Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

kr4, gribu spēlēt sa:mp. Neiet. Sāka neiet pēc tam, kad izņēmu kruto videokarti. Pieļauju iespēju, ka tas ir tāpēc, ka dators domā, ka man vēl ir krutā videokarte, tāpēc nelaiž spēlēt.
Draiveru krutajai videokartei izdzēsu, ieinstalēju pa jaunu mēsla videokartei. Neiet.
Tā ir zīme, lai nespēlēju?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Foršs stāsts par videokartēm, bet varbūt uzraksti, kur problēma - kļūdas, kas notiek ekrānā, cik pa naktīm kaimiņiene ir skaļa utt.
Image
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

Varbūt pamēģini pārinstalēt windows. Esmu arī dzirdējis, ka klaviatūras dēļ dažreiz spēles neiet.
CAW
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

windows tiks pārinstalēts šā kā tā. x)
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Beztēma #8

Post by [SS]wl »

Man liekas, ka vainīgs ir peles paliknis :D
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

dirsējs, man tāda nav :p
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Tur 100% vajag jaunu traktoru, lai strādātu.

viewtopic.php?t=13869
Kādam albatrosam ir jābūt adminam, lai aizdotu naudu, spēlētājam, kuram neuzticas? Es saprotu 5 nu varbūt 10kk...bet nejau 50..... Tu esi pilnīgi spaisiku aprijies?
Aizdod tagad katram 50kk, un nobano visus, ja jau tik labi jūties par to. Ne da giboxam nauda no unbaniem nāk, ne kas. Varu pateikt noslēpumu- viņam izdevīgāk ir būt labās attiecībās ar spelētājiem, jo tad viņi pērk bāzes un vēl visādas čerņas, bet pēc bana vienkārši atmet ar roku vai noimaina ip un profilu.... Tapēc arī tas BoxG ir noslīcis līdz šīm padibenēm!

80% adminiem ir pilnīgi pie vienas vietas(rokas ofhōrs), kas notiek serverī, citiem tas sa-mps nestrādā, citiem vienkārši pat nav... Un nevajag sākt ar atmazkām, ka vasara un nav laika un tādu bullshitu tālāk. Kārtīgs admins varēs ieiet gandrīz jebkurā laikā, kaut arī visi neturēs sev proy0 blociņu blakus, kur pierakstīt pārkāpumus un tādu xuiņu.

Ja reiz gribi vadīt diktatūru, tad iemācies to kontrolēt, nevis visu ņem uz jūtiņas un bano dažus atlikušos spēlētājus.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

Es vakar iegāju serverī un pat nevarēju no neviena izlūgties, lai man iedod naudu mašīnas pārkrāsošanai. A izrādās te kkādam čalim 50kk aizdod :(|
CAW
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Beztēma #8

Post by Lafan[NGT] »

Ja ienāksi serverī, tad iedošu naudu mašīnas pārkrāsošanai. |:)
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Maize[1337] wrote:Tur 100% vajag jaunu traktoru, lai strādātu.

viewtopic.php?t=13869
Kādam albatrosam ir jābūt adminam, lai aizdotu naudu, spēlētājam, kuram neuzticas? Es saprotu 5 nu varbūt 10kk...bet nejau 50..... Tu esi pilnīgi spaisiku aprijies?
Aizdod tagad katram 50kk, un nobano visus, ja jau tik labi jūties par to. Ne da giboxam nauda no unbaniem nāk, ne kas. Varu pateikt noslēpumu- viņam izdevīgāk ir būt labās attiecībās ar spelētājiem, jo tad viņi pērk bāzes un vēl visādas čerņas, bet pēc bana vienkārši atmet ar roku vai noimaina ip un profilu.... Tapēc arī tas BoxG ir noslīcis līdz šīm padibenēm!

80% adminiem ir pilnīgi pie vienas vietas(rokas ofhōrs), kas notiek serverī, citiem tas sa-mps nestrādā, citiem vienkārši pat nav... Un nevajag sākt ar atmazkām, ka vasara un nav laika un tādu bullshitu tālāk. Kārtīgs admins varēs ieiet gandrīz jebkurā laikā, kaut arī visi neturēs sev proy0 blociņu blakus, kur pierakstīt pārkāpumus un tādu xuiņu.

Ja reiz gribi vadīt diktatūru, tad iemācies to kontrolēt, nevis visu ņem uz jūtiņas un bano dažus atlikušos spēlētājus.
Un Maize atkal cep savus Maizes sacepumus. Ieteikums, pirms taisi Maizes sacepumus noskaidro visu. Lieta tāda, ka brīdī kad E14 aizdevu naudu un vēl ilgi pirmstam bija ļoti labas attiecības un uzticējos viņam, vēl pirms to 50kk aizdošanas viņam biju aizdevis palielas summas un viņš atdeva, bet ar laiku uzticēšanās var pazust un šis ir viens no tiem gadījumiem. Ja nemaldos, tad tu agrāk biji 5lvl admins un kāpēc tagad nēesi, pieņemu, ka Gibox tev vairs tā neuzticās, kā agrāk, jo izdarīji lietas, kas uzticību tev iedragāja, ne tā? (headbang)

