Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

LapsDrauks
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 21 Jun 2013, 22:18

Re: Beztēma #8

Post by LapsDrauks »

IERAUGAT SO HITLERA REZIMU KAS TE NOTIEK, TIK ATLIEK PATEIKT 1 MAZU VARDINU UN UZREIZ KRUTIE LIIDERI TEVI IEVIETOS CIETUMAA
KAD ES VEL BIJU DZIIVS 1941 GADAA, ES VNK GAJU GARAM HITLERAM PA GROVE STREET UN IERAUDZIJU KADA VINAM TIZLA UZACS VIRS LUUPAS
ES PASMEJOS UN AIZGAJU TALAK
BET PEC 20 METRU PAIESANAS PA GROVE STREET(PA TO RINKI, ES VNK APKART GAJU) PIE MANIS PIEBRAUCA AMERIKAS FBI SPEEKI UN IEDEVA MAN HLOROFORMU, ES ATSLEDZOS UN PEC PARIS STUNDAAM PAMOSTOTIES, IERAUDZIJU KA ESMU CIETUMAA
TAS CHALIS V[VENDETTA] TIZLS KLANA NOSAUKUMS ANONYMOUSE XDDDDD UN TAS CHALIS PIDRILA VANAKS IR PERFEKTI STALINA REZIMA UZTURETAJI
ATBRIVOJAT BOXG NO SI LAUNUMA
PALTIES KA IZLASIAJT LAPIE DRAUKI
LAI DIEVS JEZUS JUMS STAV BLAKUS
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: Beztēma #8

Post by Slimshady[NGT] »

Labs stāsts.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@Drauks, Nav smieklīgi, a nu ka tagad pazūdi kaktā!
LapakaisDrauksPasaule
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 21 Jun 2013, 23:37

Re: Beztēma #8

Post by LapakaisDrauksPasaule »

BET NAU JAU ARI SMIEKLIKI, TIKAI STULPI KA ADMINI VISUS LIEK CIETUMAA KAD VINIEM IENAAK PRATAA UN KAD TU PRASI LAI IZLAIZ 'A PATS VAINIGS PAR TO KO NEIZDARIJI' ATBILD
NU KO MAN TAGAD, NABAKA VIRAM DARIT JA NE SLUDINAAT LJAUNO LIIDERU MELUS UN KRAAPSHANAS
VAI SLUDINAAT NAV ATLAUTS? KAS NOTICIS AR SO PASAULI
IEDODAT MAN UNBANU
PALTIES KA UZKLAUSIJAT LAPIE DRAUKI
DIEVS JEZUS LAI STAV PIE JUMS LAI JUS VARETU IZTURET SOS MELNOS LAIKUS
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Nu tad aizsāc serverī anarhiju, sāc dedzināt bmw parakstus forumā.
LapakaisDrauksPasaule
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 21 Jun 2013, 23:37

Re: Beztēma #8

Post by LapakaisDrauksPasaule »

Image
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Beztēma #8

Post by Triple[A] »

LapakaisDrauksPasaule wrote:Image
xDDD 4alim dusmojoties atklājas ka ir paint skills
LapakaisDrauksPasaule
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 21 Jun 2013, 23:37

Re: Beztēma #8

Post by LapakaisDrauksPasaule »

XDDDDDDDDDDDDD ROFL LMAO XDDDDD ROFL :D:D:D: D:D: D:D :D: D:D: D:D :D BAIKI SMIEKLIGI XDXDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

dont stop dont turn off
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
s0nic
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 10 Mar 2012, 17:27

dead

Post by s0nic »

SAMP latvijā reāli ir miris, vismaz Free Roam.Nesaprotu jēgu gibox'am uzturet serveri :/ Tie kas agrāk aktīvi spelēja un ņēmas ar visām samp lietam jau ir ap +/- 20 vecumā un ir izauguši no tā.Palikuši tikai mazie (sorry ja kādu tas aizskāra) .Žēl,ka nav vairs sakar;igu cilvēku ar ko saspēlēt tpc ari gadus 2vus vairs nespēlēju samp.Diez kas varētu būt pie vainas, vai tiešām free roam ir sevi izsmelis funkciju ziņā,ka to vairs nav intresanti spēlēt?
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@Deliite[1337], malace Rihanna, tagad meklē tikai producentu savai dziesmai.

