Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

Da te tak dažiem, labiem sampā draugi ir vairāk, nekā dzīvē (finger)
Tur tas suns aprakts!
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

(doh) cik vispar videji speletaji tagad ir on? 5?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by Skilled[O] »

Uzticība ir galvenais kritērijs, ko vērtē.
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Beztēma #8

Post by Vanaags »

eminemZv6k wrote:
Gibox[Vendetta] wrote:
archiks[TITNS] wrote:Sāk jau atbesīt! Skatoties servera administrātora sastāvu puse no viņiem nav bijuši mēnešiem, gadiem.. Laiks tākā izdzēst tos pavisam neaktīvos, kuri pat neienāk retu reizi šeit, un pieņemt jaunus, svaigus adminus.

Taisni par to nav jabrīnās, ka te ir viens vienīgu ratardu lauks!
Un, ja admini neko negrib darīt vispār lietas labā, tad jau vispār nav jēgas no foruma/servera.

+ vēl serveri vajadzētu pārveidot uz, nezinu, piemēram - gang wars, cops 'n robbers vai vienalga, izdomāt kaut ko orģinālu! Tas būtu iemesls arī citiem novilkt sampu vai atgriezties te, lai spēlētu jaunā/kvalitatīvā serverī. Bez neaktīviem adminiem, bez retardiem un bez troļļiem. Nepatīk man ilgi un dikti drukāt, tapēc pateicu aptuveno no manas puses! :)

btw, arī runājot par to naudas bugu, tik tiešām ir vajadzīgi mēneši, iespējams pat gads pienāks un netiks te nekas labots. Tā vienkārši ir, vai nu slinkuma pazīme, vai viss pie kājas... Ja viss pie kājas, tad izdzēst vajag visu un miers! Nebūs lieki jatēlo troļļi.
Nerunā par lietām, ko nesaproti un nezini. Ja centies kādu/kādus nolikt pie vietas, tad vispirms noskaidro visus apstākļus. Šis serveris bija, ir un būs freeroam.
Par tiem neaktīvajiem adminiem ir rūgta pateisība. Visiem ir piekāst un liek Pret pieteikumos pilnīgi nepamatoti, piemēram nav uzticības. Kāda gan var būt uzticība ja paši serverī vispār nejiet.
lasot šo visu , es padomāju ,ka tā reāli ir , jo reāli ir tādi admini ,kurus uz pirksitem var saskaitīt ,kas ieiet onlainā. čīteri pilns , adminu maz.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #8

Post by Chosen[Vendetta] »

Nu ir maz adminstrātoru aktīvu, bet lieta jau ir tāda, ka tie kuri piesakās, puse ir svaigi, citiem uzticības nav, nav jau normālu adminstrātoru ko pieņemt. Ne jau mēs tagad kuru katru ņemsi, tad čist aizies viss grīztē.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by Skilled[O] »

viewtopic.php?t=12683

Tur tak nav reklāma.... Es tik pat labi uzrakstu - eju youtube skatīties video.
Tad mani arī banos?

Btw, visiem ir skola, domāju, ka lielākā daļa vairs nemācās vidusskolā vai pamatskolā. tagad mācās vai nu teķī/profenē/augstskolā u.c

Tāpēc arī ir neaktīvi. :)
Image
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #8

Post by eminemZ[DC] »

Skilled[O] wrote:viewtopic.php?t=12683

Tur tak nav reklāma.... Es tik pat labi uzrakstu - eju youtube skatīties video.
Tad mani arī banos?

Btw, visiem ir skola, domāju, ka lielākā daļa vairs nemācās vidusskolā vai pamatskolā. tagad mācās vai nu teķī/profenē/augstskolā u.c

Tāpēc arī ir neaktīvi. :)
Viņš pateica komūna nosaukumu, viņš to darīja apzināti. Ja teiktu: ''Lab, eju spēlēt roleplay,'' tad nekas nebūtu, bet viņš pateica konkrētu nosaukumu, tik pat labi man intresē kkas tas tāds, sameklēju tādu un spēlēju, tas roleplay, piemēram, foršāks, u.t.t. Bans patiess manuprāt.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Nu, puikas un meitenes, kurš šodien uz Spēka Dienu pēc krekliņa?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Greemyz[7331]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 142
Joined: 20 May 2010, 18:15

Re: Beztēma #8

Post by Greemyz[7331] »

ja maizi neatlaidis no amata tad būūs boxg noslīcis |:)
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #8

Post by eminemZ[DC] »

Image
User avatar
Greemyz[7331]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 142
Joined: 20 May 2010, 18:15

Re: Beztēma #8

Post by Greemyz[7331] »

FUNK[DC] wrote:Image
Yu think im playin' ?
Last edited by Greemyz[7331] on 06 Oct 2012, 11:05, edited 1 time in total.
User avatar
broken[TRK]
Censoņa
Censoņa
Posts: 199
Joined: 21 Jun 2011, 16:04
Location: Elegy.

Re: Beztēma #8

Post by broken[TRK] »

lol funk xD
  • *Piekrītu, ka to naudas bugu vajag sataisīt

    *Maize šeit ir daudz ko darījis un tāpat izmest par to, ka viņš ar kaut kādu banotu retardwannabay sadraudzējas viņu nevajag, ar viņu vajag normāli par to parunāt un tas būtu jadara Gibox'am.

    *ar4ika domu gājiens bīja pareizs, tikai te jau lielāka daļa to kritizēt māk.

    *Runājot par adminiem tik tiešām var saskaitīt uz pirkstiem, kas ieiet. Viss atmirst vajag atsvaidzināt un kaut ko jaunu pielikt, salabot bugus tā, lai cilvēkiem paradas lielāka interese.
Image
brawken
User avatar
Greemyz[7331]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 142
Joined: 20 May 2010, 18:15

Re: Beztēma #8

Post by Greemyz[7331] »

Ya know ya strong butz im strongazz than yu driftkak ...
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by Skilled[O] »

FUNK[DC] wrote:
Skilled[O] wrote:viewtopic.php?t=12683

Tur tak nav reklāma.... Es tik pat labi uzrakstu - eju youtube skatīties video.
Tad mani arī banos?

Btw, visiem ir skola, domāju, ka lielākā daļa vairs nemācās vidusskolā vai pamatskolā. tagad mācās vai nu teķī/profenē/augstskolā u.c

Tāpēc arī ir neaktīvi. :)
Viņš pateica komūna nosaukumu, viņš to darīja apzināti. Ja teiktu: ''Lab, eju spēlēt roleplay,'' tad nekas nebūtu, bet viņš pateica konkrētu nosaukumu, tik pat labi man intresē kkas tas tāds, sameklēju tādu un spēlēju, tas roleplay, piemēram, foršāks, u.t.t. Bans patiess manuprāt.
Bet youtube skatoties samp video arī ir rakstīts, kas tas par serveri. :)
Tad jau tā arī skaitās reklāma.
Image
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

Tak skilled padomā pats, reklāma skaitās arī tad, ka uzraksta tikai nosaukumu, jo cilvēki nav tik stulbi, lai pieliktu klāt samp. vai .lv klāt, vai vienkārši google ierakstīt, ''samp nosaukums''.
Post Reply