Tad esi tas kārtīgais admins un sēdi 24/7 online, es to diemžēl vairs nevaru atļauties, jo beidzot atradu šanci un labāk pelnu naudu, kā sēžu serverī.
Varu pateikt noslēpumu- viņam izdevīgāk ir būt labās attiecībās ar spelētājiem, jo tad viņi pērk bāzes un vēl visādas čerņas, bet pēc bana vienkārši atmet ar roku vai noimaina ip un profilu.... Tapēc arī tas BoxG ir noslīcis līdz šīm padibenēm!
Uz priekšu, taisam linča tiesu un noličojam mani, W4I - BoxG Diktatoru, esmu vainīgs pie:
visām servera nebūšanām,
pie tā, ka pēc tusiņiem sāp galva un ir slikta dūša,
pie tā, ka noliekot kluci podā pamani, ka izbeidzies tualetes papīrs,
pie tā, ka Maize tērē savu dārgo laiku, lai rakstītu savus Maizes sacepumus,
un vēl pie visām citām pasaules problēmām.
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Beztēma #8

Post by Lafan[NGT] »

Man personigi pret W4I nav nekādas pretenzijas. Kārtīgi pilda savus pienākumus, atbalsta mani, atbalsta jaunos spēlētājus. Palīdz kā var. Kas jums ir pret viņu!? O_o
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:
Maize[1337] wrote:Tur 100% vajag jaunu traktoru, lai strādātu.

viewtopic.php?t=13869
Kādam albatrosam ir jābūt adminam, lai aizdotu naudu, spēlētājam, kuram neuzticas? Es saprotu 5 nu varbūt 10kk...bet nejau 50..... Tu esi pilnīgi spaisiku aprijies?
Aizdod tagad katram 50kk, un nobano visus, ja jau tik labi jūties par to. Ne da giboxam nauda no unbaniem nāk, ne kas. Varu pateikt noslēpumu- viņam izdevīgāk ir būt labās attiecībās ar spelētājiem, jo tad viņi pērk bāzes un vēl visādas čerņas, bet pēc bana vienkārši atmet ar roku vai noimaina ip un profilu.... Tapēc arī tas BoxG ir noslīcis līdz šīm padibenēm!

80% adminiem ir pilnīgi pie vienas vietas(rokas ofhōrs), kas notiek serverī, citiem tas sa-mps nestrādā, citiem vienkārši pat nav... Un nevajag sākt ar atmazkām, ka vasara un nav laika un tādu bullshitu tālāk. Kārtīgs admins varēs ieiet gandrīz jebkurā laikā, kaut arī visi neturēs sev proy0 blociņu blakus, kur pierakstīt pārkāpumus un tādu xuiņu.

Ja reiz gribi vadīt diktatūru, tad iemācies to kontrolēt, nevis visu ņem uz jūtiņas un bano dažus atlikušos spēlētājus.
Un Maize atkal cep savus Maizes sacepumus. Ieteikums, pirms taisi Maizes sacepumus noskaidro visu. Lieta tāda, ka brīdī kad E14 aizdevu naudu un vēl ilgi pirmstam bija ļoti labas attiecības un uzticējos viņam, vēl pirms to 50kk aizdošanas viņam biju aizdevis palielas summas un viņš atdeva, bet ar laiku uzticēšanās var pazust un šis ir viens no tiem gadījumiem. Ja nemaldos, tad tu agrāk biji 5lvl admins un kāpēc tagad nēesi, pieņemu, ka Gibox tev vairs tā neuzticās, kā agrāk, jo izdarīji lietas, kas uzticību tev iedragāja, ne tā? (headbang)

Tad esi tas kārtīgais admins un sēdi 24/7 online, es to diemžēl vairs nevaru atļauties, jo beidzot atradu šanci un labāk pelnu naudu, kā sēžu serverī.
Varu pateikt noslēpumu- viņam izdevīgāk ir būt labās attiecībās ar spelētājiem, jo tad viņi pērk bāzes un vēl visādas čerņas, bet pēc bana vienkārši atmet ar roku vai noimaina ip un profilu.... Tapēc arī tas BoxG ir noslīcis līdz šīm padibenēm!
Uz priekšu, taisam linča tiesu un noličojam mani, W4I - BoxG Diktatoru, esmu vainīgs pie:
visām servera nebūšanām,
pie tā, ka pēc tusiņiem sāp galva un ir slikta dūša,
pie tā, ka noliekot kluci podā pamani, ka izbeidzies tualetes papīrs,
pie tā, ka Maize tērē savu dārgo laiku, lai rakstītu savus Maizes sacepumus,
un vēl pie visām citām pasaules problēmām.
Daudz sacepumu jā, varēji vēl paprasīt kāda maize esmu.

Kapēc neesmu admins? Nemācēšu teikt, nodevu BoxG( kā? Padzirdēju, ka 04d atgriežās, sapratu ka tu atskriesi kopā ar viņu...kas man tajā nepatika? Ka jūs izdomāties jaunus, mistiskus noteikumus un pieprasījumus un paši nozudīsiet.), panty spēlēja ar manu profilu un kaut ko ir rakstijis Giboxam. ( Es tā sapratu).

Atbalsts ir normāls, bet vienalga tādas summas dot nevienam un miers.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Priceee
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 61
Joined: 28 Jul 2013, 18:02

Re: Beztēma #8

Post by Priceee »

sveiki .
Image
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Coyote »

Lafan[NGT] wrote:Man personigi pret W4I nav nekādas pretenzijas. Kārtīgi pilda savus pienākumus, atbalsta mani, atbalsta jaunos spēlētājus. Palīdz kā var. Kas jums ir pret viņu!? O_o
Tu vari vienreiz beigt līst visiem dirsā?
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Kādā sakarā vispār var lietotāju banot dēļ tā ka neatdod naudu? xD
Post Reply