@s0nic, tavs ierosinājums? Pēc tava teiktā varu iedomāties tikai vienu atrisinājumu - čupot visus sīčus un sūtīt tos ar beisbola nūjām iekaustīt visus +/- 20 gadīgos līdz nopiratizēs GTA:SA un spēlēs sa-mp.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

LapakaisDrauksPasaule wrote:BET NAU JAU ARI SMIEKLIKI, TIKAI STULPI KA ADMINI VISUS LIEK CIETUMAA KAD VINIEM IENAAK PRATAA UN KAD TU PRASI LAI IZLAIZ 'A PATS VAINIGS PAR TO KO NEIZDARIJI' ATBILD
NU KO MAN TAGAD, NABAKA VIRAM DARIT JA NE SLUDINAAT LJAUNO LIIDERU MELUS UN KRAAPSHANAS
VAI SLUDINAAT NAV ATLAUTS? KAS NOTICIS AR SO PASAULI
IEDODAT MAN UNBANU
PALTIES KA UZKLAUSIJAT LAPIE DRAUKI
DIEVS JEZUS LAI STAV PIE JUMS LAI JUS VARETU IZTURET SOS MELNOS LAIKUS
Paldies, ka atvēri man acis. Vairs nekad neprasīšu adminiem, lai man izlaiza.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
E30.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: 22 Jun 2013, 13:44

Re: Beztēma #8

Post by E30. »

boxg ir izmiris vai ?
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

Nekas nav mūžīgs. Ne jau vienu un to pašu spēli var spēlēt 8 gadus pēc kārtas.
CAW
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

s0nic wrote:SAMP latvijā reāli ir miris, vismaz Free Roam.Nesaprotu jēgu gibox'am uzturet serveri :/ Tie kas agrāk aktīvi spelēja un ņēmas ar visām samp lietam jau ir ap +/- 20 vecumā un ir izauguši no tā.Palikuši tikai mazie (sorry ja kādu tas aizskāra) .Žēl,ka nav vairs sakar;igu cilvēku ar ko saspēlēt tpc ari gadus 2vus vairs nespēlēju samp.Diez kas varētu būt pie vainas, vai tiešām free roam ir sevi izsmelis funkciju ziņā,ka to vairs nav intresanti spēlēt?
Funkcijas nav izsmeltas, jo neviens tās visas nemaz nav serverī ielicis. Tas, protams, ir saprotams jau pēc Gibox'a uzturēšanās šeit, ka samp vairs viņu neinteresē, tādēļ nekas īpaši netiek uzlabots, bet pārmest to nevar, jo ir daudz svarīgākas lietas.

Nezinu cik daudz spēlētāju ir serverī, bet daudz jau vairs nevajadzētu būt palikušiem, jo spēlēt bez izmaiņām nav interesanti. Nobrīnījos par to, ka vēl daļa no vecajiem spēlētājiem šeit spēlē, bet izrādās kas? Vairums no viņiem sēž afk un krāj naudu no propiem. :DD

Lai parādītos spēlētāji, tad jābūt tiešām oriģinālām idejām priekš servera moda, jo pārsvarā visi serveri piedāvā tās pašas iespējas, kuras jau ir atspēlētas krustu šķērsu. Tam vajadzīgs cilvēks, kuram serveris ir hobijs, nevis reizi pusgadā parādās, ieraksta kaut ko, lai piesaistītu uzmanību uz nākošo pusgadu.
Image
Post Reply