār lietas labā, tad jau vispār nav jēgas no foruma/servera.

+ vēl serveri vajadzētu pārveidot uz, nezinu, piemēram - gang wars, cops 'n robbers vai vienalga, izdomāt kaut ko orģinālu! Tas būtu iemesls arī citiem novilkt sampu vai atgriezties te, lai spēlētu jaunā/kvalitatīvā serverī. Bez neaktīviem adminiem, bez retardiem un bez troļļiem. Nepatīk man ilgi un dikti drukāt, tapēc pateicu aptuveno no manas puses! :)

btw, arī runājot par to naudas bugu, tik tiešām ir vajadzīgi mēneši, iespējams pat gads pienāks un netiks te nekas labots. Tā vienkārši ir, vai nu slinkuma pazīme, vai viss pie kājas... Ja viss pie kājas, tad izdzēst vajag visu un miers! Nebūs lieki jatēlo troļļi.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Beztēma #8

Post by Gibox »

archiks[TITNS] wrote:Sāk jau atbesīt! Skatoties servera administrātora sastāvu puse no viņiem nav bijuši mēnešiem, gadiem.. Laiks tākā izdzēst tos pavisam neaktīvos, kuri pat neienāk retu reizi šeit, un pieņemt jaunus, svaigus adminus.

Taisni par to nav jabrīnās, ka te ir viens vienīgu ratardu lauks!
Un, ja admini neko negrib darīt vispār lietas labā, tad jau vispār nav jēgas no foruma/servera.

+ vēl serveri vajadzētu pārveidot uz, nezinu, piemēram - gang wars, cops 'n robbers vai vienalga, izdomāt kaut ko orģinālu! Tas būtu iemesls arī citiem novilkt sampu vai atgriezties te, lai spēlētu jaunā/kvalitatīvā serverī. Bez neaktīviem adminiem, bez retardiem un bez troļļiem. Nepatīk man ilgi un dikti drukāt, tapēc pateicu aptuveno no manas puses! :)

btw, arī runājot par to naudas bugu, tik tiešām ir vajadzīgi mēneši, iespējams pat gads pienāks un netiks te nekas labots. Tā vienkārši ir, vai nu slinkuma pazīme, vai viss pie kājas... Ja viss pie kājas, tad izdzēst vajag visu un miers! Nebūs lieki jatēlo troļļi.
Nerunā par lietām, ko nesaproti un nezini. Ja centies kādu/kādus nolikt pie vietas, tad vispirms noskaidro visus apstākļus. Šis serveris bija, ir un būs freeroam.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #8

Post by eminemZ[DC] »

Runa bija par naudas bugu.. Es arī gribētu uzzināt, kad būs salabots. ;)
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Beztēma #8

Post by Triple[A] »

Gibox[Vendetta] wrote:
archiks[TITNS] wrote:Sāk jau atbesīt! Skatoties servera administrātora sastāvu puse no viņiem nav bijuši mēnešiem, gadiem.. Laiks tākā izdzēst tos pavisam neaktīvos, kuri pat neienāk retu reizi šeit, un pieņemt jaunus, svaigus adminus.

Taisni par to nav jabrīnās, ka te ir viens vienīgu ratardu lauks!
Un, ja admini neko negrib darīt vispār lietas labā, tad jau vispār nav jēgas no foruma/servera.

+ vēl serveri vajadzētu pārveidot uz, nezinu, piemēram - gang wars, cops 'n robbers vai vienalga, izdomāt kaut ko orģinālu! Tas būtu iemesls arī citiem novilkt sampu vai atgriezties te, lai spēlētu jaunā/kvalitatīvā serverī. Bez neaktīviem adminiem, bez retardiem un bez troļļiem. Nepatīk man ilgi un dikti drukāt, tapēc pateicu aptuveno no manas puses! :)

btw, arī runājot par to naudas bugu, tik tiešām ir vajadzīgi mēneši, iespējams pat gads pienāks un netiks te nekas labots. Tā vienkārši ir, vai nu slinkuma pazīme, vai viss pie kājas... Ja viss pie kājas, tad izdzēst vajag visu un miers! Nebūs lieki jatēlo troļļi.
Nerunā par lietām, ko nesaproti un nezini. Ja centies kādu/kādus nolikt pie vietas, tad vispirms noskaidro visus apstākļus. Šis serveris bija, ir un būs freeroam.
Par tiem neaktīvajiem adminiem ir rūgta pateisība. Visiem ir piekāst un liek Pret pieteikumos pilnīgi nepamatoti, piemēram nav uzticības. Kāda gan var būt uzticība ja paši serverī vispār nejiet.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Coyote »

Tev vienkārši to neizprast.
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Beztēma #8

Post by Triple[A] »

Neizprast to, ka tev ir vairāk draugu sampā nekā man? :D
Tieši dēļ tā iemesla, tiek pieņemti vairums jaunie admini.
Tur jau ir tas sāls.
Post Reply